Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю плиткоріз б/у

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Потрібен б/у плиткоріз, ручний або електро...(ручний до 250грн, електро до 500грн), щоб можна порізати плитку для підлоги
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібен б/у плиткоріз, ручний або електро...(ручний до 250грн, електро до 500грн), щоб можна порізати плитку для підлоги

 

У меня ручной дешевый был (взял на время) так стеновую плитку да - не вопрос, а половую не очень. Может проще круг купить алмазный к маленькой болгарке? Цена до 100 грн. Так я им и отверстия под розетки отлично вырезал (на рабочую часть кухни у меня плитка 60*60см). Немного приспособиться... Единственный минус - пыль.

Змінено користувачем Opium
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібен б/у плиткоріз, ручний або електро...(ручний до 250грн, електро до 500грн), щоб можна порізати плитку для підлоги

 

Лучше болгаркой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а з пилюкою що робити??? я в себе в будинку все болгаркою пиляв..но то будинок, вийшов на вулицю тай пиляю...а тут в квартирі:o
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а з пилюкою що робити??? я в себе в будинку все болгаркою пиляв..но то будинок, вийшов на вулицю тай пиляю...а тут в квартирі:o

 

На балконе можно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Болгаркой резать проблемно, особенно если плитка глянцевая. :beer:

 

А в чем проблема с глянцевой? Режется так же как и не глянцевая. :unknown: Наметили линию болгаркой поглянцу и допилили...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблемно тому,що при різці болгаркою будуть сколи на плитці, а при різці плиткорізом-ні.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...