Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам або обміняю. Фасова центр 27 соток

GP_YUROK

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня Всім.

Продам або поміняю 27 соток землі в чудовому селищі Фасова що у Макарівському р-ні Київська область.

Відстань від Києва (якщо по стовпчикам на дорозі) Це 51 км. Житомирської траси та 4,6 кілометрів від неї.

Відстань від метро Житомирська до будинку 45 кілометрів.

Ділянка в центрі села поруч Сільрада, церква, магазини, пошта, озеро ітд... ну центр є центр.

Координати для тих хто хоче поїхати подивитися, або через гугл карти або яндекс (там краще видно) 50.380078,29.812812

Тепер так би мовити про підводне каміння всього цього. Перше. Не маю ні часу ні бажання займатися оформленням та

переоформленням документів. Тому це все ляже на того хто буде займатися тим. Я дам довіреність або можу приїхати попідписувати

те що треба. Друге. На землі стоїть будиночок до якого підведено газ, світло... Як не мене до життя він не придатен тому що старий і

в ньому частково завалилося перекриття. На той будинок є технічний паспорт і от біда в нього окрім мене вписана якась людина,

з приводу розшукати його і хто він такий (просто не займався тим). Короче довго описувати за якою схемою той чоловік потрапив до документів, можу кого зацікавить розказати телефоном або при зустрічіЖ-).

Ну тепер про ціноутворення. Хочу за те все 10000 у.о. Готовий поміняти на автомобіль (бажано бус). Готовий здати в оренду на 300 років.

Або пропонуйте хто на що готовий мінятися).

Просто земля стоїть без діла, найближчим часом вона мені не потрібна так як маю в іншому напрямку. Але за даром не віддам тому про торг мови не йде. Якщо цікаво пишіть та дзвоніть.

З Повагою. Юрій 06323777один7

1073223523_1.jpg.9b9a5e49c19817b05d26c22fdc7eb2d0.jpg

1498970130_2.jpg.e01ac8483a945af59ab41a3aad78f172.jpg

1884179291_1.JPG.492bbe4fb5e3ea7170c6e884c28a8055.JPG

354748290_2.JPG.717979c2ccec0ea25f7408ade4e9c803.JPG

fas2.thumb.JPG.d15a075bb222bafcc3f0fcc460f60368.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже прошу не писати діагноз власного здоров'я в цій темі. Проти всіх болячок є ліки).

З Повагою.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже прошу не писати діагноз власного здоров'я в цій темі. Проти всіх болячок є ліки).

З Повагою.

Я умер:lol::lol::lol::lol: супер.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій хочаб виликовний! А Вам с Вашим прописантом надо что то думать!!! Я возможно и заинтересовался бы но трех рабов не прокормлю :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені з "прописантом" думати нічого не потрібно. Якби Ви шановний розмовляли (писали) іншим тоном то можливо я б Вам і написав що і як і чому так вийшло. Можу сказати одне, той прописант ніколи не з'явиться. Тим паче на моїй землі. (далі на землі наступного власника). Я виклав свою пропозицію того що маю. Людям вирішувати потрібно воно комусь чи ні. Мені воно не муляє. Стояло 10 років постоїть ще. якось так.

З Повагою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
То я подивився що буси в ціні нижчі стали то й сам зменьшив. Треба ж якось реально підходити до справи. Навіть більше скажу! Якщо буде якась людина яка матиме лише 8000 і їй дійсно буде треба та земля то будемо розмовляти. Город там завжди гарний був. Бабця непогані гроші заробляла коли зелень вирощувала та до Києва продавати возила. І кулубникі повно завжди було. А скоро сезон і може бути таке що якщо не посадиш влітку картопельку то не буде що їсти наступної зими(((
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...