Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Паркан, оздоблений піщаником/Забор, облицован песчаником

snizhok

Який паркан обираєте Ви?  

16 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, друзі)

Весна, попереду сезон тепла, в голові купа думок про подальші будівельні роботи у власному дворі. Починати вирішив з влаштування паркану - хочу відокремити двір від вулиці гарною огорожею. Як варіанти, в якості основних матеріалів, розглядаю:

-камінь-бут;

-облицювальна цегла (в т.ч. рвана);

-бетонні елементи для парканів та фасадний камінь від Ковальської;

-ракушняк або ж цегла, оздоблені піщаником.

Протяжність разом з воротами і хвірткою - 40 м. Прольоти між стовпчиками планую зашити деревом - штахет вертикально в два ряди - і ззовні, і зсередини, або горизонтально "ялинкою", самі ж стовпчики, відповідно, з того, що наведено вище.

Тут і починаються розбіжності у виборі. З самого початку хотів бутовий камінь, але поряд ніде його не знайдеш, потрібно доставляти з Києва (75 км) чи з Житомирщини (ще плюс 75-150 км). По іншим матеріалам є можливість доставки за помірними цінами (відпадає необхідність у самоскидах). До того ж робота з бутом зовсім не дешева - пропонують 700 грн/м.куб. Також є сумніви по екологічності - граніт може бути достатньо радіоактивним!

Облицювальна цегла в нинішній час не дешева далеко і паркан з цегли я вже не сприймаю, як щось достойне. Також, зі слів досвідчених людей, велика ймовірність появи білого нальоту на цеглі (солей). З часом зникає, ніби, але ж чи 100%-во - невідомо.

Продукція для парканів від Ковальської також не зовсім практична, має мало позитивних відгуків і також дорога. Але питання вартості матеріалів не ставлю на перше місце. Головне - надійність, екологічність, практичність.

Останній, наразі, варіант - цегла або ракушняк, оздоблені піщаником. Власне, до нього і прикута моя найбільша увага. Такий паркан має дуже солідний вигляд і вартість матеріалів достатньо прийнятна. З недоліків мені озвучили морочну роботу (що відіб'ється на її вартості), також виділення солей (але відразу запевнили, що це усувається, якщо після закінчення робіт паркан покрити лаком спеціальним), можливе розшарування піщанику та температурні деформації (щоб уникнути, потрібно садити піщаник на спеціальні недешеві морозостійкі клеєві суміші).

Як би там не було, от і припав до душі цей останній варіант. Вважаю, якщо все зробити на належному рівні - не пошкодувати на клеєву суміш, лак та роботу майстра - можна отримати нормальний і якісний паркан. Як ще один аргумент на користь варіанту з піщаником - маю можливість придбати необхідний об'єм ракушняку по значно нижчій ціні, ніж цегла чи інші матеріали. Але тут дуже важливо знати, як себе зарекомендує такий тандем - ракушняк, оздоблений піщаником?

Звичайно, бюджет кожного з варіантів також має значення, особливо в нинішній час. Детальними підрахунками ще не займався, але попередньо останній варіант доволі таки бюджетний.

Що порадите, шановні друзі і колеги? :) Хто який має досвід? Чи є інші варіанти? Чи, можливо, в кого є залишки матеріалів необхідних по гарним цінам?;)

 

В мережі знайшов фото, щось подібне хочу бачити в себе)

У авторів фото,якщо такі тут трапляться, прошу дозволу наперед за публікацію :)

DSC_0349_b.jpg.cd342234061d65334e1aba0077d17c60.jpg

sfgdfg.thumb.jpeg.e2c13144fdb602813f8423f9222c1349.jpeg

Змінено користувачем snizhok
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Симпатичные фотографии, себе для наружного тоже так хочу. Сейчас только проблемы с луганским песчанником, который очень красивый. Себе на дымоходы заказала светлый песочный с западной украины, кажется винницкий. По опыту моих соседей - если на кирпич, то надо проследить, чтобы внутрь не попадала влага - через 5 лет столбики развалились совсем (а сделано было все отнюдь не дешево). Может лучше из бетона основание? Мне песчанник нравится больше, чем кирпичные заборы просто по той причине, что это разные стили. Я кирпичики у себя не использую нигде для отделки именно поэтому.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Симпатичные фотографии, себе для наружного тоже так хочу. Сейчас только проблемы с луганским песчанником, который очень красивый. Себе на дымоходы заказала светлый песочный с западной украины, кажется винницкий. По опыту моих соседей - если на кирпич, то надо проследить, чтобы внутрь не попадала влага - через 5 лет столбики развалились совсем (а сделано было все отнюдь не дешево). Может лучше из бетона основание? Мне песчанник нравится больше, чем кирпичные заборы просто по той причине, что это разные стили. Я кирпичики у себя не использую нигде для отделки именно поэтому.

 

Фотографій уже стільки передивився, що очі розбігаються:-) А те, що можуть розвалитися стовпчики - дуже погано(( Можливо, й справді бетон?:confused: Де і по чім замовляли піщаник?;) Мені він також дуже до вподоби, планую навіть барбекю на вулиці ним оздобити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю! Можу поділитись своїм досвідом. У мене огорожа із піщаника. Спочатку виглядала супер. Згодом лак на сонці почав вигоряти, а я не покривав новим. Через зими волога потрапляла у пори, відповідно плитки відстрілювали. Цієї зими відпала ціла сторона стовпчика і стало видно, що цегла теж почала розтріскуватись. Висновок - огорожа потребує ремонту. Щоправда, я проаналізував роботу моїх майстрів і дописи тут на форумі і зрозумів, що необхідно внести корективи у технологію. Тому ремонт уже хочу роботи за всіма правилами. Правда, зараз це доволі дорого, оскільки найкращий гідроізолюючий лак - іспанський. Боюсь, його зараз взагалі перестануть завозити. Також рекомендують перед лакуванням щілини заробляти силіконовим герметиком. Ще одне цікаве рішення - це ось такий крапельник під ковпаком www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2956388 І найголовніше - все одно час від часу потрібно лакувати піщаник, оскільки лак на жаль має властивість вигоряти на сонці. Хіба що порекомендуєте щось міцніше
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Капельник - отличная идея. А по лакам - в конце прошлого года нашла через интернет товарища по имени Александр, тел к сожалению потеряла, но суть в том, что его контора где-то в стороне Обухова и Украинки, он занимается обработкой этого камня и еще у них лаки, которые они производят сами и он говорил, что и дешевле и лучше импортных и гарантия, и все такое... понятно, что это слова, но все-таки вариант.

Вот хотелось бы еще понять - лучше ли песчанник на бетон класть, чем на кирпич, или нет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Песчанник дерьмовый материал по своей природе.Он слоится и сыпется,поэтому рано или поздно отходит от основания.Благо на Украине хватает натурального камня,лично мне нравится наш местный и закарпатский.Ну и по деньгам-песчанник кладут на клей и денег на правильный клей уходит больше,чем на сам камень.Лично у меня дома больше 100 м2 камня,на кладку ушло пару тонн цемента и ЗИЛ песка,если перевести это в клей,то :o.Ну и пару фоток из того что под рукой

 

IMG_8825_800.jpgi.gif

IMG_8828_800.jpgi.gif

IMG_8824_800.jpgi.gif

 

Добавлено через 5 минут

Вот хотелось бы еще понять - лучше ли песчанник на бетон класть, чем на кирпич, или нет

Кирпич сосёт влагу,изменяет свои геометрические размеры,плюс циклы заморозка-разморозка

Однозначно-бетон!

Правда не песчанник,а любой камень.Ведь песчанник-это не камень,это зародыш камня.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поспілкувався з будівельниками і знавцями, маємо, що піщаник - гарний на вигляд матеріал, але не такий надійний, як інші природні. І в якості основи використовувати цеглу і тим більше ракушняк зовсім не рекомендують. До того ж, щоб витримати максимально технологію влаштування, потрібні великі затрати. Можу сказати, остаточно визначився - обираю граніт. Знайшов по ціні 285 грн/т сірого кольору, фракція 150-300 мм. Мабуть, буду замовляти і після свят розпочинати будівництвоЖ-). Все-таки граніт є граніт, надійнішого матеріалу тяжко знайти. По екологічності також запевнили, що все в межах допустимих норм, камінь не з-під Чорнобиля:D, а з діючого кар'єру. Кому цікаво, хронологію зведення можу вести в даній темі;)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я все таки склоняюсь к песчаннику - для меня он более "теплый" во всех смыслах этого слова.

Хочется получить близкий к природному ландшафт, какую-то теплую южную картинку, где на земле валяется много камней.

А Вам можно еще посмотреть андезит - кажется это разновидность песчаника, но он более твердый и перелив цветов у него интересный - и серый и зеленый и рыжий, в целом картинка очень непоганая получается.

Образцы видела в салоне на Краснозвездном 14

 

kievstone.com.ua

 

а насчет надежности - так в природе даже горы разрушаются... когда то видела на кавказе, как упала скала - эффектное зрелище, знаете-ли

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я все таки склоняюсь к песчаннику - для меня он более "теплый" во всех смыслах этого слова.

Хочется получить близкий к природному ландшафт, какую-то теплую южную картинку, где на земле валяется много камней.

А Вам можно еще посмотреть андезит - кажется это разновидность песчаника, но он более твердый и перелив цветов у него интересный - и серый и зеленый и рыжий, в целом картинка очень непоганая получается.

Образцы видела в салоне на Краснозвездном 14

 

kievstone.com.ua

 

а насчет надежности - так в природе даже горы разрушаются... когда то видела на кавказе, как упала скала - эффектное зрелище, знаете-ли

 

Тут я з Вами повністю погоджуюсь. Даний матеріал справді приваблює своїм "теплом". Тому і приємніший для сприйняття. Дякую за пораду, обов'язково перегляну, що це за матеріал.

Але з буту також можна отримати доволі привабливу картинку. Ось приклад. Наближено до того, що я хочу бачити в себе. Фото знайшов на форумі тут. (Прошу дозволу у автора на публікацію)

7eb0abf3.thumb.jpg.0119514c88153df27f1ec39848df7f66.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если Вы о шашлычне,то это наш местный камень.Я ведь живу в Каменце-Подольском,он реально везде под ногами,из него построены все старые постройки да и новые дома с заборами тоже.Он так реально бъётся ровным и задача мастера сложить мозаику или немного подогнать молотком.

 

Добавлено через 2 минуты

Тут я з Вами повністю погоджуюсь. Даний матеріал справді приваблює своїм "теплом". Тому і приємніший для сприйняття. Дякую за пораду, обов'язково перегляну, що це за матеріал.

Але з буту також можна отримати доволі привабливу картинку. Ось приклад. Наближено до того, що я хочу бачити в себе. Фото знайшов на форумі тут. (Прошу дозволу у автора на публікацію)

 

Мы сейчас делаем внутрянку в Гатном,там забор тоже так сделан гранитом в пустошовку.Шикарно смотрится!Правда гранит красный.Там сам дом из красного лицевого кирпича,поэтому дом с забором очень органично сочетаются.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы сейчас делаем внутрянку в Гатном,там забор тоже так сделан гранитом в пустошовку.Шикарно смотрится!Правда гранит красный.Там сам дом из красного лицевого кирпича,поэтому дом с забором очень органично сочетаются.

То Ви якось нам фото організуйте, якщо можливо ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если Вы о шашлычне,то это наш местный камень.Я ведь живу в Каменце-Подольском,он реально везде под ногами,из него построены все старые постройки да и новые дома с заборами тоже.Он так реально бъётся ровным и задача мастера сложить мозаику или немного подогнать молотком.

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Мы сейчас делаем внутрянку в Гатном,там забор тоже так сделан гранитом в пустошовку.Шикарно смотрится!Правда гранит красный.Там сам дом из красного лицевого кирпича,поэтому дом с забором очень органично сочетаются.

 

 

Василий,

 

а что скажете про этот камень для забора:

 

 

Бутовый камень из песчаника Русавского месторождения, Винницкая обл

 

 

не для облицовки, а прямо из него класть? Нам такой цвет подходит - другой альтернативы в Киеве не нашли пока..

1489894929_.jpg.855b8d0cf18eca1d9f68755ecbdc19e1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Есть еще варианты с использованием крупной речной гальки 20-30см .Смотрится очень даже неплохо и не так массово как бут . Себе делал комплекс барбекю в комбинации речной карпапский окатыш и кирпич - жене понравилось. Этот же камень, только плоские образцы использовал и на пол в сочетании с состаренной необрезной доской- смотрится оригинально ,только очень много мороки с подбором камня ,да и подгонка криволинейной (специально по кривой вырезал доску масив 60мм) доски тоже заняла немало времени. Зато не так как у всех и самому тоже нравится, а это главное...Если интересно могу скинуть фото.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...