Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Газоблок 400мм или 500мм?

Serj-Kiev

Рекомендовані повідомлення

Перечитал много тем но так и не познал дзен...

Суть вопроса такова - есть ли экономическая целесообразность применения газоблока (400кг/м.куб) 500мм вместо 400мм в однослойной стене при прочих равных условиях?

Теплорасчет.рф показывает

для 500 мм:

теплопотери = 0.19 Вт/м2/K и термическое сопр-е, [м2 К / Вт] - 5,17

 

для 400 мм:

Теплопотери = 0.24 Вт/м2/K и термическое сопр-е, [м2 К / Вт] - 4.17

 

Как перевести в более осязаемые величины эту разницу?

(Предполагается один этаж плюс мансарда 9*10 на ушп)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перечитал много тем но так и не познал дзен...

Суть вопроса такова - есть ли экономическая целесообразность применения газоблока (400кг/м.куб) 500мм вместо 400мм в однослойной стене при прочих равных условиях?

Теплорасчет.рф показывает

для 500 мм:

теплопотери = 0.19 Вт/м2/K и термическое сопр-е, [м2 К / Вт] - 5,17

 

для 400 мм:

Теплопотери = 0.24 Вт/м2/K и термическое сопр-е, [м2 К / Вт] - 4.17

 

Как перевести в более осязаемые величины эту разницу?

(Предполагается один этаж плюс мансарда 9*10 на ушп)

 

Я строился из газоблока 400 мм, но в свете цен на энергоносители, сегодня бы отдал предпочтение 500. В деньгах, к сожалению, посчитать не умею...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Учитывая потерю тепла через двери, окна, крышу, мостки холода(если такие буду), когда у меня стоял такой вопрос я отдал предпочтение 400 мм. Этих 10 см, начиная с 400 блока особо ничего не решают.[ИМХО]
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начинал бы стройку сейчас из газобетона, то клал бы блок не вдоль, а поперек... т.е. 600 мм... дополнительные затраты на материалы - просто сущие копейки в цене ДОМА... а вообще строил бы сейчас из АРБОЛИТА... у него многие характеристики лучше, чем у газобетона, хотя это совсем другая тема.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні панове. Вітчизняні норми визначають, що термічний опір зовнішньої стіни менше 3,3 (м2 К / Вт) у теперешній час бути не може, а закони теплотехніки мовлять, що салом каші не зіпсуєш. Тому товщину зовнішних стін для зменшення експлуатаційних теплових витрат можна збільшувати до нескінченності. Тому слід вибирати багатошарові стіни з застосуванням ефективних утеплювачів типу мінераловатних плит або пінопластів. Питання тільки у грошах. Теплопровідність газобетону 0,13 Вт/м2/K, мінвати, пінопласту 0,042 Вт/м2/K, цегляної кладки 0,76 Вт/м2/K. термічний опір це відношення товщини стіни до теплопровідністі матеріалу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если есть возможность делать однослойную стену, то так и делайте, всех, кто говорит, что многослойка лучше, перекрестите и в печь, однородность материала всегда есть и будет наилучшим выбором, родители живут в доме из 375 мм газоселиката, все отлично, но я бы сейчас брал 400 мм, если хотите толще, например 500 мм это дело ваше, но много в плане экономии на затрате по отоплению не выиграете. И то, увидеть плюсы сможете эдак на 5-10 летнем отрезке.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начинал бы стройку сейчас из газобетона, то клал бы блок не вдоль, а поперек... т.е. 600 мм...

 

аналогично. сделал так на северной стороне. (600 мм стена)

Жалею что не сделал везде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз це почитають виробники ГБ і вирішать випускати блоки 700мм.

Їм же вигідно продати більше.Який би не був блок, через шви всерівно буде посвистувати вітерець і пробиватися дощик.

Якщо б я зараз заново будувався, то робив би з 300 мм. З подальшим утепленням наприклад 150 мм вати.

Якщо немає куди грошей подіти, почитайте краще про системи рекуперації повітря, через вентиляцію зникає проблизно 30% тепла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому слід вибирати багатошарові стіни з застосуванням ефективних утеплювачів...

 

Маячня, або точніше - "логіка" на рівні дитячого садку. З якого переляку всі мусять обирати саме багатошарові стіни? Може з причини, що хтось продає утеплювачі? Що до теми топіку, то я вважаю, що краще обрати 500мм. З такою стіною набагато легше уникнути містків холоду в армопоясі, перетинках, тощо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маячня, або точніше - "логіка" на рівні дитячого садку. З якого переляку всі мусять обирати саме багатошарові стіни? Може з причини, що хтось продає утеплювачі? Що до теми топіку, то я вважаю, що краще обрати 500мм. З такою стіною набагато легше уникнути містків холоду в армопоясі, перетинках, тощо.

 

Ви вже мені вибачте, але про Ваш пост можна сказати те саме, навіщо людям робити утеплення, якщо можна зробити однослойну стіну? Бо хтось продає блоки? :-)

Містки холоду будуть так само, бо Бетон холодніше за ГБ.

Я особисто нічого не продаю, але коли робив армопояс на блок 375 ,то намучався більше ніж мій сусід з блоком 300. А ширина опирання бетону у нього вийшла більше...

У мене 245 мм.(375-100 Гб -30 мм ЕППС) У нього 250 (300 мм. -50 ЕППС)

А якщо Ви хочете випробувати морозостійкість ГБ без утеплення, напишіть мені років так за 10.

Моє особисте практичне ІМХО ГБ 300 (або 375) D400 утеплений мінімум 100 мм якісної вати.

А от 500 або 600-700 рахую марними викиданням грошей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви вже мені вибачте, але про Ваш пост можна сказати те саме, навіщо людям робити утеплення, якщо можна зробити однослойну стіну? Бо хтось продає блоки?

Містки холоду будуть так само, бо Бетон холодніше за ГБ.

Я особисто нічого не продаю, але коли робив армопояс на блок 375 ,то намучався більше ніж мій сусід з блоком 300. А ширина опирання бетону у нього вийшла більше...

У мене 245 мм.(375-100 Гб -30 мм ЕППС) У нього 250 (300 мм. -50 ЕППС)

А якщо Ви хочете випробувати морозостійкість ГБ без утеплення, напишіть мені років так за 10.

Моє особисте практичне ІМХО ГБ 300 (або 375) D400 утеплений мінімум 100 мм якісної вати.

А от 500 або 600-700 рахую марними викиданням грошей.

соглашусь с Raha вы уж не обижайтесь, но чем сложнее конструкция, тем она менее надежнее. А вот по поводу написать через 10 лет, лучше вы нам напишите, на сколько сжалась и осыпалась ваша вата.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

соглашусь с Raha вы уж не обижайтесь, но чем сложнее конструкция, тем она менее надежнее. А вот по поводу написать через 10 лет, лучше вы нам напишите, на сколько сжалась и осыпалась ваша вата.

 

Та я не ображаюсь, для цього і є форум, щоб кожен висловлював думку а ТС приймав рішення.

А про вату яка обсипалась, вишліть або фото або якісь посилання де можна почитати.

Наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

читайте сроки заявленные производителями этой ваты.

максимум что я видел - 25 лет.

потом все снимать и переделывать ... (весь фасад)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

читайте сроки заявленные производителями этой ваты.

максимум что я видел - 25 лет.

потом все снимать и переделывать ... (весь фасад)

 

Вічного немає нічого... може тільки штукатурка.

Вата 25, ПСБ 5-10, бітумка 25-30, газоблок 30-40 або 70-80.

Моя філософія проста, захистити передній край ГБ від частого замерзання і як наслідок руйнування тої частини блоку до якого безпосередньо доторкається штукатурка. А іще приставте руку до вертикальних швів кладки, дує вітерець незалежно від того хто його клав чи сам свїми руцями чи робочі, і тут також допоможе вата а не штукатурка. :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...