Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

KRATKI KOZA AB

Ivan_G

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

 

А хтось бачив як працює KRATKI KOZA AB ?

Цікава модель та ціна, але немає відгуків :(

 

Як варіант дивлюсь ще на Thorma моделі Kiruna, Falun та Andorra.

 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як горить не бачив, але мені вона теж подобається. Бачив та щупав її в Епіцентрі, якість виконання сподобалась, підключення повітря ззовні можливе та доволі просте без додаткових прибамбасів.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як горить не бачив, але мені вона теж подобається. Бачив та щупав її в Епіцентрі, якість виконання сподобалась, підключення повітря ззовні можливе та доволі просте без додаткових прибамбасів.

 

Я знайшов пару відео на ютубі але по ним важко зрозуміти про герметичність камери. Люди які її розпалювали кажуть, що за такі гроші гарний варіант але не без недоліків :\ От і думаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знайшов пару відео на ютубі але по ним важко зрозуміти про герметичність камери. Люди які її розпалювали кажуть, що за такі гроші гарний варіант але не без недоліків :\ От і думаю.

В мене, ось така KOZA AB , вже другий сезон. Нi, яких нарiкань. Зняв детальний вiдеоогляд, як тiлькi заллю на ютуб, одразу кину силку. Вжаю, не погано вийшло, постарався зняти усi можливостi KOZA AB.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене, ось така KOZA AB , вже другий сезон. Нi, яких нарiкань. Зняв детальний вiдеоогляд, як тiлькi заллю на ютуб, одразу кину силку. Вжаю, не погано вийшло, постарався зняти усi можливостi KOZA AB.

 

О, дякую! Буду чекати. Я на таку і дивлюся, чавунну. Бо є ще більш дешевий стальний варіант, там інша ручка. Мене цікавить герметичність та режим довгого горіння. Зараз вибираю між такою та Romotop Broto\Tala\Riano. Ромотоп дорожче :\

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене, ось така KOZA AB , вже другий сезон. Нi, яких нарiкань. Зняв детальний вiдеоогляд, як тiлькi заллю на ютуб, одразу кину силку. Вжаю, не погано вийшло, постарався зняти усi можливостi KOZA AB.

 

Заливайте відео, а то вже немає сил чекати :) Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як i обiцяв.

Це старе відео, залито в лютому в Ірландії. Скиньте, будь ласка, своє.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як i обiцяв. :beer:

 

так, це старе відео :) ви нічого не напутали? ;)

це єдине відео на ютубі

 

я знаю ще одне відео про краткі ав

https://www.youtube.com/watch?v=YwVaacziJ4U

але інформації на відео мало :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я те ж дивлюся на цю модель. Але відгуків практично немає :(

Ось тут є опис моделі на польській мові: kratki.pl/images/20070924/instrukcja_koza_AB.pdf

Дуже цікаво що продавці розповідають що це ніби дуже нова модель.

Але ж коли її дійсно почали випускати мені знайти не вдалося.

 

До речі як альтернативу в такій самій ціновій категорії пропонують INVICTA CHAMBORD або INVICTA SEVILLE. Вони навіть трохи дешевші.

Вони з горизонтальним розташуванням топки. І ніби виробництва Франції( хоча я трохи сумніваюся :confused: )

Хтось розглядав такі варіанти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я те ж дивлюся на цю модель. Але відгуків практично немає :(

 

Я так само мало знайшов. Її можна знайти на китайських сайтах, отож думаю, як і більшість топок, Краткі замовляє їх у Китаї. Як я зрозумів вона з весни 2015 випускається. Я знайшов людину, яка встановила декілька таких топок. Основний відгук - за ці гроші, це гарна річ, і можна закрити очі на деякі недоліки. Але Ромотоп краще :) То я зараз переключився на Ромотоп. Схожу на Краткі АВ, модель Ромотоп Тала можна взяти на 100-200 євро дорожче. 820 євро прямі дверцята, та за 950 євро панорамні. А чавунні французи, тим більш горизонтальні, не подобаються мені.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що за моделі Ромотоп? Хто це випускає?

Можете дати посилання на моделі які Вас зацікавили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що за моделі Ромотоп? Хто це випускає?

Чехи. Та й у нас представник є. Конструкції у них хороші, виконання теж. Так само, як і більшість чехів, черпають натхнення з Брунера, а це хороший вчитель.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивився я на Romotop TALA 06 метал.

Так, різниця в 200 євро буде з Kratk-oю. До речі Ви думаєте що якщо Koza виробляють в Китаї, то Romotop там теж не можуть клепати ;)

А Ви цей Romotop самі руками брали, порівнюючи з Краткою. Відчувається дійсна різниця?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивився я на Romotop TALA 06 метал.

Так, різниця в 200 євро буде з Kratk-oю. До речі Ви думаєте що якщо Koza виробляють в Китаї, то Romotop там теж не можуть клепати ;)

А Ви цей Romotop самі руками брали, порівнюючи з Краткою. Відчувається дійсна різниця?

 

Звичайно теж можуть. Але на алібабі ромотопа не зустрічав, а краткі бачив.

Я бачив його вживу, і бачив як горить. В інеті достатньо відео.

Я не спеціаліст :) Запитав у знайомих, почитав форуми. Поляків не люблять, а ромотоп майже всі хвалять. Тут на форумі, доречі, є відгуки та фото Ромотоп Бротто, так невелика керамічна модель. Пошук вам допоможе :)

 

Добавлено через 30 минут

Подивився я на Romotop TALA 06 метал.

Так, різниця в 200 євро буде з Kratk-oю. До речі Ви думаєте що якщо Koza виробляють в Китаї, то Romotop там теж не можуть клепати ;)

А Ви цей Romotop самі руками брали, порівнюючи з Краткою. Відчувається дійсна різниця?

 

Офіційний представник Ромотопу в Києві знаходиться на Булаховського біля Агромату. Там у них і піч працює. Не Тала, а попередня модель, дуже схожа. Її дозволяють крутити :) Ну і багато інших моделей, можна вибрати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
До речі, є загальне питання про усі каміни такого типу. Вони пофарбовані зовні фарбою. Так мене цікавить, ця фарба вигорає під час роботи? Бо наскільки я розумію корпус нагрівається до досить високої температури. Чи зовнішній вигляд повинен залишатися не зіпсутим?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, є загальне питання про усі каміни такого типу. Вони пофарбовані зовні фарбою. Так мене цікавить, ця фарба вигорає під час роботи? Бо наскільки я розумію корпус нагрівається до досить високої температури. Чи зовнішній вигляд повинен залишатися не зіпсутим?

 

Я бачив камінофени яким пару років, фарба не вигорала. Мене більше турбує чорна труба\коліно, від камінофена до стіни, от вона мабуть може вигоріти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бачив камінофени яким пару років, фарба не вигорала. Мене більше турбує чорна труба\коліно, від камінофена до стіни, от вона мабуть може вигоріти.

Труба то дійсно мабуть буде чорною. А про корпус дякую за інформацію!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Труба то дійсно мабуть буде чорною. А про корпус дякую за інформацію!

 

Найчастіше її зразу чорною роблять, мабуть без фарби, просто метал такий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найчастіше її зразу чорною роблять, мабуть без фарби, просто метал такий.

Ні, її малюють усі. Просто деякі виробники (усілякі Darco) використовують фарбу високої якості ще й запікають, тому вона не марка і кольору не міняє.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

to Ivan_G

А Ви вже купили той Romotop?

 

ще ні, чекаю коли приїде.

Цього тижня повинен приїхати, якщо все складеться то похвастаюсь :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре! Чекаємо ;)

 

орієнтовно, наступний понеділок-вівторок 28-29 грудня

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре! Чекаємо ;)

 

Встановили Romotop TALA 04 Вибирав з того, що було на складі в Чехії. Горить гарно і швидко :) Не димить, скло чисте. Але камера не зовсім герметична (так задумано) і дрова досить швидко згорають. За день я завантажував приблизно 10 відер дров( носив відром :) На вулиці було -7..-10 На першому поверсі +18..+21. Вітальню та кухню, разом десь 60м2, вистота стелі 3м, прогіває добре, коридор, кімната, сходи вже менше. На другий поверх мало, що доходить. Чуда не буває :(

Встановлював Діма Димоход з форуму. Про нього можна багато почитати, людина націлена на результат :) В нас прийшлось розбивати стіну, гільзувати. Встановили поки тимчасово, без шибера, близько до стіни. Зараз бачу, що треба стіну обкладати камнем, плиткою, бо сильно гріється і гіпсова штукатурка з фарбою не витримує :(

1622182190_2016-01-0111_16.35(Medium).thumb.jpg.0c4caf331ea684df720ed48cd7014570.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...