Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Топки Gavryliv&Sons на Весняному Будівельному Форумі

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

Заходьте, переглядайте:

Змінено користувачем Sheridan
Не відображаються відео. Двигун форуму, звичайно, древній
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за видео, горит просто бомба. Такое видео потрепет нервишки рекламщикам топок от 30тыс.грн, вот я такого же мнения ну зачем переплачивать в два раза, если можно любоваться такой красотой ) супер. я бы вам порекомендовал в деталях выложить видео где подробно можно посмотреть автоматику и всевозможное подключение, это очень полезно. Такие топки покупают в первую очередь те у кого лимит средств, они же сами пытаются выполнить подключение, сам такой, и не всегда достаточно информации)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за видео, горит просто бомба. Такое видео потрепет нервишки рекламщикам топок от 30тыс.грн, вот я такого же мнения ну зачем переплачивать в два раза, если можно любоваться такой красотой ) супер. я бы вам порекомендовал в деталях выложить видео где подробно можно посмотреть автоматику и всевозможное подключение, это очень полезно. Такие топки покупают в первую очередь те у кого лимит средств, они же сами пытаются выполнить подключение, сам такой, и не всегда достаточно информации)

Ось нове відео, яке стосується закладки дров у топку. Знято на тому ж стенді.

А також відео, де розповідається про особливості монтажу топки з водяним контуром у закритій системі напряму та через теплообмінник.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Открытая или закрытая системы - это конечный выбор самого клиента, стоит ему только объяснить разницу. Я бы поспорил о преимуществе открытой системы в сторону закрытой, главный плюс которого прямое нагревание, а минусов вижу только обязательное наличие БП. Что касается давления при нагреве, не вижу такого страшного как описали вы в ролике, для этого есть два предохранительных клапана (на камине и газовом котле), о дешевизне и речи не идёт. Вижу смысл установки открытой, в случае подключения заведомо с бойлером.

Ну а за видео отдельное спасибо, кстати не одному уже своему товарищу показал ролик, огонь при регулировке воздуха - бомба :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще кілька відео перед акватермом:

Спрацювання системи безпеки (перекриття клапана подачі повітря та повне згасання):

І пояснення роботи теплообмінного блоку :

Полеміка щодо відкритих/закритих систем може затягтись на 9000 тредів, при цьому очевидно, що будь-яка система має свої переваги та недоліки. Без виключень.

Сподіваюсь відео були корисні та дякую за рекомендації. Запрошую усіх форумчан до відвідин нашого стенду на Акватермі. Вже після виставки відновимо роботу по наповненню відео.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Протягу й не буде. Нагадаю, що споживання закритої топки, ще й у автоматичному режимі, невелика навіть у порівнянні з вентиляційними потребами приміщення. Також зауважте, що втрати тепла внаслідок проходження холодного повітря з вулиці через топку, що згасає, з лихвою переважать втрати на проходженні повітря з технічного приміщення. Нажаль, реальність свідчить про недотримання навіть цих рекомендацій та зводить зовнішню подачу повітря до незамислуватої труби в підлозі. Але у будь-якому випадку, ми відкриті до конструктивних пропозицій.

Також, можливо справа у непорозумінні. Прошу перечитати рекомендації ще раз для осмислення роботи системи. Для кращого розуміння подаю нову схему, детальнішу.

Подскажите пожалуйста, если не установить ЗПП то к каким последствиям это произведет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буде дещо складніше розпалювати у суміжні пори року та теплі періоди. Для цього потрібно буде привідчиняти вікно. Далі, після розгорання, його можна буде зачинити.

Якщо пояснити більш детально, то при високій температурі на вулиці, холодніше повітря помешкання буде важчим і повільно підніматиметься димоходом, знижуючи тягу. Відкривши вікно знижується опір притічного повітря, компенсуючи вказане падіння тяги. Після розпалювання це падіння тяги нівелюється температурою горіння і вікно може бути зачиненим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буде дещо складніше розпалювати у суміжні пори року та теплі періоди. Для цього потрібно буде привідчиняти вікно. Далі, після розгорання, його можна буде зачинити.

Якщо пояснити більш детально, то при високій температурі на вулиці, холодніше повітря помешкання буде важчим і повільно підніматиметься димоходом, знижуючи тягу. Відкривши вікно знижується опір притічного повітря, компенсуючи вказане падіння тяги. Після розпалювання це падіння тяги нівелюється температурою горіння і вікно може бути зачиненим.

 

Если я Вас правильно понял то ЗПП в основном нужен для разжигания камина, а после того как камин разгорелся ЗПП не нужен , если я неправильно понял поправьте меня пожалуйста. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если я Вас правильно понял то ЗПП в основном нужен для разжигания камина, а после того как камин разгорелся ЗПП не нужен , если я неправильно понял поправьте меня пожалуйста. Спасибо.

если камин горит то в трубу что то вылетает или воздух с улицы или из помещения, если из помещения то откуда воздух попадает в дом через вентиляционные каналы таким образом выхолаживается дом!!! что здесь не понятно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один відомий математик казав: ми ми беремось доводити очевидні речі і приходимо до висновку, що вони хибні. Охолодження приміщення повітрям для горіння суттєво потребує розрахунків. Теплоємність повітря мізерна. Охолодження будинку виходом повітря для горіння з помешкання має таку ж небезпеку втрати тепла, як і вентилювання цього помешкання. Для однозначного розв'язання цього питання рекомендую vladvok провести ці нескладні розрахунки для 20кВт топки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один відомий математик казав: ми ми беремось доводити очевидні речі і приходимо до висновку, що вони хибні. Охолодження приміщення повітрям для горіння суттєво потребує розрахунків. Теплоємність повітря мізерна. Охолодження будинку виходом повітря для горіння з помешкання має таку ж небезпеку втрати тепла, як і вентилювання цього помешкання. Для однозначного розв'язання цього питання рекомендую vladvok провести ці нескладні розрахунки для 20кВт топки.

 

:D питання априорі, не будемо вдаватися у складні розрахунки у мене дома камінна топка, е канал з вулиці площа 62м при площах до 150 м охолодженя відчуваеться дуже добре коли забір з приміщеня, тому все дуже відносно! кожному свое у кожному випадку;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос к Sheridan, можно ли использовать топку с водяным контуром не подключенную к системе отопления, так как данной нет а камин планируется. :sad::sad:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Загалом ні. У більшості топок з водяним контуром екранування від перегріву виконується лишень по дні, тому палячи в непід'єднаній топці втрачається і гарантія і ресурс топки. Окрім цього подвійна стінка водяного контуру блокуватиме передачу тепла, тому тепло в основному буде зі сторони скла та від димоходу.

Для таких випадків існує альтернативне рішення - повітряні топки С- серії. З'ємний колектор дозволяє використовувати скільки завгодно топку для обігріву повітрям, а за необхідності, замінити сам колектор на водяний контур, отримавши 60% потужності топки у водяному контурі. Без втрат ефективності, гарантії та ресурсу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...