Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реставрація фасаду

Богдан 01

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня форумчани.:flag1:В травні місяці мені предстоїть робити (оновити)фасад цього будинку.Требується все перекрасити,в деяких місцях потріщала лєпка,також на стінах денеде є пухирі,це все теж треба підшпаклювати,підштукатурити і т.д.З усього будинку підшпакльовувати потрібно 20-25%.Реставрацію будинку 100% буду робити я.Прошу допомогти скласти ціну за саму роботу(без лісов) за м2,щоб не багато і не мало,так сказать золоту середину.Фото будинку маю тільки з одної сторони,впринципі з інших сторін фасад такого самого плану.

298552600_DSC03580.thumb.jpg.b724d3cb76c77ee5fc32d7c08c22b772.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, Богдан!

 

Стены здания утеплены или нет? Будет делаться утепление или нет?

 

Могу предложить фасадные краски

 

Tikkurila Novasil (силиконмодифицированная)

Viva Color Hansa Facade

Kolorit Facade Luxe, Facade Standart, Facade Econom

 

со склада производителя в Киеве, с тонировкой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стены здания утеплены или нет? Будет делаться утепление или нет?

Ні не утеплені,і утиплятись небудуть.А щодо фарб,можете відправити прайс в л.с. цікавить тільки Caparol

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня форумчани.:flag1:В травні місяці мені предстоїть робити (оновити)фасад цього будинку.Требується все перекрасити,в деяких місцях потріщала лєпка,також на стінах денеде є пухирі,це все теж треба підшпаклювати,підштукатурити і т.д.З усього будинку підшпакльовувати потрібно 20-25%.Реставрацію будинку 100% буду робити я.Прошу допомогти скласти ціну за саму роботу(без лісов) за м2,щоб не багато і не мало,так сказать золоту середину.Фото будинку маю тільки з одної сторони,впринципі з інших сторін фасад такого самого плану.

 

Указанное фото не дает возможности даль объективную оценку сложности реставрации и, соответственно, определить объективную стоимость работы.

 

Но по описанию я бы озвучил ценник не ниже 150 грн/м.кв

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я бы озвучил ценник не ниже 150 грн/м.кв

На тому тижні буду на обєкті,попробую сфотографувати більш конкретно.

Поки що і натому дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Строитель, который не может самостоятельно определить стоимость строительных услуг. Как так?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Строитель, который не может самостоятельно определить стоимость строительных услуг. Как так?

 

Чому,можу.Я завжди оприділяю самостійно вартість робіт,але бувають нестандартні замовлення, як цей будинок,от і запитую.

Якщо б будинок був би запропонований рік,два назад,то ніяких проблем із ціною небулоб.А на даний момент трішки не так:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...