Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

трактование норм по налогу на недвижимость 2016

Alexco_ua

Рекомендовані повідомлення

Подскажите, пожалуйста, юристы, как корректно понимать новую норму о доп. налоге 25 тыс. для домов больше 500 кв.м.:

 

за наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку, розрахована відповідно до підпунктів "а"-"г" цього підпункту, збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку)"

 

У меня ситуация, что у нас с братом дом на двоих с раздельными входами - типа дуплекс. Общая у дома 600 кв.м. В собственность вводили как "спільна часткова власність", тоесть у него акт на 1/2 и у меня на 1/2.

 

По логике у каждого по 300 кв.м. Скажите, в таком случае к нам эта норма не сможет быть применена. Потому что это будет капец.

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас же акт на 1/2 ?Вы собственник 1/2 части, т.е 300 м. Здравый смысл за Вас.

а) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вот еще одна "загадка". Было не раз сказано, что льгота на необлагаемую площадь типа на каждого собственника действует. У меня ситация, что мне мою половину дарила мама, когда я был уже в браке (так получилось чисто формально, т.к. участок изначально был на нее приватизирован).

 

Есть мысль "ввести" в сосбтвенники жену - записать на неё 1/2 своей части. Кто-то может подсказать как это делать. Это что опять дарение с соотв. платежами и налогами? Или все-таки для института брака, вроде бы как, по Семейному кодексу, супруги являются собственниками оба. Есть ли какая-то процедура "формализации" доли супруги, чтобы она стала собственником официально - типа там дополнение к акту или еще как.

 

Спасибо.

Змінено користувачем Alexco_ua
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мама подарила ее Вам, а не семье.Оно не "нажитое".

Если есть желание подарить половину, никто не мешает. При дарении жене никаких налогов, кроме госпошлины на нотариальные действия.

 

статья 57 семейного кодекса :

 

Стаття 57. Майно, що є особистою приватною власністю дружини, чоловіка

2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мама подарила ее Вам, а не семье.Оно не "нажитое".

Если есть желание подарить половину, никто не мешает. При дарении жене никаких налогов, кроме госпошлины на нотариальные действия.

 

статья 57 семейного кодекса :

 

Стаття 57. Майно, що є особистою приватною власністю дружини, чоловіка

2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування

 

"пошлина" это 1% от оценочной стоимости?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...