Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обробка деревини - для виготовлення меблів.

Alexandr_T

Рекомендовані повідомлення

Гарний знайомий дає дубову дошку, з якої буду робити стіл. Дошка суха, але не стругана. Потрібно довести її до чистового стану. Підкажіть, будь-ласка, де можна зробити в Києві? Обсяг невеликий. Всього 3 дошки 50-ки, розмірами 25*150.

Забирати буду в середу на Теремках і їхати на Позняки. Можливо, десь є по дорозі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь-ласка, де можна зробити в Києві?

Вибачте, але у вашому підписі є посилання на сайт, який пропонує «Маємо досвід проектування та виробництва найсміливіших меблів». В чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В чому проблема?

Виробництво ідивідуальних меблів не передбачає наявність фуганка на виробництві...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виробництво ідивідуальних меблів не передбачає наявність фуганка на виробництві...

За пару десятків років індивідуального виробництва, я впевнився в зворотньому - будь яка майстрерня починається з фуганку. Хоча можливо я «не модний» ;)

Насправді тема пішла трохи в сторону, людині треба допомогти. Нажаль не маю часу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоча можливо я «не модний» ;)

 

Діма, що правда то правда - працюєте на "застарілих" конструкціях 3-ого Рейху в той час, коли передові майстри вже давно освоїли надлегкі космічні технології китайських виробників та монструозні - радянських.:p

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Питання вирішено. Дякую всім не байдужим ))

 

Де вирішили питання? маю подібне завдання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...