Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Плити перекриття

kondravasyl

Рекомендовані повідомлення

Підходить час до накривання першого поверху. Де можна купити хорошої якості панелі перекриття???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підходить час до накривання першого поверху. Де можна купити хорошої якості панелі перекриття???

 

 

Хороших ніде :)

 

 

3 роки назад більш-менш були нормальні в Червонограді (привезуть і до Львова, але ра***те тоді ціну із доставкою)

 

Я тоді брав на Польова, 44, ціна була майже однакова всюди, мені доставка звідти дешевшою була геометрія звісно страдала, але майстри казали тільки не брати на Кульпарківській (там взагалі дуже хринові) І на Польовій було все що мені потрібно було для перекриття і балки на вікна (замовляв і наступного дня з самого ранку забирав).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хороших ніде :)

 

 

3 роки назад більш-менш були нормальні в Червонограді (привезуть і до Львова, але ра***те тоді ціну із доставкою)

 

Я тоді брав на Польова, 44, ціна була майже однакова всюди, мені доставка звідти дешевшою була геометрія звісно страдала, але майстри казали тільки не брати на Кульпарківській (там взагалі дуже хринові) І на Польовій було все що мені потрібно було для перекриття і балки на вікна (замовляв і наступного дня з самого ранку забирав).

 

залізобетонний завод №2, я от тоже думаю там брати, саме блище до Малехова, ще задумався над плитами ПБ, з Хмельницька, дали ціни з доставкою, буду порівнювати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...