Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фундамент для террасы(веранды) в сложных условиях

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня, хочу зробити накриту террасу біля дому, але вагаюсь з вибором типу фундаменту, вся проблема у тому, що приблизно на 70-100 см. від будинку насипний грунт (засипка рідним грунтом після закінчення цокольного поверху) глибина засипки 2 метри. Розмір терраси 6х2.5 м. (ДхШ)

грунт то вже за 2 роки трішки влежався, але всерівно боязко...

В проекті він намальований разом з основним, але мені було лінь для терраси лити фундамент висотою 2,3 м...

Який краще? Плитний? Стрічковий? Свайно-ростверковий? УШП?

Звя"зувати його з будинком? як? Хто скаже не зв"язувати тоді у мене питання, як буде себе вести дах терраси, який буде кріпитись до підлоги (незалежної) терраси та стін (незалежного) будинку? Дах планую з бітумки, тобто доволі важка конструкція...:unknown:Хто що порадить з досвіду?

Геологія є, якщо потрібно можу викласти.

Всім дякую за увагу!!!

P.S. така ж фігня з головними сходами (крильцо)...:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю забуриться в фундамент нижче рівня землі не вийде, зроблена гідроізоляція цоколя та поклеений ЕППС.

Якщо бурити то в пятку і в фундамент вище рівня землі.

Мені поки краще здається зробити важкий плитний і по можливості з'єднувати з існуючим фундаментом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в своем случае так делать не буду, как по мне, то терасу не стоит связывать с домом, а наоборот сделать деформационый шов.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в своем случае так делать не буду, как по мне, то терасу не стоит связывать с домом, а наоборот сделать деформационый шов.

 

Та воно то так, але як себе буде вести дах який низом буде опиратись на террасу, а верхом кріпитись до будинку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та воно то так, але як себе буде вести дах який низом буде опиратись на террасу, а верхом кріпитись до будинку...
Ну я почекаю з рік після заливки тераси, сподіваюсь за цей час вона всядеться і знайде своє місце, а лиш потім дах.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я почекаю з рік після заливки тераси, сподіваюсь за цей час вона всядеться і знайде своє місце, а лиш потім дах.

 

А потім Ви нагрузите її конструкцією даху і вона знов буде шукати своє місце:lol:

Я думаю залити добротну важку плиту (з глибиною залягання основних стін десь на метр і шириною см 50) і зверху зв"яжу її з фундаментом, думаю нічого нікуда не піде. просто це занадто багато рухів, найкраще залити просто високу плиту, але поки ніхто з профессіоналів-практиків не відгукнувся як краще...

АУУУУУУУУУ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а почему не рассматриваем сваи ? :) взять оцинкованные, по 3м глубиной.. я так планирую террасу делать :)

 

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І скільки вони коштують? Всерівно з бетону прийдеться площадку лити.

Здається мені так буде дорожче.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

порядка 1000грн на данный момент за 1 шт 3м. нагрузка 2.7тонны на одну сваю. сверху сделать из бруса ростверк, связать с фундаментом, и будет жить имхо :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім дня, хочу зробити накриту террасу біля дому, але вагаюсь з вибором типу фундаменту, вся проблема у тому, що приблизно на 70-100 см. від будинку насипний грунт (засипка рідним грунтом після закінчення цокольного поверху) глибина засипки 2 метри. Розмір терраси 6х2.5 м. (ДхШ)

грунт то вже за 2 роки трішки влежався, але всерівно боязко...

В проекті він намальований разом з основним, але мені було лінь для терраси лити фундамент висотою 2,3 м...

Який краще? Плитний? Стрічковий? Свайно-ростверковий? УШП?

Звя"зувати його з будинком? як? Хто скаже не зв"язувати тоді у мене питання, як буде себе вести дах терраси, який буде кріпитись до підлоги (незалежної) терраси та стін (незалежного) будинку? Дах планую з бітумки, тобто доволі важка конструкція...:unknown:Хто що порадить з досвіду?

Геологія є, якщо потрібно можу викласти.

Всім дякую за увагу!!!

P.S. така ж фігня з головними сходами (крильцо)...:unknown:

 

если будет на полу дерево, то хватит металокаркаса.

привяжетесь закладными к фундаменту.

битумка легкая .

лучше доверьте работу специалистам .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в тому й справа, що буде плитка.

Питання : рівень терраси повинен бути однаковим з будинком, чи нижче? На скільки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маса даху в рази меньша за масу самої бетоної основи, вона сутевої ролі не зіграє.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маса даху в рази меньша за масу самої бетоної основи, вона сутевої ролі не зіграє.

 

Может і так.

Чекаю поки ще хтось щось напише. І нам з Вами буде спокійніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маса даху в рази меньша за масу самої бетоної основи, вона сутевої ролі не зіграє.

А сніг взимку?

Хоча в мене тераса відвязана від будинку, але верх даху прикріплений до будинку, а низ опирається на стовпчики тераси. Все узгоджено архітектором і конструктором. Є розрахунки як фундаменту так і стропильної частини.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чекаю поки ще хтось щось напише...

 

Если под плитку - плита (причем, не надо УШП, а на щебневой подушке)

Если под деревянный пол - сваи

 

Нагрузка на фундамент будет только от веса самого фундамента + полезная + снег = практически ничего (около пол-кило на кв.см при толщине плиты 20см)

Насыпной грунт, если даже глинистый, дает усадку 80% в течении года. Несущая способность плотной глины более 3кг/кв.см.

Для такой ничтожной нагрузки, даже если взять 1,5кг/кв.см - хватит вполне.

 

С фундаментом дома связывать смысла нет - они все равно будут жить разной жизнью

 

Удачи!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую за консультації!!!

Напишіть будь-ласка правильний порядок робіт.

Трамбовка грунту, трамбовка щебня (скільки саме тиметрів? ), який глазок арматури, чи потрібно по периметру плити прокопувати глибше?

Дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую за консультації!!!

Напишіть будь-ласка правильний порядок робіт.

Трамбовка грунту, трамбовка щебня (скільки саме тиметрів? ), який глазок арматури, чи потрібно по периметру плити прокопувати глибше?

Дякую!!!

 

Трамбовка основы- все в один уровень (если террасу планируете огораживать кирп.стенами - тогда надо по периметру плиту утолщать, делая типа ростверка с армированием)

Щебневая подушка минимум 5см (она будет отсекать капиллярный подсос влаги)

Самая дешевая пленка (чтоб не уходило молочко из бетона)

В нижнюю часть плиты я бы кинул арматурную сетку Ф8мм с очком до 50см, а под верхний слой - уложить и повязать кладочную сетку (1х2м) Ф3мм-4мм с очком примерно 150мм - 200мм.

Марку бетона вполне достаточно В15(М200) - это если с завода, при ручном изготовлении ориентируйтесь на М250, т.к. с мешалки бетон обычно получается хуже

Толщину плиты можно делать не более 15см, а при правильном армировании (распределении арматуры и сетки в слое плиты)- можно спокойно лить 10см.

 

И еще: вокруг питы надо сделать либо дренаж, либо отвод воды, чтоб вода не подмывала основу.

Если есть уклон участка по краю террасы - то нужна будет подпорная стенка. Или по краю плиты пробурить и залить сваи с арматурой, чтоб исключить сползание плиты

Удачи!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...