Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ищу специалиста на монтаж сиагнализации

NovaRadlena

Рекомендовані повідомлення

Нужен специалист для монтажа и пусконалади охранной системы (беспроводной) на загородном доме Киев Киевская область

12-14 датчиков

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Здрастуйте. Я також шукаю спеціалістів, хто міг би налаштувати, запустити систему сигналізації.

 

Маю: придбані ще рік тому пристрої, включаючи станцію типу оріон-4тм-1, десяток датчиків, сирена, панелі, декілька герконів.

 

Зроблена повністю розводка сигнальних кабелів по кімнатам з центрального щитка. Більшість з них підписані, але пару-трійку треба продзвонити. Підключити у всіх кімнатах датчики і всю систему до кабелів, налаштувати і запустити.

 

Підключення до охоронних фірм поки що не планується, але хотілося б мати таку можливість в майбутньому.

 

Прошу контактувати мені в приват або на електронну пошту ilyr@ua.fm

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можем...Правда Орион можете оставить себе на память.Эта модель устарела если на пульт.

Прошу прощения,не внимательно прочитал.Автономной сигнализацией не занимаюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Здрастуйте. Я також шукаю спеціалістів, хто міг би налаштувати, запустити систему сигналізації.

 

Маю: придбані ще рік тому пристрої, включаючи станцію типу оріон-4тм-1, десяток датчиків, сирена, панелі, декілька герконів.

 

Зроблена повністю розводка сигнальних кабелів по кімнатам з центрального щитка. Більшість з них підписані, але пару-трійку треба продзвонити. Підключити у всіх кімнатах датчики і всю систему до кабелів, налаштувати і запустити.

 

Підключення до охоронних фірм поки що не планується, але хотілося б мати таку можливість в майбутньому.

 

Прошу контактувати мені в приват або на електронну пошту ilyr@ua.fm

:beer:

Ап.

Поки що був лише один відгк. Чекаю ваших пропозицій. Також є робота по встановленню домофонів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Пишу вам по поводу установки сигнализации. Хотелось бы предложить услуги компании Global IT. К сожалению, из-за нехватки данных мы не можем предоставить смету работ, так что хотелось бы связаться с вами для уточнения деталей.

Наши контакты:

mailto: maria.lavrinets@global-it.com.ua

viber: +3(8063)-727-5232

+3(8044)-221-5471

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...