Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Газонокосилка своими руками.

voviknaran

Рекомендовані повідомлення

Сделал полезный девайс для своего участка, ссылка на видео . В комментариях прошу оценить и указать на недостатки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видео, к сожалению в топике не вставилось.Попробую ещё раз.Комменты и конструктивная критика приветствуются!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю нужно делать на четырех колесах. Покос будет ровный. Да и безопасность будет лучше. ИМХО
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задні частини ножів загнути вверх - тоді буде трохи піднімати траву (краще направляти в корзину)

Ще б зробив регулювання по висоті (вварити 3 потужних гайки на різній висоті, а колеса посадити на шпильки)

Якість покосу не сподобалась (хоча по відео погано видно)

А взагалі, із підручних матеріалів можна зробити - але купувати матеріали і витрачати час, коли можна купити ширпотреб на 30% дешевше - не раціонально.

З.І. В мене перша китайська косарка (більше 12 років, років 7 щотижневої експлуатації в сезон на приблизно 3 сотках) в нормальному робочому стані до цього часу - стоїть як резерв

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Четыре колеса - роскошь, достаточно трех...:)

Я когда-то давным-давно сделал косилку из полотера... Работоспособна по сей день, но давно не используется. Доберусь до дачи - сфоткаю.

Добавив третье колесо (со стороны ручки) уменьшится маневреность, но появится плоскость... 4 колеса - вааще жир..:D

 

з.ы. Травосборником пользуюсь крайне редко.

1. Задалбываешься выносить

2. Куда все эти гниющие терриконы девать?...:)

з.з.ы. На ручки наденьте куски резинового шланга... ну так, на всякий случай.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слишком сложно.)

Когда-то делал из куска металла,4 колес, ручки и двигателя от стиралки Рига-16.

Как вариант за основу можно взять старую детскую коляску.

Главное нож не тяжелый сделать - в идеале из металла 0.7-1 мм (брал трансформаторное железо). крепился на вал через втулку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задні частини ножів загнути вверх - тоді буде трохи піднімати траву (краще направляти в корзину)

Ще б зробив регулювання по висоті (вварити 3 потужних гайки на різній висоті, а колеса посадити на шпильки)

Якість покосу не сподобалась (хоча по відео погано видно)

А взагалі, із підручних матеріалів можна зробити - але купувати матеріали і витрачати час, коли можна купити ширпотреб на 30% дешевше - не раціонально.

З.І. В мене перша китайська косарка (більше 12 років, років 7 щотижневої експлуатації в сезон на приблизно 3 сотках) в нормальному робочому стані до цього часу - стоїть як резерв

 

Щодо регулювання по вистоті - то я так і зробив : там вварені 3 гайки.

Щодо загинання ножів - дякую, зробимо.

Щодо якості покосу - так там і газон такий, наступного вечора я косив за домом і пожалкував, що не зняв відео там.

Щодо китайської косарки - якби була впевненість, що куплена газонокосарка проробить більше 12 років, як у Вас - купив би, не вагаючись. Але теорія вірогідності ( щодо китайських товарів, які завозяться в Україну) говорить нам про невтішні речі.

 

Добавлено через 3 минуты

Четыре колеса - роскошь, достаточно трех...:)

Я когда-то давным-давно сделал косилку из полотера... Работоспособна по сей день, но давно не используется. Доберусь до дачи - сфоткаю.

Добавив третье колесо (со стороны ручки) уменьшится маневреность, но появится плоскость... 4 колеса - вааще жир..:D

 

з.ы. Травосборником пользуюсь крайне редко.

1. Задалбываешься выносить

2. Куда все эти гниющие терриконы девать?...:)

з.з.ы. На ручки наденьте куски резинового шланга... ну так, на всякий случай.

 

У меня была мысль сделать некую щётку,которая могла бы крепиться вместо ножа для чистки тротуарки.

Траву можно кроликам отдавать (соседвским).Использовать как мульчу на грядках. Да мало ли, где ещё...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...