Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Укладка половой доски на бетонное основание в доме

dinol

Рекомендовані повідомлення

Підніму тему, оскільки назріло одне питання стосовно вентиляції підлоги.

 

 

 

Як відомо під дошками простір повинен вентилюватися як зображено на рисунку у вкладеному файлі. Виникає питання чи не буде захоплюватися потоком повітря пил з мінеральної вати та потрапляти у приміщення через вентиляційні зазори ?

 

 

Можливо існує інша схема компоновки підлоги де вже вирішене вказане питання ?

 

 

Заздалегідь вдячний за відповіді.

1185473144__2.thumb.gif.c1dfc41e973a415e0d3accfbefa10e37.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Доброго дня. Хочу зробити собі підлогу таким самим методом . Як себе почуває ваша підлога ? Чи не мокріє бетон під плівкою ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
под несколькими вашими абзацами внизу подпишусь на все 100. (это я Академику).

 

прежде всего необходимо знать цифру влажности и прочности основания для укладки доски, если у вас есть сомнения.

 

в обычной практике применение клея есть выброшенные деньги. при этом ну очень большие деньги!!!

никто ж не задается вопросом - почему клей не используется при укладке пола на лаги или на черный пол? специальный саморез решает все проблемы! и пол стоит ну не веками, но десятилетями.

 

(помнится первый свой пол (по случаю подвернулся) я просто уложил встык - домркатами зажимали доски!! безо всяких саморезов даже!! ну не в курсах темы был.. стоит уже 5 лет - регулярно иснпектирую этот дом - строили его - полет, как говорится, нормальный..)

 

моя рабочая схема для ТС - фанера на бетон, на фанеру подклад под ламинат 5 мм, затем доска саморезами. дальнейшая циклевка снимает все возможные неровности. все.

ежели видно на глаз даже, что пол сырой - в работу не беру.

 

 

Фанера на бетон, на дюбеля і на клей по всій площині.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...