Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Внутрішнє оздоблення балкону. Порадьте.

vitalgor

Рекомендовані повідомлення

Балкон не опалювальний в такій готовності, правда між профіля вставив пінопласт 30мм 35щільності, стики на клею і самі профіля також заклеїв внахлест полосами пінопласта.

 

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

Що спочатку потрібно зробити стіни, потолок (буде пластикова вагонка), пол (не знаю чи пінопласт+стяжка, чи лаги і осб плита)?

Підкажіть, які варіанти можуть бути для внутрішньої обшивки балкона (від ОСБ, вагонка, ще щось)?

Думаю, по любому потрібна деревяна обришітка брусками 50Х50, які кріпити до рейки 20Х40.

Думаю збивати обришітку в кімнаті і частинами кріпити по рівню саморізами до металевих частин огородження (полоса, куток), або наварити щось. А вище огородження навіть і не знаю, до чого кріпити обрешотку?

Між рейками 50ммХ50мм вставити ще пінопласт50мм (не знаю, чи потрібно?)

Цегляну стіну від квартири, яка обкладена, як і весь будинок керамічною плиткою, теж потрібно зашивати.

На рахунок, паро, волого ізоляції де ставити, яким способом і чи потрібна вона?

Можливо ще питання виникнуть, але наразі все. На перед дякую за Ваші поради.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоро день солідарності трудящих, планую потрудитися над балконом, і мені ніхто, нічого не підкаже?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделайте черновой пол.Потом от пола до потолка каркас из бруса 50х50 -зашить блок-хаусом,затем потолок.Можете смонтировать между стоек полистирол враспор.Все щели запенить.Перед каркасом смонтируйте пленку ветрозащитную.Пароизоляция не нужна.Все утепление без отопления-польза небольшая.Если утеплять-тогда и пол и потолок,но 50мм для таких ограждений очень мало.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как вариант - обшить изнутри ламинатом по каркасу. сравнительно не дорого и практично.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...