Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тентові навіси-транформери

Юрий Цегла

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Минулим літом довелось виконати нестандартне замовлення колеги-архітектора. Вона запроектувала для розважального комплекса VodaClub в Буковелі тентові навіси в вигляді грибів, схожих як робила Заха в германії. Але все ускладнювалось тим що в карпатах більше осадів і такий дизайн не витримає ту кількість снігу. Насправді проектів такого маштабу я раніше не робив, але мене зацікавила ця авантюра і я запропонував зробити їх в вигляді трансформера - парасолі 14метрів в диаметрі що складується.

Час на проектування, виготовлення та інсталяцію 90днів.

Кількість -4шт.

Відстань від майстерні до обєкту 750км.

Досвіт виконання подібних проектів - 0.

 

Є ідея поділитись процесом створення. Чи цікаво то буде вам?

 

 

b8231e27918791.5636cc2351981.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт. Минулим літом довелось виконати нестандартне замовлення колеги-архітектора. Вона запроектувала для розважального комплекса VodaClub в Буковелі тентові навіси в вигляді грибів, схожих як робила Заха в германії. Але все ускладнювалось тим що в карпатах більше осадів і такий дизайн не витримає ту кількість снігу. Насправді проектів такого маштабу я раніше не робив, але мене зацікавила ця авантюра і я запропонував зробити їх в вигляді трансформера - парасолі 14метрів в диаметрі що складується.

Час на проектування, виготовлення та інсталяцію 90днів.

Кількість -4шт.

Відстань від майстерні до обєкту 750км.

Досвіт виконання подібних проектів - 0.

 

Є ідея поділитись процесом створення. Чи цікаво то буде вам?

 

 

 

b8231e27918791.5636cc2351981.jpg

 

цікаво :-)

 

мене цікавить який функціонал це буде виконувати, затінок від сонця важко сказати, там важко сховатись від сонця хібощо воно буде в зеніті :-)

 

теж саме від дощу не захистить.

 

бачу одне лише для збирання дощової води з такою конструкцією :D

 

та й в реалії там дійсно треба робити якийсь хороший відвід води з цієї "лійки"

 

біла тканина швидко повимазується від опадів + вітер+ брудом.

 

темі і реалізації :good::good::good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікаво :-)

 

мене цікавить який функціонал це буде виконувати, затінок від сонця важко сказати, там важко сховатись від сонця хібощо воно буде в зеніті :-)

 

теж саме від дощу не захистить.

 

бачу одне лише для збирання дощової води з такою конструкцією :D

 

та й в реалії там дійсно треба робити якийсь хороший відвід води з цієї "лійки"

 

біла тканина швидко повимазується від опадів + вітер+ брудом.

 

темі і реалізації :good::good::good:

 

Насправді функціонал виправдовує себе - відвід води з барних зон. Звичайний зонт воду відводить до периметру і потім вода скапує по периметру зонта на підлогу. При сильній зливі на підлозі можуть бути ріки води. Даний зонт має площу 168кв. м. з яких 160 корисної.

 

Добавлено через 29 минут

Почалось все з розробки конструктиву.

На розробку концепту в мене пішло близько місяця:

Потрібно було врахувати такі чинники як наявність поблизу матеріалів, термін виконання, уміння середньостатистичних спеціалістів, і час на виконання та монтаж - близько двох місяців.

 

Почалось з того що потрібно було знайти програмний софт в якому можливо булоб створити кінематику. Проглянувши найближчі відомі я зупинився на плагіні RhinoWorks для програми Rhino. В мережі інтернет знайти "Безкоштовну" не вдалося, тому завантажив з офіційного сайту 30денну триал версію. І цього мені виявилось достатньо, щоб вивчити принцип роботи плагіну і змоделювати дію механізму трансформації.

 

Ось що вийшло:

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробив нарізку роботи трасформерів.

https://www.youtube.com/embed/2YxaXDYL3eg

Змінено користувачем Dr.Yura
виправив лінк на ютуб
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...