Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Частный жек/управляющая компания

AndreuS

Рекомендовані повідомлення

Была уже такая тема для бизнеса?

Ввиду очередного реформирования ЖЕКов, определенного гемора с созданием ОСББ, ниша частных (нормальных) управляющих компаний пока вроде не заполнена?

Понятно что будут геморы с неплательщиками, головняка много, но жить то люди в квартирах не перестают? Дома содержать все равно надо, при любых властях.

Или игра не стоит свеч и головняки превышают возможные плюшки (зарплаты и откаты)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас законодательство еще не позволяет создавать управляющие компании в полном смысле этого слова
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Монтян во всех роликах ссылается как она с жильцами оптимизировала содержание дома. Поперла "блатных". Может ее опыт?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или игра не стоит свеч и головняки превышают возможные плюшки (зарплаты и откаты)?

 

ниша частных (нормальных) управляющих компаний

Вы нигде в формулировках не ошиблись? :-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ошибка не в формулировках. Ошибка в реалиях.

Пусть откаты будут выражени в скидках на работы и услуги. Пусть будут офсеты, если кому звучит интереснее. Пусть будут маленькие приятности от поставщиков услуг.

 

Как пример - гостинница присылает комании (сотруднику) за продотворное сотрудничество в течении года (по ценапм ниже рынка, между прчим) - ваучер на один день проживания. Или на обед в ресторане. Не откат. Но приятность, которая в данном случае начальнику жека могла б скрасить будни борьбы с неплательщиками.

 

Все равно разговор ни о чем. Правильно было сказано - с кем договора на обслуживание заключать? Точка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приватні ЖЕКи, ОСББ - це все "развод для приезжих".

У будинка повинен бути один власник!

 

Дозвольте законодавчо будувати багатоквартирні приватні будинки і не буде 99% спорів за те, чия прибудинкова територія, "хто кому рабинович", чому не прибрано, тощо. Продаж квартир в будинку різним власникам - тупикова гілка еволюції містобудування.

Ви просто повертаєтесь до проблем комуналок, але на "вищому" рівні. Комуналки вже віджили? Чому? З тієї самої причини, через яку купа проблем в ЖЕКах, ОСББ.

Влада намагається схрестити приватну власність з комунальною і общинною...

Якщо приватна власність то приватна по всій країні. Якщо державна, общинна - то теж по всій країні, або принаймі в цілому місті.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У будинка повинен бути один власник!

и нафига, пардон за мой французский, это собственнику?

если он в аренду все квартиры сдает - дык и будет один собственник, а так - ерунда

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и нафига, пардон за мой французский, это собственнику?

Це потрібно країні, владі, населенню, але вони поки що це не усвідомили...

Звичайно легше скинути будинок на баланс жеку, осбб, або просто зробити будинок "нічийним" і хай власники квартир в ньому самі розбираються між собою, з жеком, управляючою компанією...

Квартира в багатоквартирному будинку - це сервіс, послуга насамперед, а не товар, як намагаються зробити у нас. :D

Чому в США власники "квартир" в кондомінімумах обкладені купою заборон? Бо вони не власники у повному сенсі і мають купу юридичних заборон і зобов’язань.

Якщо Ви можете навіть знести приватний будинок на ділянці, то з квартирою в багатоповерховому будинку так не вийде. Ви не можете юридично, а часто і фізично знести капітальні стіни, розібрати всю квартиру по цеглинам :)

 

До чого я веду і чого "розпинаюсь"?

Якщо Ви реальний 100% власник багатоквартирного будинку і ділянки на якій він стоїть, то Ви можете робити з цим будинком що заманеться. Виселити всіх постояльців, знести будинок і на його місці побудувати інший, або побудувати офіс, завод, фабрику, стадіон або навіть просто розбити парк. І ніякий чиновник, інший громадянин, компанія, держорган не в праві Вам навіть зробити зауваження. Бо ця земельна ділянка, цей будинок - Ваша власність!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До чого я веду і чого "розпинаюсь"?

Вы сами читаете, то что копипейстите?

 

Якщо Ви реальний 100% власник багатоквартирного будинку і ділянки на якій він стоїть, то Ви можете робити з цим будинком що заманеться. Виселити всіх постояльців, знести будинок і на його місці побудувати інший, або побудувати офіс, завод, фабрику, стадіон або навіть просто розбити парк. І ніякий чиновник, інший громадянин, компанія, держорган не в праві Вам навіть зробити зауваження. Бо ця земельна ділянка - Ваша власність!

 

если он в аренду все квартиры сдает - дык и будет один собственник, а так - ерунда
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете назвати закони в Україні, які дозволяють будувати на приватній земельній ділянці будь-що - багатоквартирні будинки, офіси, котеджі, заводи, дороги, школи, лікарні, поліклініки, дитячі садки?

Без необхідності узгоджувати будівництво з державою та її органами?

P.S. будувати все окрім сховищ ядерних відходів, та речовин, як забруднюють Землю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете назвати закони в Україні, які дозволяють будувати на приватній земельній ділянці будь-що - багатоквартирні будинки, офіси, котеджі, заводи?

мдя

Вы пошутили, когда это писали? или реально не понимаете о чем пишите?

на коммерческой забудове - без проблем офис

на приватной - коттедж

на многоквартирном будивництве - многоквартирный дом

 

Добавлено через 43 секунды

Без необхідності узгоджувати будівництво з державою та її органами?

Вы можете назвать хоть одну страну мира, где не нужно что-то узгоджувать? цивилизованную страну

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мдя

Вы пошутили, когда это писали? или реально не понимаете о чем пишите?

Я не шучу і пишу цілком серйозно. Чому якийсь чиновник має право вирішувати що я можу будувати на приватній ділянці?

 

Добавлено через 1 минуту

Вы можете назвать хоть одну страну мира, где не нужно что-то узгоджувать? цивилизованную страну

Може вони того, не цивілізовані як раз, або не достатньо захищають право власності?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не шучу і пишу цілком серйозно. Чому якийсь чиновник має право вирішувати що я можу будувати на приватній ділянці?

 

круто :-)

давайте я буду Вашей соседкой и построю коммерческий свинарник :D, потом посмотрим как Вы попискивать будете

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

давайте я буду Вашей соседкой и построю коммерческий свинарник :D, потом посмотрим как Вы попискивать будете

так для цього при демократії є право на володіння вогнепальною зброєю :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
отдельный жек - я лично тему эту проходил.. игра ТОЧНО не стоит свеч, может дене и можно немного поднять, но знать нужно с какими людьми.. очень времязатратно, и нервы пойдут ((
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Мені пояснили чому приватний багатоквартирний будинок в Україні - неможливе явище :o:D

Ты так говоришь, будто это хорошо. А на самом деле это полный ***ец. Владение многоквартирным домом - это в первую очередь ответственность, за его жильцов, за коммунальные службы, за его состояние, за архитектуру района и т.д. Поэтому никакой 100% собственности над многоквартирным домом нет, и быть не должно.
Логіка суперова. Саме тому в Україні тотальна безвідповідальність :lol::lol::lol:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...