Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам японський мінітрактор.

Гнаша

Рекомендовані повідомлення

Продається японський мінітрактор.Свіжопригнаний.В Україні не працював.

22 к.с. Повний привід.В комплекті фреза на 140см і двухкорпусний плуг.

IMG_20150214_153108_800.jpgi.gif IMG_20150214_153343_800.jpgi.gif IMG_20150214_153418_800.jpgi.gif IMG_20150214_153503_800.jpgi.gif

 

Ціна: 6999 долярів

Для більш детальної інформаціїп прохання звонити по телефонунуль96ЗЧ7Ч922.

Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділюсь корисною інформацією не з "потолка",а з власного досвіду.

Але зразу скажу,що нічого і нікому не збираюсь доказувати,нікого не переконувати.

Констатую лише факт з власного досвіду.

Такий самий мінітрактор купив батькові в село в лютому 2012 року.

Для чого купив? Власне для активного заробляння грошей,бо "Любов приходить і уходить,а жерти хочеться завжди".Це я до того,що люди завжди орали і саджали землю,незалежно від вартості тої оранки( а зорати сотку землі завжди коштувала не менше вартості літра соляри,а то і більша була,но не менша точно).

Весною батько орав,культивацію робив,фрезерував,картоплю садив.Літом працював з окучником (просапував),сіно ,отаву косив.Восени картоплю копав,культивацію робив,орав на зиму. Занятий був практично весь сезон.

І в селі люди в першу чергу для роботи беруть цього тракторця,а не інших трактористів на великих тракторах.Бо після цього малюка практично нічого обкопувати вже не потрібно,і землю він не затовче на відміну від великого трактора,який то недоїде до кінця городу,бо в чужу огорожу вже впирається,то не розвернеться,бо завеликий і дерева ламає,або на сусідній город вже зораний заїзжає....

Повністю відробив вкладені гроші цієї осені.

Ремонтів не було ВЗАГАЛІ.Були лише штатні заміни масла і фільтрів.

Це японська техніка,хоч і не нова,але дуже надійна.Якщо не перевантажувати -працює безвідказно.

Так що хто хоче мати постійний і непоганий заробіток - купіть такого тракторця.

Гарантую,що за два сезони вкладені гроші відробите повністю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За два года? При нынешнем то курсе? Нынешней платежеспособности народа? Нынешней стоимости топлива? Проснитесь!!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За два года? При нынешнем то курсе? Нынешней платежеспособности народа? Нынешней стоимости топлива? Проснитесь!!!!

 

Як я сказав вище, нікого і ні в чому переконувати не збираюсь.

Я лише констатував факт зі свого реального досвіду про одного такого тракторця.

Так,дійсно народ за останній рік збіднів, і не мало....

Але як би не було важко,і зважаючи на тотальну дорожнечу продуктів харчування, люди тепер мабуть ще більше будуть повертатись до невеличких присадибних ділянок,дач та власних городів.І власне через це, така міні техніка якраз і набуває своєї актуальності.

 

До банків довіри нема,багато фірм скорочують працівників,люди залишаються без роботи.

То чому б не вкласти частину своїх заощаджень в такий тракторець,і не відкрити свою маленьку приватну справу? Мати хай не великий,але стабільний дохід.

І скільки б не коштував долар,скільки б не коштувало пальне - орати ,робити культивацію,саджати,викопувати урожай будуть завжди.

А вартість оранки 1 сотки землі ніколи не була меншою від вартості 1л соляри(наприклад минулої весни літр соляри коштував 12-13 грн,а зорати сотку коштувало мінімум 15-16 грн).

Моя думка- краще купити наприклад такого тракторця,аніж тримати гроші під матрасом чи в трьохлітровій банці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша реклама заслуживает уважения. Желаете быстро и хорошо продать. Но самой фрезой отбить стоимость трактора за два года нереально. Поверьте, это не просто слова. Для того, чтобы техника была постоянно в работе, надо еще докупить навесного оборудования не на одну тысячу долларов. А это плюс к стоимости. Трактор хорош, никто не спорит, только сейчас цены падают не только в грн, но и в "зелени". Так что американская валюта не такая уж и вечнозеленая. Плюс еще регистрация в непонятном органе(закон поменяли и Госсельтехнадзор то имеет право регистрировать, то нет. Хрен поймешь). Документы для регистрации тоже нужны. В любом случае удачной продажи. Думаю, надо пересмотреть ценник. Заработок у "гонщиков", по сравнению с докризисными ценами, явно ушел в минус. У всех. И не только "гонщиков"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трактор - бомба....спору нет.

Какого года и где находится.....?

А вот цена конечно не для нынешних реалей.....Вы себе представляете сельського жителя который:

- держит в заначке 7 000 х 32 = 224 000 грн?

как по мне фантастика....

 

По поводу акупаемости.......в привязке к долл :

- Макаровский р-н - цена за 1 сотку оранки огорода (не больших площадей) - 20 грн - при курсе 12 - 1.7 доллара.......................Вы поверитя что в этом году цена оранки будет стоить 1.7х32=55 грн? Врятли......подоражает но не пропорционально привязке к доллару.....

Клиентура - все местные жители - ВСЕ будут орать,культивировать,приорывать...........НООООООООО:

- не все будут платить деньги - как правило Коля приехал вспахал огород......помогли ему копать картошку

- коля вспахал огород - сын помог вывести сено....скосить....разгрузить......смысл думаю понятен.....

 

 

Но все таки....по привязке к доллару в случае с Ваши трактором:

7 000 делим на 1.7 = 4 118 соток

как правило средний огород 30 соток

тоесть Вам необходимо 137 потенциальных клиентов......

Вы их найдете?Почему они воспользуются именно услугами Вашего трактора?как то до этого же справлялись........

Теперь по площади......это около 41 га!!!!!!!!!!!!!

Какая у него продуктивность работы в день.....в труднодоступных огородах.....вечных разворотах поворотах........?

ну и т.д........

 

Пишу не просто так - трактор мне интересен - жду цену на отдачу в личке.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трактор - бомба....спору нет.

Какого года и где находится.....?

А вот цена конечно не для нынешних реалей.....Вы себе представляете сельського жителя который:

- держит в заначке 7 000 х 32 = 224 000 грн?

как по мне фантастика....

 

 

По моєму ви недооцінюєте жителів сільської місцевості.

Та і 7 тис дол -не така вже і захмарна сума....Ще якихось пів року тому це було всього 80 тис грн.Ціна нового ланоса чи 5-6 річного шевролета

Захмарна по вашому сума?

Думаю 90% всіх трезвомислящих людей,які мали менш більш значні суми в гривнях ( і хоч чуток розуму) вже давно перевели їх в бакси,і по курсу знаааачно нищому від сьогоднішнього.

Тому не потрібно драматизувати цю суму.

Це не захмарні кошти.Зрештою ви ж їх не віддаєте кудись ,наприклад в банк (і не переживаєте,що завтра чи післязавтра цей банк лусне ,чи наші законодавці видадуть нову постанову ,і ваші бакси примусово конвертують в гривну,чи навіть обміняють на якісь облігації).

Ви за них отримуєте річ,яка і сама вартує грошей,і ще й дає вам змогу мати постійний дохід.

І навіть якщо припустимо у вас щось не складеться з роботою,ви завжди можете продати його і отримати свої гроші назад.

Як на мене-ризики мінімальні.

 

П.С. В сьогоднішній ситуації у нас в країні,купівлю такого тракторця я розглядаю як ДОВГОСТРОКОВУ перспективу (мінімум на 2-3 роки) хорошого вкладення не надто високих коштів з метою отримання ПОСТІЙНОГО ДОХОДУ.

Як кажуть,і свою господарку обробити,і на стороні заробити.

Ось якось так.

А з приводу технічних питань та питання ціни-набирайте вказаний телефон.Поспілкуємось.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5-6 річного шевролета

Захмарна по вашому сума?

 

7к сейчас цена нового шевролета или 4-5 летнего форд ф-150 :)

по теме до 90т грн могу предложить

 

вы ведь продавали его в прошлом году ? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7к сейчас цена нового шевролета или 4-5 летнего форд ф-150 :)

по теме до 90т грн могу предложить

 

вы ведь продавали его в прошлом году ? :)

 

звичайно що ні

читайте перший пост.я ж написав,що трактор свіжопривезений,в Україні ще не працював.

 

п.с.від такої "щедрої" пропозиції відмовлюсь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как правило средний огород 30 соток

тоесть Вам необходимо 137 потенциальных клиентов......

А если огород в 10 соток и меньше....

 

Трактор крутий, але мені здається що в нинішніх умовах його придбає такий собі фермер, який займається вирощуванням овочів на площі 2-5 Га. У вільний час можна і підробити десь, але купувати його саме для оранки та фрезерування - ідея не дуже.

Покупець знайдеться 100%. Така техніка не залежується.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По моєму ви недооцінюєте жителів сільської місцевості.

==================================================================

С сельськими жителями последние 3 года очень тесно общаюсь.

Те которые в 100 км зоне от Киева - в заначке таких денег не имеет 99,9%

==================================================================

 

 

 

Та і 7 тис дол -не така вже і захмарна сума....

================================================================= Вопрос философский

 

 

=================================================================

Ще якихось пів року тому це було всього 80 тис грн.Ціна нового ланоса чи 5-6 річного шевролета

А год назад 35 тис......к чему такой подсчет?

Вы же к 80 не привязываетесь?

 

 

Захмарна по вашому сума?

===================================================================

Для этого трактора 80 в полне адекватная сумма

 

 

Зрештою ви ж їх не віддаєте кудись ,наприклад в банк (і не переживаєте,що завтра чи післязавтра цей банк лусне ,чи наші законодавці видадуть нову постанову ,і ваші бакси примусово конвертують в гривну,чи навіть обміняють на якісь облігації).

Ви за них отримуєте річ,яка і сама вартує грошей,і ще й дає вам змогу мати постійний дохід.

І навіть якщо припустимо у вас щось не складеться з роботою,ви завжди можете продати його і отримати свої гроші назад.

Як на мене-ризики мінімальні.

==================================================================

По такому принципу можно купить все что угодно и когда угодно

 

 

Ввязалсы в разговор - так как интересен трактор - но не по такой цене.........а темболее без указания модели и ТХ и ДАЖЕ ГОДА ВЫПУСКА не говоря уже о нароботке (даже фиктивной на табло)

 

 

 

7к сейчас цена нового шевролета или 4-5 летнего форд ф-150 :)

по теме до 90т грн могу предложить

 

вы ведь продавали его в прошлом году ? :)

Трактор до 90?мне интересно

В прошлом году хозяин топика продавал за 7 400 ПОСВЕЖЕЕ тракторец......

 

Если правильно проанализировал рынок - то цена такого трактора за границей около 2 500-2800 убе.+доставка (600-700)=в районе 3 000...........но никак на 7 000.....

хотя апетиты у всех разные..........

 

А если огород в 10 соток и меньше....

 

Трактор крутий, але мені здається що в нинішніх умовах його придбає такий собі фермер, який займається вирощуванням овочів на площі 2-5 Га. У вільний час можна і підробити десь, але купувати його саме для оранки та фрезерування - ідея не дуже.

Покупець знайдеться 100%. Така техніка не залежується.

В сельской местности 10 соток - очень редко встречается - не путать с дачниками:)

Фермер....:)2-5Га на овощах?выложит сейчас 7х38 = 266 000 грн за трактор??????!!!!!без которого он и до этого както обходился..........(тратя на услуги трактора 3-4 тыс грн??????или обрабатывал мотоблоком?

Как по мне просто АБСУРД......

Потенциальный покупатель - сельский житель - но он НЕ КУПИТ т.к. ДОРОГО!!!!!!!!!!!!!

или средний фермер (от 10 Га) - но он НЕ КУПИТ т.к. ДОРОГО - врятли его продукция будет привязана к доллару.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...В прошлом году хозяин топика продавал за 7 400 ПОСВЕЖЕЕ тракторец......

 

Если правильно проанализировал рынок - то цена такого трактора за границей около 2 500-2800 убе.+доставка (600-700)=в районе 3 000...........но никак на 7 000.....

хотя апетиты у всех разные..........

 

 

-Не минулого року,а позаминулого

-не за 7400,а проданий був за 7500

-попередній трактор був БЕЗ НАВІСНОГО (без фрези і без плуга).Тут з фрезою і плугом,і на 500 дол дешевше.

Візьмете без фрези і плуга-ціна буде ще меншою...

 

І наостанок можна поцікавитись де це ви надибали такі тракторці по 2500-2800$ ?

Буду вдячний за ссилки (але впевнений ,що їх не буде,бо нема таких цін ).Но може я помиляюсь?

Давайте почекаємо на ссилки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-Не минулого року,а позаминулого

-не за 7400,а проданий був за 7500

-попередній трактор був БЕЗ НАВІСНОГО (без фрези і без плуга).Тут з фрезою і плугом,і на 500 дол дешевше.

Візьмете без фрези і плуга-ціна буде ще меншою...

 

І наостанок можна поцікавитись де це ви надибали такі тракторці по 2500-2800$ ?

Буду вдячний за ссилки (але впевнений ,що їх не буде,бо нема таких цін ).Но може я помиляюсь?

Давайте почекаємо на ссилки

 

- да он был не один....а парочка:

свежепригнаный Митсубиси

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=141821

 

"для себя" Исекии

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=133411

 

ну и третий в теме.......

 

вроде так выгодно в них держать свои сбережения.....а Вы их продаете(продали)

Я так понимаю всетаки выгоднее ими просто ТОРГОВАТЬ?

 

Очень трудно общаться в форме монолога.......я у Вас спрашивал:

- модель

- год выпуска

- моточасы

но Вы как истинный специалист в этой области держите интригу:)

на данный момент меня интересует только это как потенциального покупателя.

 

По указаной в Вашем обьявлении информации - вот ссылочки (в Украине....в Германии искать не вижу смысла без укаания модели, как укажите - поищу и выложу):

 

от 5000 у.е.

motorcraft.ua/search/?filter_name=iseki

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фермер....2-5Га на овощах?выложит сейчас 7х38 = 266 000 грн за трактор??????!!!!!без которого он и до этого както обходился..........(тратя на услуги трактора 3-4 тыс грн??????или обрабатывал мотоблоком?

Как по мне просто АБСУРД......

По вашому трактор взагалі ніхто не купить?

Мені здається ви трохи не в "тємі". Я би вам довго розписував що таке "услуги трактора" коли потрібно забризкати 2 Га капусти впродовж декількох годин. Щодо мотоблока - він на такі площі ну ніяк не вписується.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Очень трудно общаться в форме монолога.......я у Вас спрашивал.....

 

Ну така форма спілкування насамперед мабуть пасує Вам ,бо ще в першому своєму повідомленні я написав.

 

Для більш детальної інформації прохання звонити по телефонунуль96ЗЧ7Ч922.

 

Ви звичайно цього повідомлення "не бачили".

 

Далі я знову написав

А з приводу технічних питань та питання ціни-набирайте вказаний телефон.Поспілкуємось.

 

Но Ви знову проігнорували мою пропозицію

Якщо людина каже,що має інтерес до купівлі,але позвонити не має бажання- я не вважаю такий інтерес справжнім.

Моє право так вважати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну така форма спілкування насамперед мабуть пасує Вам ,бо ще в першому своєму повідомленні я написав.

 

 

 

Ви звичайно цього повідомлення "не бачили".

 

Далі я знову написав

 

 

Но Ви знову проігнорували мою пропозицію

Якщо людина каже,що має інтерес до купівлі,але позвонити не має бажання- я не вважаю такий інтерес справжнім.

Моє право так вважати.

- модель

- год выпуска

- моточасы

в первом сообщении указано?

 

Интерес к покупке трактора у меня есть.......но Вы не единственный владелец трактора "на продажу"..........

Неувидев ответы на интересующие меня вопросы - смысла звонить и продолжать разговор не вижу............

Удачи в продаже.........вернее перепродаже......!

 

Добавлено через 58 секунд

По вашому трактор взагалі ніхто не купить?

Мені здається ви трохи не в "тємі". Я би вам довго розписував що таке "услуги трактора" коли потрібно забризкати 2 Га капусти впродовж декількох годин. Щодо мотоблока - він на такі площі ну ніяк не вписується.

По моему - ДОРОГО!

Это Вам кажется....

Я же этого не просил......по поводу опрыскивания речь не шла....а темболее про агротехнику овощных......

Смотря под что используются эти площади...............

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС за 7000 можно себе бусика приличного сейчас взять, да еще тебе руки продавец целовать будет

а вы говорите ланос

 

к примеру вы сравниваете цену еще двух летней давности по теме

так давайте простой пример

2007-год шевроле лачети универсал стоил в баксах около 17к

что можно купить сейчас имея 17к на руках?? и это будет уже далеко не лачетька

и какая цена за такую же машину, но с салона выставляют сейчас??

 

так что думаю за 6-7к вы сейчас вряд ли продадите его

ну разве что сумасшедшему, которому надо избавится от денег

 

так что хорошей продажи :beer:

тракторец неплохой по виду, но оснащение оставляет желать лучшего

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за увагу до моєї теми,але давайте на цьому закінчимо дискусію

"що зараз можна купити за 7 тис дол....",і "що і кому буде цілувати продавець"

Є товар.

Є ціна.

У кого є інтерес до товару-набирає мене по телефону,ми обговорюємо всі технічні,юридичні,цінові питання (аргументованого торгу ще ніхто не відміняв).

З РЕАЛЬНИМ покупцем я домовлюсь ЗАВЖДИ.

Кому лиш би пофлудити-прохання темку проігнорувати.

Всім дякую за увагу,і хорошого дня!

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7000 на сегодня это огромные деньги для тех у кого их нет,а для тех у кого есть-так просто за трактор с ними не расстанутся.

Думаю, на ЭТОМ форуме особо нуждающихся в таком тракторе как средстве для пропитания нет. Так, как очередную игрушку - могут купить. Но чтоб зарабатывать? Вряд ли...

 

Вот я б такой вместо квадрика купил бы!))) проходимость не хуже, да еще и прицеп потянет!))) И на охоту по лесу пошнырить - самое то)))

АП! Только денег пока йок...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по поводу цены ну спустили бы все таки,7000 на сегодня это огромные деньги для тех у кого их нет,а для тех у кого есть-так просто за трактор с ними не расстанутся.

 

Ну якщо брати суму в гривнях,то за останні 3 дні трактор подешевів на більш як 100 тис грн (був курс 39,зараз скільки?24)

160 тис грн на сьогодні це великі гроші?

Да і їх ти не просто безповоротно тратиш.

Ти ніби потратив їх,але і одразу вони починають потихенько повертатись до тебе.

І в результаті ти залишаєшся і з грошима,і з тракторцем....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто ще має гривні-вкладіть їх в тракторець,матимете постійний дохід.

На носі весна.Починається сезон оранки.

Зорати ,зробити культивацію чи пофрезувати 10 соток землі вам обійдеться у 2л соляри (50 грн).

Все інше-ваш заробіток.

І він буде не малий.До мене чувак вчора якийсь звонив з київської області.

Пропонував мені 30 тис грн за оренду цього тракторця на місяць часу.

Не знаю правда,чи ні,казав що зорати під києвом 5 соток коштує 350 грн!!!

Я ось і подумав,якщо він готовий дати такі гроші тільки за оренду,то скільки він за цей місяць заробить,а?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю правда,чи ні,казав що зорати під києвом 5 соток коштує 350 грн!!!

за 5л соляры+ магар сосед 5соток мотоблоком вспашет и не вспотеет, и дрова потом с леса завезет, а за 7000 у.е надо на родину этих уе ехать. типа АПППППППП

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.До мене чувак вчора якийсь звонив з київської області. Пропонував мені 30 тис грн за оренду цього тракторця на місяць часу. Не знаю правда,чи ні,казав що зорати під києвом 5 соток коштує 350 грн!!! Я ось і подумав,якщо він готовий дати такі гроші тільки за оренду,то скільки він за цей місяць заробить,а?

350 / 5 = 70грн/сотка (я так понимаю это со стоимостью соляры)

30000 / 70 =~ 429 соток в месяц

разделим на среднее под вспашку трактором 20 соток:

429 / 20 = 21 клиент в месяц!!!!!!

А сколько в среднем 1 трактор пашет таких участков например 1-го мая? Посчитать?

--

P.S.: нашел прайс на китайцев за 01.08.2006г. (это курс 5,05):

Трактор WEITUO TY254, 4х4, 25 л.с. - 30000 грн

Трактор DONGFENG DF254, 4х4, 25 л.с. - 33000 грн

Почвофреза 1GN-140, ширина захвата 140см - 4400 грн

Плуг LXT12-2-20, ширина захвата 40см, глубина обработки 20см, производительность 0,14-0,19га/ч - 1285 грн

и прайс на 18.06.2009г.(это курс ~7,62):

Трактор WEITUO TY244 (25 л.с., 2 цилиндра, блокируемый дифференциал, 4х4) - 39400 грн

Трактор DONGFENG DF244 4х4 - 42880 грн

Почвофреза 1GN-140, ширина захвата 140см - 6542 грн

--

за 5л соляры+ магар сосед 5соток мотоблоком вспашет и не вспотеет

+ холодное пиво в разворотах + курево + закуска + похмелицца на следующий день + + + ... он же 5 соток будет 3 дня делать. то плуг отвалился, то масло не поменял или течет :D считайте

 

и вот из соседней ветки:

в прошлом году заплатил за культивирование своих 3 соток - 300грн. из них - 100грн был проезд (ко мне человек 30км ехал.)в этом году это будет 400грн. в принцепи меня такая цена устраивает.

А можно контакты и в каком районе находится, Спасибо

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто ще має гривні-вкладіть їх в тракторець,матимете постійний дохід.

На носі весна.Починається сезон оранки.

Зорати ,зробити культивацію чи пофрезувати 10 соток землі вам обійдеться у 2л соляри (50 грн).

Все інше-ваш заробіток.

І він буде не малий.До мене чувак вчора якийсь звонив з київської області.

Пропонував мені 30 тис грн за оренду цього тракторця на місяць часу.

Не знаю правда,чи ні,казав що зорати під києвом 5 соток коштує 350 грн!!!

Я ось і подумав,якщо він готовий дати такі гроші тільки за оренду,то скільки він за цей місяць заробить,а?

ПАДСТАЛОМ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...