Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте пінопласт для фасаду

Stas_ukr

Рекомендовані повідомлення

Порадьте будь-ласка виробника пінопласту в якого пінопласт хоч трохи наближений до госту. Ато деякі пишуть псб-с-25 а рядом на пачці 9кг/м3....

 

Потрібно утеблити фасад, пінопластом 10см псб-с-25

 

Дуже вдячний:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не сочтите за рекламу, на складе практически всегда в наличии именно ГОСТированный (ДСТУ) пенопласт 25 плот. по ДСТУ весом 15-17 кг/м3 и 35 плот. по ДСТУ весом 25-27 кг/м3.

 

Целесообразно искать местных производителей, которые изготавливают пенопласт по ДСТУ, доставка из Киева в Ваш регион будет стоить достаточно дорого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ferozit робить пінопласт на різний "смак". 25-ки чотрири види (Extra, Lux, Super, Premium). Вам треба Super або Premium. В них є представництво у Франківську (киньте пошуком). Бажаю удачі!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадьте будь-ласка виробника пінопласту в якого пінопласт хоч трохи наближений до госту. Ато деякі пишуть псб-с-25 а рядом на пачці 9кг/м3....

 

Потрібно утеблити фасад, пінопластом 10см псб-с-25

 

Дуже вдячний:flag1:

Червоноград випускає пінопласт з вказаними Вами параметрами. Але треба уточнювати, що треба саме ДСТУ і що будете важити. Мені після роз'яснення сказали, що таке тільки під замовлення, ніби то ніхто не хоче брати ДСТУ через ціну і вони її не возять. Правда мова йшла про 35-ку.

І ще одне уточнюйте розміри. Зараз почали робити не 50 см ширину, а 49,5. Різниця мізер, але на об'ємі для всього будинку може набіжати сума і не вистачить пару листів.

Я собі на утеплення за підшивкою даху брав 10см 25 щільність. Яка вага там була точно я вже не пам'ятаю, але щось біля 15-ти кг на куб.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хтось брав продукцію марки століт? Вони заявляють 15.1кг/куб, більше бачив тільки в baugut 16кг/куб але там ціна на 30% вища так, що невигідно... Зупинився поки що на цьому if.stolit.com.ua/pinoplast_stolit/297.htm
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу почути думки,чим краще пінопласт 15-ти кг/12-ти кг від 9-ти кг.Реальні переваги на утепленому ними будинку!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу почути думки,чим краще пінопласт 15-ти кг/12-ти кг від 9-ти кг.Реальні переваги на утепленому ними будинку!

На форумі є тема. www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=133169 Там все описано, навіть фото є. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...