Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужен компьютер

Rebe

Рекомендовані повідомлення

Господа!

Кто сможет помочь с покупкой системника по нормальной цене.

 

Интересующие моменты в конфигурации:

 

проц - i7

мать - asus, msi

хард - WD red 1Tb

озу - от 8 Gb

 

Бюджет - 25к грн.

 

Сложу сам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа!

Кто сможет помочь с покупкой системника по нормальной цене.

 

Интересующие моменты в конфигурации:

 

проц - i7

мать - asus, msi

хард - WD red 1Tb

озу - от 8 Gb

 

Бюджет - 25к грн.

 

Сложу сам.

 

 

Вам моя рекомендація, купуйте в своєму місті, з гарантією менше возні б мало бути :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так то воно так, та трішечки не так. (с)

 

Місцеві забагато хочуть на мені наваритися. Коли вони чують бюджет, їх починає від щастя теліпати, а у очах замість зіниць з’являються позначки долара.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа!

Кто сможет помочь с покупкой системника по нормальной цене.

 

Интересующие моменты в конфигурации:

 

проц - i7

мать - asus, msi

хард - WD red 1Tb

озу - от 8 Gb

 

Бюджет - 25к грн.

 

Сложу сам.

 

закажите на розетке, например...примерная комплектация по ссылке - посоветую поставить 2 винта, твердотельный на систему (существенно ускоряет) ,1Тб на все остальное (можно больше)). По приведенной комплектации - в 25к поместилось проц, мать, два винта ССД+НДД,2 планки ОЗУ по 8Гб (можно одну), видеокарта (в принципе проц с интегрированным видео которым можно обойтись), двд привод и корпус с БП 500 ВТ. Монитор, клава, мышь, зву, упс отдельно - если взять одну ОЗУ и без видео как раз хватит на все 25к....

 

 

hard.rozetka.com.ua/gigabyte_gv_r726xwf2_2gd/p350690/

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так то воно так, та трішечки не так. (с)

 

Місцеві забагато хочуть на мені наваритися. Коли вони чують бюджет, їх починає від щастя теліпати, а у очах замість зіниць з’являються позначки долара.

 

ну 25к зараз це 1000 дол в кращому випадку.

і7 він не дешевий, в притик думаю вкладетесь... материнську плату беріть АСУС, Гігабайт, ну якщо ніц нема тоді Інтел....

 

в Резетки теж нюанси з гарантією, пересилка за Ваш кошт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розетку навів як приклад, доставка при такій сумі заказу безкоштовна практично в усіх інтернет магазинах. Просто якщо людина вирішила сама збирати систему, не бачу особливого сенсу замовляти на місці, тим більше у місцевих фірм, у любому місті комплектації яку підбереш у наявності не буде у більшості випадків, будуть замовляти і потрібно все одно чекати. А ще в останні місяці зіткнувся з такою ситуацією, що курс вони закладають з великим запасом і якщо раніше, різниця замовлення на місці/інтернет виходило практично на одне і те, то тепер з інтернету виходить на 15-20% дешевше ,а при такій сумі це набіжить до 5к. Єдиний плюс ,якщо виникнуть якісь проблеми, простіше і швидше вирішувати. Але можливість замовити самому саме ту конфігурацію яку сам підібрав та економія коштів переважуєю, як на мене). А за 25к досить непогана система виходить. Головне збалансувати конфігурацію.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чесно кажучи в даній ситуації викидувати на комп 25к грн неварто, хіба що компютер є дійсно необхідним наприклад для роботи :-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...