Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть визначитися з металевим каркасом

Snoopgtg

Рекомендовані повідомлення

накреслив ось такі сходи. Висота між підлого першого поверху і підлогою другого 2150мм.

Прямі сходи шириною 270мм, ті що по радіусу півкола, в середній частині шириною 277мм. висота сходинок 178мм. По центру залізна труба 110мм. Заштриховані балки, одна з них буде випилюватися досередини і завязуватися з 110 трубою. Далі між балками планую перемичку і до них кріпити верхні три сходинки. по периметру стіна з силікатної цегли. Ширина 2150мм

 

Прокоментуйте чи правильно розрахував? Можливо зробити 13 сходинок з висотою 165мм?

З якого металу робити каркас, щоб легше варити і потім обшити деревом. 2078701900_.JPG.cf9ee6a3a66c436912dce740d28898c1.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, сходи розраховані правильно,а кількість сходинок розра***те як краще Вам. Тільки посередині я поставив би квадратну трубу(легше варити і обшивати деревом)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проф труба 80х40 на косоуры и труба 40х20 на ступени

А як потім доску кріпити до труби профільної, тільки через верх доски? можливо уголком буде краще? закріпитися можна буде з низу і не буде видно саморізів на деревяних сходах. тільки який розмір уголка

 

Трохи переробив, можливо помилок поменшало, але не дуже впевнений. приміщення 2150ммХ5500мм висотою 2150. фото також, зробив і на ньому намалював розміри. Трохи хламом закидано але я думаю буде зрозуміло на фото.

 

529685954_2.JPG.89f143d77f3ad37a7faa369dbd4bbfe1.JPG

1333613311_.thumb.jpg.2f222fa717ea1afe0b269a4481057efa.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як потім доску кріпити до труби профільної, тільки через верх доски? можливо уголком буде краще? закріпитися можна буде з низу і не буде видно саморізів на деревяних сходах. тільки який розмір уголка

 

Трохи переробив, можливо помилок поменшало, але не дуже впевнений. приміщення 2150ммХ5500мм висотою 2150. фото також, зробив і на ньому намалював розміри. Трохи хламом закидано але я думаю буде зрозуміло на фото.

 

[ATTACH]413798[/ATTACH]

[ATTACH]413799[/ATTACH]

 

Под полную обшивку деревом лучше использовать швеллер и уголок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под полную обшивку деревом лучше использовать швеллер и уголок

можна більш детально? який швеллер, який уголок? я думав з трубою буде простіше варити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна більш детально? який швеллер, який уголок? я думав з трубою буде простіше варити

 

труба 80х40 и уголок 40х40. Определяйтесь быстрей, так как металл дорожает причем конкретно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не бачу проблеми щоб зразу зробити з дерева. Якщо хочете металевий каркас то швелера 80 достатньо, а уголок 32.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...