Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Між трубою димоходу і шифером затікає вода

asya115

Рекомендовані повідомлення

Привіт!Підкажіть що робити?На даху дачі є азбестоцементна туба, димохід від печі, коли йде злива то все тече в хату, потолок мокрий. Дах зроблений з шиферу. Попередні власники заліпили там чимось схожим на пластилін, чи то якась глина, невідомо!Але все там потріскалось і тече вода!Хоча ми групкою не користуємось але хочеться зробити якость по-людськи!Дякую

IMG_8553_1.thumb.jpg.2e28a15534894e25e31189295b258c4a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Між трубою димоходу і шифером затікає вода

Поставьте крызу -http://kominvent.ua/produktsiya/dimohody/spec-elementy/kryza-uzel-prokhoda-cherez-krovlyu/

или битумная изоляционная мастика.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
  • 3 тижні потому...

или битумная изоляционная мастика.

 

 

Можно подробнее?

Таже проблема только дымоход сендвич НЖ,

как это сделать снизу, не хочу лезть на крышу? про крызу знаю, но нужно больше временное/легкореализуемое решение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на крышу лезть придется)

www.e-teplo.com.ua/izolyatsiya_krish/krovelnaya_bitumnaya_lenta-100.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно бітумної ленти, в мене над мангалом стоїть димохідна труба з нержавійки,, загальна висота 6 с, вихід її з даху на висоті 4,5 метра (дах бляха), майстри порадили бітумну ленту по кругу, вона ще й кусками не продавалась, тільки рулон за ціною близько 500 грн, при курсі гривні до долара 17.... Одним словом після першого хорошого розпалювання весь цей бітум стік вниз на всі решта 4,5 м труби, і засох на трубі, тепер при пропалюванні мангалу постійно стоїть сморід, про зовнішній вигляд взагалі мовчу...

У вашому варіанті можливо вона і б помогла, але я б можливо купив термостійкий клей для каменю і плитки, використовується про обкладці саун, камінів та збивши попередьне ущільнення заробив ним

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вода из верхнего ската льется прямо в щель возле трубы. У меня возле трубы щели где то в палец но вода не заливается, наверно из за того что труба выходит почти верху, и форма металочерепицы играет роль наверно крызы. Когда перекрывал крышу то заклеил битумной лентой но она долго не пролежала, куда то делась.

 

Вам крыза должна помогти. Кстати могу изготовить вам крызу цена примерно 250грн, нужен диаметр трубы и угол ската

 

На фото не совсем классическая крыза, основном идет без нижней трубы, но других фото не нашел

2014302151339.thumb.jpg.00d6ad8265dd71d537c7d3830bb26186.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам крыза должна помогти. Кстати могу изготовить вам крызу цена примерно 250грн, нужен диаметр трубы и угол ската

 

А слазить ее установить тоже сможете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А слазить ее установить тоже сможете?

Нет к сожалению, время потраченное на приезд мастера и монтирование, не покроет простой цеха. А подсунуть вам спеца строителя... вы и сами наверное таких знаете

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет к сожалению, время потраченное на приезд мастера и монтирование,

 

А чтобы ее изготовить, Вам не надо знать угол наклона крыши? тобишь приехать и померять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чтобы ее изготовить, Вам не надо знать угол наклона крыши? тобишь приехать и померять?

 

Я же писал в сообщении

нужен диаметр трубы и угол ската

Как угол ската определить вы знаете? К нам приезжают уже с готовыми размерами, а те кто не дружит с транспортиром, привозят картонки подогнанные и вырезанные под этот угол

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам крыза должна помогти. Кстати могу изготовить вам крызу цена примерно 250грн, нужен диаметр трубы и угол ската

Діаметер труби я ще б змогла вам поміряти, а от "угол ската" боюсь що не в моїх силах)) Та й сама я ту кризу не поставлю, потрібні спеціалісти))) Потрібно якесь простіше рішення. Я поки що залізла на дах, і просто залила все герметиком термостійким. Групкою ми все одно не не користуємось, так що думаю на деякий час вистачить! Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я поки що залізла на дах, і просто залила все герметиком термостійким. Групкою ми все одно не не користуємось, так що думаю на деякий час вистачить! Дякую.

 

у меня с крыши 9 метров до земли... стремно лезть!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...