Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сдвинуть газоблоки с фунд. стены наружу на 5-10 см.

lasgo13

Рекомендовані повідомлення

Ширина фундаментной стены - 40 см., такая же ширина газоблоков D400, которые устанавливаются на фундамент, стены утеляться не будут. Но поскольку фундамент будет утепляться 5 см. ЭППС, то получается что цоколь будет выступать на 5 см. по сравнению со стеной. Строители рекомендують сдвинуть блоки на 5-10 см. в наружную сторону, чтобы стена была заподлицо или нависала над фундаментом. На первый взгляд нам идея понравилась. Но получается что стена будет давить на фундамент не по центру. Насколько это допустимо?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я когда строился из блока 40 см тоже думал что утепляться не буду, но вот газ уже по 7 грн :)

тыц.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я когда строился из блока 40 см тоже думал что утепляться не буду

к утеплению я пока не созрел. Специально выбрал однослойную конструкцию стены

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

к утеплению я пока не созрел.

я намекаю на то, что "никогда не говори никогда" :) Я и кладку делал считая, что утеплителя у меня не будет и окна устанавливал так же, но сейчас буду утепляться. Придет время отопления, посмотрите как закрутятся счетчики и...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько это допустимо?

 

Аерок рекомендує робити звіс не менше 5см, та не більше 1/3. Так що порада будівельників посунути блоки на 10см цілком слушна. Крім того у вас ще площа помешкань збільшиться, ну це як "бонус".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аерок рекомендує робити звіс не менше 5см, та не більше 1/3. Так що порада будівельників посунути блоки на 10см цілком слушна.

про це я знаю. Але можливо в мене ситуація трохи інша. Бо на мою думку, класти на фундамент шириною 30 см. блоки 40 см. це одне, тут блоки будуть тиснути на всю площину фундаменту. А в моєму випадку стіна з блоків буде тиснути на фундаментну стіну не по центру, а на зовнішню сторону. тільки от не знаю, чи є в цьому якась різниця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в моєму випадку стіна з блоків буде тиснути на фундаментну стіну не по центру, а на зовнішню сторону. тільки от не знаю, чи є в цьому якась різниця.

 

Звісно різниця є - в вашому варіанті буде навіть краще, оскільки фундамент по факту більш широкий ніж було потрібно. Так що не переймайтесь через це.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я строюсь по проекту из 40-го блока и проектанты сразу заложили свес на 10 см, а цоколь утеплять 10 см ППС. Так и построили:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я строюсь по проекту из 40-го блока и проектанты сразу заложили свес на 10 см

а ширина фундаментной стены?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня дом с цокольным этажем из ФБС. Далее армопоям, плиты перекрытия и пошла стена первого этажа из газоблока.

_MG_3522.thumb.jpeg.15f9d4175af7fb04522286a90e699a75.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене блоки 375, фундамент 400. Блок звісає на 7,5 см. Три роки будинку. Стоїть.

та я от теж все більше схиляюсь до стіни D300 375мм.. Якщо завод-виробник правильно зазначає міцність та теплопровідність цих блоків то така стіна - найкращий вибір

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та я от теж все більше схиляюсь до стіни D300 375мм.. Якщо завод-виробник правильно зазначає міцність та теплопровідність цих блоків то така стіна - найкращий вибір

У мене D400 375мм. Але клас міцності у них той самий, якщо я не помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене D400 375мм. Але клас міцності у них той самий, якщо я не помиляюсь.

Ні, різний. В D300 він 2.0, а в D400 - 2.5

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нависання блоку назовні допускається виробником. Але це не саме погане у Вашій ситуації, разом з цим у Вас полетить шкереберть ВЕСЬ проект!!!

Всі розміри, осі, діагоналі, дах, двері, вікна, сходи, перекриття, кількість блоків/клею і т.д.!!! Це такий гемор, що аж згадувати страшно...

Повірте мені, бо я вже так зробив. Треба було робити це на стадії проектування, бо якщо зараз, то кожен день чекати де робочі забудуть, профукають і зроблять по проекту а не по реальному розміру. Повірте, їм лінь при кожному погляді в проект додавати по 5-10см. з кожного боку.

P.S. Для фундаменту нависання зовсім "по барабану"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нависання блоку назовні допускається виробником. Але це не саме погане у Вашій ситуації, разом з цим у Вас полетить шкереберть ВЕСЬ проект!!!

Всі розміри, осі, діагоналі, дах, двері, вікна, сходи, перекриття, кількість блоків/клею і т.д.!!! Це такий гемор, що аж згадувати страшно...

Повірте мені, бо я вже так зробив. Треба було робити це на стадії проектування, бо якщо зараз, то кожен день чекати де робочі забудуть, профукають і зроблять по проекту а не по реальному розміру. Повірте, їм лінь при кожному погляді в проект додавати по 5-10см. з кожного боку.

P.S. Для фундаменту нависання зовсім "по барабану"

 

Проект зараз переробляється враховуючи нависання 6 см. Але я якось не думаю, що це так важко було б для будівельників враховувати ці 6 см., навіть якби ми проект і не переробляли. Тим більше вони на останньому об'єкті якраз таки і будували з нависанням 10 см. що не було передбачено в проекті.

А про те що для фундаменту це не критично, я вже і сам розумію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нависання блоку назовні допускається виробником. Але це не саме погане у Вашій ситуації, разом з цим у Вас полетить шкереберть ВЕСЬ проект!!!

Всі розміри, осі, діагоналі, дах, двері, вікна, сходи, перекриття, кількість блоків/клею і т.д.!!! Це такий гемор, що аж згадувати страшно...

Повірте мені, бо я вже так зробив. Треба було робити це на стадії проектування, бо якщо зараз, то кожен день чекати де робочі забудуть, профукають і зроблять по проекту а не по реальному розміру. Повірте, їм лінь при кожному погляді в проект додавати по 5-10см. з кожного боку.

P.S. Для фундаменту нависання зовсім "по барабану"

 

Нічого страшного в цьому немає. В мене також проект без навісань, зробили з ними. Якщо ескізний проект, то взагалі проблем немає, а якщо повний, то я не знаю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...