Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Охватівка, від мрії до реальності :)

okhvat

Рекомендуемые сообщения

Всім привіт. Вже трохи часу сидів та перечитував ваші теми про будови та облаштування, от і вирішив створити власну. Є мрія створити свій затишний куточок, багато думок крутиться в голові , можливо деякі з них хибні, тому буду просити вас допомоги в зменшені кількості граблів на шляху до реального власного житла.

 

Ну що ж, почну. Ми молода сім'я, проживаємо з моїми батьками і молодшим братом в двокімнатній квартирі. Хочеться власного простору і спокою, бодай невеликого, але щоб навколо була тиша. Йти на найману квартиру, як і купувати її у кредит - то не варіант для нас.

 

Маємо ділянку, 40км від м. Львів. Загальна площа - 0.2131 га, з цільовим призначенням: "для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд".

 

На ділянці планується побудувати будинок ~ 10х10м і господарські будівлі ~ 5х10м. Оскільки то все буде будуватись власними силами і з обмеженими фінансами, то це затянеться на багато років, а житло хочеться вже ))) Тому маємо таку мрію збудувати маленьку хатинку ~ 20 квадратних метрів, щоб заїхати туди жити і вже помалу розпочати основне будівництво. Але от як це зробити правильно, щоб можна було туди приписатись, провести електроенергію і інтернет, ще на етапі будівництва маленької хатки.

 

Всі документи на землю в порядку, підключення до точки газопроводу на межі ділянки, а до електроенергії ~ 200м. Зараз ми на етапі виготовлення проекту і тут у нас ступор.

 

Варант 1. Зробити проект маленької хати на ~ 20 метрів квадратних, збудувати, здати в експлуатацію і заїзати, а вже потім робити проект господарських будівель і будинку.

 

Варіант 2. Робити проект будинку і господарських будівель, а ту маленьку хатинку будувати як тимчасову будівлю( не заносити у документи), бо вона все-одно буде знесена після будівництва основних споруд.

 

 

Буду радий будь-якій вашій допомозі, змістовній критиці та коментарям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...теми про каркасники читали ?

наприклад

: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=119041

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=97651

 

 

своїми силами і з обмеженим бюджетом- саме те .

  • Лайк 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
×
×
  • Создать...