Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Hyundai Tucson 2.0 4WD (частковий обмін)

МирославЛКА

Рекомендовані повідомлення

І яка, на Вашу думку адекватна ціна на сьогоднішній день? Тільки не для перепродажу. Тобто для кінцевого споживача, якому потрібний доглянутий, в хорошій комплектації (не повній - не автомат), надійний автомобіль 4х4.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І яка, на Вашу думку адекватна ціна на сьогоднішній день? Тільки не для перепродажу. Тобто для кінцевого споживача, якому потрібний доглянутий, в хорошій комплектації (не повній - не автомат), надійний автомобіль 4х4.

 

10,5 $

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І яка, на Вашу думку адекватна ціна на сьогоднішній день? Тільки не для перепродажу. Тобто для кінцевого споживача, якому потрібний доглянутий, в хорошій комплектації (не повній - не автомат), надійний автомобіль 4х4.

 

200000грн. вполне адекватная цена.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

аргументуйте, будь ласка.

 

Вы просили адекватную цену я Вам ее назвал.

Аргументировать посмотрите по чем сейчас автомобили.

Если бы Вы продавали авто пол года назад то цену которую Вы просите была бы адекватной, а сейчас извините.

Цены и дальше будут падать на авто.

Желаю Вам удачной продажи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За ціну, яку ви назвали, дякую. Але вона не аргументована, тобто, прийняти її до уваги можна, але з дуже великою похибкою в сторону зростання. Це ціна, яку пропонують для перепродажі. Ви ж не думаєте, що моя ціна взята зі стелі? Ціни на ринку я аналізував, і надалі аналізую. Мета - продати або частково обміняти, адекватно, а не просто зробити пропозицію для спілкування. Ви, ж займаєтесь будівництвом, і маєте певні ринкові, адекватні розцінки на свої послуги (не зі стелі). Ціни не можуть бути дуже високі, бо не буде клієнтів, і низькими також не будуть - всі хочуть не тільки їсти... :beer: Демпінг, не враховуємо.

Сьогодні зробив вибірку на auto.ria.com. по відповідних параметрах. Подібних 8 авто (разом з моїм). Ціни від 11700$ до 14500$. Я вважаю це обґрунтуванням ціни, відносно ринкової вартості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За ціну, яку ви назвали, дякую. Але вона не аргументована, тобто, прийняти її до уваги можна, але з дуже великою похибкою в сторону зростання. Це ціна, яку пропонують для перепродажі. Ви ж не думаєте, що моя ціна взята зі стелі? Ціни на ринку я аналізував, і надалі аналізую. Мета - продати або частково обміняти, адекватно, а не просто зробити пропозицію для спілкування. Ви, ж займаєтесь будівництвом, і маєте певні ринкові, адекватні розцінки на свої послуги (не зі стелі). Ціни не можуть бути дуже високі, бо не буде клієнтів, і низькими також не будуть - всі хочуть не тільки їсти... :beer: Демпінг, не враховуємо.

Сьогодні зробив вибірку на auto.ria.com. по відповідних параметрах. Подібних 8 авто (разом з моїм). Ціни від 11700$ до 14500$. Я вважаю це обґрунтуванням ціни, відносно ринкової вартості.

 

Удачной продажи Вам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю 11,5-12.

Мечтайте дальше!

Продал в прошлом году (сентябрь) свою личную машину - такой же Тюсон, только люк работал, на бежевой коже, плюс ко всем плюшкам еще был заводской круиз и задний практрон! Пробег 47 тык честный причестный. Цвет - изумрудный металлик. Ни одной царапины ни по кузову, ни по салону! Машина реально была как только из салона. На руки получил 10,8 куе. Потому что хотел продать, а не продавать.

Сейчас РАВ-4 можно за 10-ку взять. Про цена на Хонды вам тоже писали. Так то машины, а не убогие бегемоты...

 

Добавлено через 2 минуты

Сообщение от МирославЛКА ...

Сьогодні зробив вибірку на auto.ria.com. по відповідних параметрах. Подібних 8 авто (разом з моїм). Ціни від 11700$ до 14500$. Я вважаю це обґрунтуванням ціни, відносно ринкової вартості.

ей Богу! Смешно до били такое читать....
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мечтайте дальше!

Продал в прошлом году (сентябрь) свою личную машину - такой же Тюсон, только люк работал, на бежевой коже, плюс ко всем плюшкам еще был заводской круиз и задний практрон! Пробег 47 тык честный причестный. Цвет - изумрудный металлик. Ни одной царапины ни по кузову, ни по салону! Машина реально была как только из салона. На руки получил 10,8 куе. Потому что хотел продать, а не продавать.

Сейчас РАВ-4 можно за 10-ку взять. Про цена на Хонды вам тоже писали. Так то машины, а не убогие бегемоты...

 

Добавлено через 2 минуты

ей Богу! Смешно до били такое читать....

 

Человеку деньги нужны что же вы его мордой в грязь. Ая-яй:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Человеку деньги нужны что же вы его мордой в грязь. Ая-яй:lol:
Ну что Вы! Как можно? :oops:

Просто попытался открыть человеку глаза. Если кто то думает, что я свою ляльку не хотел продать за 18-ть кило баксов, то сильно ошибается. Очень сильно хотел!!! Но таковы реалии жизни. Я понимал, что не отдав его за те деньги что мне давали, через время не получу и таких...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 2 минуты

ей Богу! Смешно до били такое читать....

 

На кожний товар, свій покупець.

Читаємо уважно перше повідомлення, там де опис комплектації: круїз контроль, парктронік,...

А Ви, мало того, що неуважно читаєте, ще й пишете не дуже добре (безграмотно і принизливо), чомусь. Хоча б перевіряйте правопис через MS Word. Допомагає.Тоді не буде настільки смішно до болю, Вашу писанину переглядати (навіть не читати).

А моє бажання продати хороший автомобіль, за нормальну ціну, цілком природнє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А моє бажання продати хороший автомобіль, за нормальну ціну, цілком природнє.

так встречный вопрос.... где же тот, кто даст столько? может он на СРВ ездит 2008 года уже? ))))

сегодня продал смарт... или подарил... за 3.3... даже во Львове с такой комплектацией нет таких цен (брали 3.8), ибо понимаю, что завтра буду руки целовать тому кто даст 2.5.... реалии таковы

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да я буду счастлив если вы продадите свою машину хоть за 20 тысяч долларов. Это первое.

Второе, я все читал, и читал так же что у вас не работает люк! Так что не надо...

Третье, по поводу ошибок, шановный, а вы не иначе как филолог? А вам известен тот факт, что некоторые клавиатуры допускают самостоятельное исправление слов и букв? Или может про опечатки слыхали? По большому счету не на что было доклепаться? Или может мы тут ЕГ сдаем по русскому языку?

 

В общем, я понял, можете дальше говорить слово халва, пока во рту не станет сладко и мечтать перед сном, что вы продадите свою чудесную машину за 17,18,19 та хоть за сто тысяч.

Вы главного не хотите услышать, того, что здесь сказал не только я - таких цен на тюксон нет и больше не будет. Сейчас можно купить машину лучше и дешевле! А то, что там на авториа, то такое...

 

З.ы.

Я потерял интерес к данной беседе, посему можете не тратить свое красноречие для ответа мне...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да я буду счастлив если вы продадите свою машину хоть за 20 тысяч долларов. Это первое.

 

Маю великі сумніви, на рахунок Вашого щастя. Якщо продам по ціні, наближеній до запланованої, Вам не повідомлю. З метою уникнення негативного впливу на Ваше здоров'я ( нервовий зрив, безсонні ночі, замкнутість, :o).

Мова про 20000 $ не йде. Але якщо хочете бути щасливими, Вам продам, навіть трохи дешевше :D.

 

Второе, я все читал, и читал так же что у вас не работает люк! Так что не надо...

 

Ви зробили, не уважно, акцент на різниці між автомобілями. Так, в моїй машині люк не працює (потрібно замінити направляючу), шкіра чорна (практичніший колір по догляду, на мою думку), круїз контроль і парктронік задній присутні. Це все є в описі на початку теми. А ось Ваше повідомлення:

Продал в прошлом году (сентябрь) свою личную машину - такой же Тюсон, только люк работал, на бежевой коже, плюс ко всем плюшкам еще был заводской круиз и задний практрон!

 

Третье, по поводу ошибок, шановный, а вы не иначе как филолог? А вам известен тот факт, что некоторые клавиатуры допускают самостоятельное исправление слов и букв? Или может про опечатки слыхали? По большому счету не на что было доклепаться? Или может мы тут ЕГ сдаем по русскому языку?

 

Я не філолог. Я звичайна людина, яка вивчала в школі українську та російську мову. І в житті стараюсь застосовувати набуті знання, а також не соромлюсь надалі вчитись і розвиватись. Факти виправлення клавіатурою слів і букв мені не відомі ( можете запатентувати таку клавіатуру і отримаєте дуже велику винагороду :D). Виправлення може робити програмне забезпечення (ПЗ), яке також виправляє помилки.

"Доклепаться", це напевно доколупатись, у Ваших повідомлення можна до багатьох речей. Це перше, що кинулось в очі. Спеціально не вишукував. Читати треба, що пишеш, а ще краще думати, що пишеш. Так, "ЕГ" не здаєм, але повідомлення читають багато людей і формують свою думку про форумчан, особливо досвідчених. Також прислуховуються до їх повідомлень. Навіть дякують. А за що? За невігластво.

Поясніть, що в моєму повідомленні:

Сьогодні зробив вибірку на auto.ria.com. по відповідних параметрах. Подібних 8 авто (разом з моїм). Ціни від 11700$ до 14500$. Я вважаю це обґрунтуванням ціни, відносно ринкової вартості.
є причиною Вашого повідомлення Добавлено через 2 минуты

ей Богу! Смешно до били такое читать....

. Що смішного? Чи це сміх без причини? Ну, далі Ви знаєте. І що таке " до били" ( напевно: когось за щось до били, чи може мались на увазі якісь дебіли, чи все таки сміх без причини приводить до больових відчуттів. Тоді, будьте здорові!!!

 

В общем, я понял, можете дальше говорить слово халва, пока во рту не станет сладко и мечтать перед сном, что вы продадите свою чудесную машину за 17,18,19 та хоть за сто тысяч.

Вы главного не хотите услышать, того, что здесь сказал не только я - таких цен на тюксон нет и больше не будет. Сейчас можно купить машину лучше и дешевле! А то, что там на авториа, то такое...

 

Мріяти завжди корисно. Але мріяти треба обережно, бо мрії збуваються.

Людина без мрії-обмежена людина. Ви можете не мріяти.

Все, що мені потрібно, я почув і зрозумів.

І ще поясніть, я думаю багатьом буде цікаво: " А то, что там на авториа, то такое..." КАКОЕ? Чи знову без аргументів? Дотримуєтесь принципу: Є дві думки, моя і неправильна?

 

З.ы.

Я потерял интерес к данной беседе, посему можете не тратить свое красноречие для ответа мне...

 

Те, що загубив інтерес до бесіди, не звільняє від пояснень по вищезазначених питаннях. Ну, якщо нормальний чоловік і присутня відповідальність за те що пишеш (говориш).

Красномовності, мені не шкода, може навчитесь і зрозумієте головне, що сміятись, глузувати, принижувати, знущатись над іншими, ні ви, ні вам подібні не маєте ніякого права. ДІСТАЛИ. Адекватне спілкування полягає в обміні досвідом, думками, аргументами без нав'язування.

 

Добавлено через 20 минут

так встречный вопрос.... где же тот, кто даст столько? может он на СРВ ездит 2008 года уже? ))))

сегодня продал смарт... или подарил... за 3.3... даже во Львове с такой комплектацией нет таких цен (брали 3.8), ибо понимаю, что завтра буду руки целовать тому кто даст 2.5.... реалии таковы

 

Хай їде, щасливо. На всіх СРВ забракне.

Ви можете продавати в мінус. Це Ваш бізнес. Ваші ризики. Тим більше, що 5 попередніх Ви продали напевно з прибутком від 500 до 1000$ за шт. А ще, Вам терміново потрібні гроші, щоб завезти наступну партію, ще по цікавіших цінах. І звісно, ще більше заробити.

А на рахунок руки-ноги цілувати. Це Ви так жартуєте? Чи може звичка?

Дякую за корисну інформацію. Буду купляти наступну машину, звернусь за пропозицією "подарунку". Можна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На кожний товар, свій покупець.

Читаємо уважно перше повідомлення, там де опис комплектації: круїз контроль, парктронік,...

А Ви, мало того, що неуважно читаєте, ще й пишете не дуже добре (безграмотно і принизливо), чомусь. Хоча б перевіряйте правопис через MS Word. Допомагає.Тоді не буде настільки смішно до болю, Вашу писанину переглядати (навіть не читати).

А моє бажання продати хороший автомобіль, за нормальну ціну, цілком природнє.

Вам просто хотят объяснить что цены на авто будут падать если успеете продать за 10000$ то это будет хорошо, через пару месяцев за нее и 8000$ МОЖЕТЕ НЕ ПОЛУЧИТЬ. Без обид.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напрямок думок я розумію. Дякую.

Пояснювати можна по різному. Без образ і без глузування.

Чи не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напрямок думок я розумію. Дякую.

Пояснювати можна по різному. Без образ і без глузування.

Чи не так?

 

Тут все зависит от восприятия одному это не обидно, а другой обидится на всю жизнь. Не обижайтесь на людей все хотели Вам помочь просто восприятие разное. Удачной Вам продажи!!!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам просто хотят объяснить что цены на авто будут падать если успеете продать за 10000$ то это будет хорошо, через пару месяцев за нее и 8000$ МОЖЕТЕ НЕ ПОЛУЧИТЬ. Без обид.

если можно, не далеким в этой теме, расскажите с чего они должны падать? Знакомый в поисках авто, думаете стоит подождать до сентября/октября и минус 20% и более от сегодняшних цен....?...очень сомневаюсь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если можно, не далеким в этой теме, расскажите с чего они должны падать? Знакомый в поисках авто, думаете стоит подождать до сентября/октября и минус 20% и более от сегодняшних цен....?...очень сомневаюсь...

думаю. не зря ждет :beer:

 

 

к примеру- одна лизинговая фирма. 4 дня назад вся площадка забита машинами... вчера встретил знакомого- как только прыгнул курс- не успевают выдавать...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю. не зря ждет :beer:

 

 

к примеру- одна лизинговая фирма. 4 дня назад вся площадка забита машинами... вчера встретил знакомого- как только прыгнул курс- не успевают выдавать...

не уловлю логику...по условиям все равно привяжут к валюте, будет расти курс - будут выше платежи в гривне...где профит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не уловлю логику...по условиям все равно привяжут к валюте, будет расти курс - будут выше платежи в гривне...где профит?

скачок- рынок замирает... цены проседают )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут все зависит от восприятия одному это не обидно, а другой обидится на всю жизнь. Не обижайтесь на людей все хотели Вам помочь просто восприятие разное. Удачной Вам продажи!!!

 

Все залежить від виховання, а не від сприйняття. Людина, яку Ви ніколи не бачили і яка ніколи не бачила Вас, над Вами насміхається. Яке у Вас буде сприйняття? І які думки будуть на рахунок виховання такої людини? Сьогодні він просто насміхається, а завтра перейде до прямих образ. А сам, простих речей і термінів не розуміє. А Ви це надалі будете називати допомогою і дякувати за це? Якщо це не Ваше сприйняття, то це явно не моє. І не потрібно таких захищати. Вони цього не варті, повірте на слово. Перечитайте мої повідомлення і знайдіть причини для аргументованого сміху. Можемо разом посміятись. А всім хто хотів реально допомогти: порадою, досвідом, думкою. Я щиро подякував, і вдячний надалі. Я ні на кого не ображаюсь, але сприймаю панібратства і безпідставного глузування.

Змінено користувачем МирославЛКА
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы спрашиваете РЕАЛЬНУЮ цену? Вам отвечают... Вы опять про свои 14 )

зачем спрашивать?))))

 

 

..зы.. смотрите с 10.36 https://www.youtube.com/watch?v=PCAmOSCfx1Y

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все залежить від виховання, а не від сприйняття. Людина, яку Ви ніколи не бачили і яка ніколи не бачила Вас, над Вами насміхається. Яке у Вас буде сприйняття? І які думки будуть на рахунок виховання такої людини? Сьогодні він просто насміхається, а завтра перейде до прямих образ. А сам, простих речей і термінів не розуміє. А Ви це надалі будете називати допомогою і дякувати за це? Якщо це не Ваше сприйняття, то це явно не моє. І не потрібно таких захищати. Вони цього не варті, повірте на слово. Перечитайте мої повідомлення і знайдіть причини для аргументованого сміху. Можемо разом посміятись. А всім хто хотів реально допомогти: порадою, досвідом, думкою. Я щиро подякував, і вдячний надалі. Я ні на кого не ображаюсь, але сприймаю панібратства і безпідставного глузування.

 

Есть информация что доллар и евро прыгнут в 2 раза думайте быстрее!!!

 

Добавлено через 1 минуту

скачок- рынок замирает... цены проседают )

Все правильно говорите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...