Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Блоки живлення, які б підійшли для шуруповертів Hitachi

ron*

Рекомендовані повідомлення

Замовив в америці шуруповерт втричі дешевше, ніж він коштує у нас, але блок живлення там під 110 вольт (не універсальний)

Тепер, коли він приїде потрібно буде знайти для нього живлення під 220 вольт. Можливо хтось підкаже контакти майстерень по ремонту електроінструменту? У них напевно має бути те що мені потрібно )

 

Зарядка має бути під 14 вольт для моделі Hitachi DS14DVF3.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовив в америці шуруповерт втричі дешевше, ніж він коштує у нас, але блок живлення там під 110 вольт (не універсальний)

Тепер, коли він приїде потрібно буде знайти для нього живлення під 220 вольт. Можливо хтось підкаже контакти майстерень по ремонту електроінструменту? У них напевно має бути те що мені потрібно )

 

Зарядка має бути під 14 вольт для моделі Hitachi DS14DVF3.

 

Спокойствие, только спокойствие!

Самому в прошлом году привезли 18вольтовый хитачи. Когда заказывал, то совсем забыл о разнице 110/220.

Поискал у нас, но то что есть не подходит по мощности. Нашел в тамошнем интернет-магазине адаптер на 1600Вт, заказал, оплатил карточкой, через дней десять пришел на почту и получил. Цена вопроса около 15 у.е. (если память не врет) с доставкой. Дивайс размером раза в два больше спичечного коробка. Если найду где покупал, дам знать. Попрбуйте погуглить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ron*, а вы через знакомых заказывали или просто инет-магазин\е-бай? интересует принцип доставки :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спокойствие, только спокойствие!

Ви маєте на увазі додатковий адаптер 220-110 вольт?

Якщо так, то я знаю про їхнє існування і у мене такі були, але хочеться ж знайти рішення, щоб це був один пристрій, а не 2 :)

 

Тим не менш, якщо не складно покажіть який саме ви використовуєте, щоб було видно який адаптер може потягнути потужність зарядки шуруповерта. (бо ці 110-220 бувають різні, деякі зовсім слабенькі)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ron*, а вы через знакомых заказывали или просто инет-магазин\е-бай? интересует принцип доставки :)

 

Спочатку шукаєте на ібеї або в інетмагазинах вигідну пропозицію, а далі через знайомого.

Ось його тема forum.0day.kiev.ua/index.php?showtopic=116010

 

Але не все так просто, тому що електроінструмент важкий (мій комплект 16 фунтів важить...) і навіть при гуманних цінах на доставку це обходиться недешево. Я свій слатиму не літаком, а морем - якраз до кінця літа допливе, коли він мені буде потрібен для збірки кухні і якихось інших меблів :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ron*, а вы через знакомых заказывали или просто инет-магазин\е-бай? интересует принцип доставки :)

Я на е-бае заказал, а друзья в это время ехали в Украину и привезли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви маєте на увазі додатковий адаптер 220-110 вольт?

Якщо так, то я знаю про їхнє існування і у мене такі були, але хочеться ж знайти рішення, щоб це був один пристрій, а не 2 :)

 

Тим не менш, якщо не складно покажіть який саме ви використовуєте, щоб було видно який адаптер може потягнути потужність зарядки шуруповерта. (бо ці 110-220 бувають різні, деякі зовсім слабенькі)

 

У меня по внешнему виду вот такой images.channeladvisor.com/Sell/SSProfiles/22001023/Images/3/convertersss204.jpg,. Вилку от зарядки воткнул в него и получилась просто габаритная вилка и никаких неудобств в том что это два дивайса (зарядка и конвертер).

По паспорту можно подключать потребителя до 1600Вт. Насколько я помню, потребляемая мощность зарядки более чем в два раза меньше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

він мені буде потрібен для збірки кухні і якихось інших меблів :)

 

Всего лишь для сборки кухни?

Вот это Вы батенька заморачиваетесь!

Мне нужен был мощный шуруповерт для общестроительных целей, с емкой батареей.

В Вашем случае можно и в Украине купить что-нить за нормальные деньги.

Кстати, у меня лежит новенький бош PSR12/2. За пару-тройку сот гривен отдам, Вам его вполне хватит кухню собирать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всего лишь для сборки кухни?

Вот это Вы батенька заморачиваетесь!

Мне нужен был мощный шуруповерт для общестроительных целей, с емкой батареей.

В Вашем случае можно и в Украине купить что-нить за нормальные деньги.

Кстати, у меня лежит новенький бош PSR12/2. За пару-тройку сот гривен отдам, Вам его вполне хватит кухню собирать.

Що вам на це сказати? :)

Справа в тому, що інструмент цей мені потрібен для господарчих потреб вдома. І уже давно був потрібен. Набридло закручувати і сверлити великим бошем.

Шуруповерт низького рівня за 100-500 гривень з Епіценру від самого початку не розглядався як варіант. Хотів взяти щось середнє в межах 100 доларів. Але потім побачив, що за ті ж 100$ за які у нас купується середній клас можна з доставкою взяти професійний японський Хітачі зі Штатів. У зв"язку з тим, що мені не горить і чекати його місяць - півтора я спокійно можу та і варіант доставки звідти вже є перевірений я і купив його там. :)

Якби від самого початку мав таку як ваша пропозиція новий "PSR12/2 за пару-тройку сот гривен", то абсолютно точно б не заморочувався і взяв би шуруповерт у вас. :)

Та і взагалі мені справді ваш варіант цікавий. Продав би тоді тут на форумі свій Хітачі, коли приїде, а сам користувався б любительським зеленим Бошем.

Він дійсно новий, і 2 акуми нові, в кейсі?

І конкретизуйте, будь ласка, ціну. "Пару - тройку" сот гривен :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Кстати, у меня лежит новенький бош PSR12/2. За пару-тройку сот гривен отдам, Вам его вполне хватит кухню собирать.

так за пару или тройку сотен?

можно подробности в личку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовив в америці шуруповерт втричі дешевше, ніж він коштує у нас, але блок живлення там під 110 вольт (не універсальний)

Тепер, коли він приїде потрібно буде знайти для нього живлення під 220 вольт. Можливо хтось підкаже контакти майстерень по ремонту електроінструменту? У них напевно має бути те що мені потрібно )

 

Зарядка має бути під 14 вольт для моделі Hitachi DS14DVF3.

 

Есть несколько путей решения вашего вопроса...

1. Поискать в различных инет-магазинах нужный девайс. В российских такой стоит примерно около 2000 руб...

2. Дождаться получения аппарата и посмотреть внимательно на зарядное - может быть на нем есть переключатель входного напряжения...

3. Отправиться на радиорынок на Караваевы Дачи и там у "спецов" заказать трансформатор (возможно автотрансформатор) соответствующей мощности 220 В -> 110 В.

Или там же обратиться с вопросом о переделке данного зарядного устройства.

(схему надо поискать в инете...)

 

Данное зарядное устройство импульсное само определяет какой аккумулятор к нему присоединен - от 7.2 В до 18 В...

Возможно ему так же "пофик" и входное напряжение - 110 или 220 В...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть несколько путей решения вашего вопроса...

1. Поискать в различных инет-магазинах нужный девайс. В российских такой стоит примерно около 2000 руб...

2. Дождаться получения аппарата и посмотреть внимательно на зарядное - может быть на нем есть переключатель входного напряжения...

3. Отправиться на радиорынок на Караваевы Дачи и там у "спецов" заказать трансформатор (возможно автотрансформатор) соответствующей мощности 220 В -> 110 В.

Или там же обратиться с вопросом о переделке данного зарядного устройства.

(схему надо поискать в инете...)

 

Данное зарядное устройство импульсное само определяет какой аккумулятор к нему присоединен - от 7.2 В до 18 В...

Возможно ему так же "пофик" и входное напряжение - 110 или 220 В...

я звичайно дякую за увагу до моїх запитань, але ви все дуже ускладнюєте.

1) Такої реальної ціни як 2000рублів за цей шуруповерт ні в одному російському інетмагазині не буде. Та і доставляти з Росії складніше ніж зі штатів+ у них (як і у наших інетмагазинів) совковий сервіс - мені це нафіг не потрібно.І тим більше інструмент уже куплений і на шляху до України.

2)Дивитись там уважно ні на що не потрібно буде, тому що це питання я дослідив ще до покупки і знаю, що блок живлення там не універсальний 110-220 вольт. :)

3) про радіоринок ... Піду туди в останню чергу, якщо вже жоден інший варіант не спрацює. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...