Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Замінити крани на термоголовки

Ivan_G

Рекомендовані повідомлення

Добрий день!

 

А підкажіть чи реально замінити такі крани на термоголовки на стальних радіаторах?

Я так розумію, що треба буде зливати воду з батарей, що б замінити?

Які термоголовки порадите?

Де купити можна?

Дякую.

327769281_2016-03-0512_27.24(Medium).thumb.jpg.42e46b56cdec16ca33dd0ad0a405f448.jpg

1794884525_2016-03-0512_19.12(Medium).thumb.jpg.25375f082182611b8dec72e619f861bb.jpg

127636324_2016-03-0512_26.35(Medium).thumb.jpg.594b2bc0e1cee4a97d273898cb56c266.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна, продаються комплекти в любому Епіцентрі, Новій лінії. Зливати воду не потрібно, тільки зменшити тиск в СО до нуля і злити воду з радіатора нижче верхнього крана.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна, продаються комплекти в любому Епіцентрі, Новій лінії. Зливати воду не потрібно, тільки зменшити тиск в СО до нуля і злити воду з радіатора нижче верхнього крана.

 

Дякую.

А підкажіть перевіреного недорогого виробника темрмоголовок?

 

А тиск можна просто на радіаторі скинути? Просто злити води?

У мене котел Протерм КЛЗ, там є краник знизу, але треба шланг, чи якусь плоску тарілку мабуть :\

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Валтек.

Котел взагалі перекрийте, навіщо з ньго воду зливати. Перекрийте всі нижні крани на радіаторах, з другого боку є заглушка, за допомогою неї злийте з прибора води дві склянки і сміливо демонтуйте верхній кран.

Тиск зменшити можна на будь якому радиаторі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Новій Лінії сказали, що по простому не вийде, треба весь трійник цей замінювати :(

Я ж сподівався просто викрутити внутрішню конструкцію крана, та замінити її :( Кажуть що там різні конструкції всередині, у тих що крутяться і тих, що натискаються :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дурощі. Ви купляєте кран під термоголовку, саму головку і замість своїх (верхніх ) кранів ставите, ті що купили.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дурощі. Ви купляєте кран під термоголовку, саму головку і замість своїх (верхніх ) кранів ставите, ті що купили.

 

Ми правильно розуміємо один одного -

я хотів помінять тільки внутрощі (мал 1)

а продавець каже що вони різні і треба замінювати повністю все (мал 2)

ну і підключали в мене радіатори "умельці" - обидва підключення знизу :(

чи можна просто в верхню різьбу вкрутити термоголовку?

 

взагалі я сам не маю бажання цим займатися, то якщо у вас є хлопці з прямими руками, чи ви можете когось порадити, в мене є трохи роботи. Я б хотів трохи покращити свою систему опалення. Встановити штук 20 термоголовок, автоматично відключати ТП, і думаю поставити ще електробойлер, бо щось котел занадто багато газу використовує на нагрів гарячої води :\

1.jpg.582ac15e3ca9ebc89fccb336ee52204c.jpg

2.jpg.e3eec1476498fed542f73ef2c2d0cfca.jpg

1895331712_2016-03-0714_49.23(Medium).thumb.jpg.ab4a42525438b26ee8f8505ed9260efe.jpg

839435196_2016-03-0714_49.33(Medium).thumb.jpg.2c2dd12cee5519d04265ded3d943aa7a.jpg

324997629_2016-03-0714_49.45(Medium).thumb.jpg.06b274c324ebc90564ced1a93f947036.jpg

Змінено користувачем Ivan_G
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!

А підкажіть чи реально замінити такі крани на термоголовки на стальних радіаторах?

Под обычный радиаторный кран,если у вас такой,термо.голова не подойдет не одна.Купите термо.клапан с термоголовой для радиаторов. Есть модные,программируемые с электронным дисплеем или с дистанционной настройкой для закрытых мест.Только у вас подвод нижний подачи,выводите трубу на верхнюю резьбу радиатора и подключаете.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под обычный радиаторный кран,если у вас такой,термо.голова не подойдет не одна.Купите термо.клапан с термоголовой для радиаторов. Есть модные,программируемые с электронным дисплеем или с дистанционной настройкой для закрытых мест.

 

я це розумію, в мене кран, там де крутити треба, а під термоголовку треба нажимний. Я хотів спробувати просто середину замінити, але в магазині сказали що треба міняти повністю :(

 

Только у вас подвод нижний подачи,выводите трубу на верхнюю резьбу радиатора и подключаете.

 

а чому на нижній неможна? тепле повітря піднімається вверх, неточно буде працювати?

 

а якщо просто вкрутити термоклапан в верхню різьбу, він там щось перекриє? бачив такі радіатори, як на малюнку

чи треба знати конструкцію радіатора?

radiatory-stalnye-buderus-logatrend-vk-profil-10.jpg.67008572af26eb5714b4c1ff141d6cb6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чи треба знати конструкцію радіатора?

Звичайно! Тот,что на рисунке,нижнего подвода,но трубка подачи проходит через верхний выход,куда вам нужно установить термоклапан и голову. Из-за этого стоят дороже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

valtec.in.ua/radiator/termogolovki/

 

Уже все придумали.

 

не зрозумів :( що ви мали на увазі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бачив такі радіатори, як на малюнку

чи треба знати конструкцію радіатора?

У вас на малюнку радіатор з нижнім підключенням, там конструктив не такий як у вас. Але з такого радіатора можна робити боковий, з бокового нижній ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покупаете головку с комплекте с угловым клапаном.

Ставите вместо своих кранов и все.

Головка срабатывает - циркуляция прекращена, у вас комфорт и экономия газа.

Если предположить, что внизу комнаты температура ниже и соответственно верхняя часть будет нагреваться значительно больше, чем установленное значение на головке (например 22 градуса), то в верхней части будет постоянно 25 градусов, тогда на головке можно задать значение 19 градусов и вверху иметь 23 градуса. Как-то так.

Я надеюсь у нас система отопления непоследовательная, к каждому радиатору своя подача и обратка?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как-то так.

Это праздник какой-то:) Ой восьмое, забыл.

Вы еще инструкцию на всяк выпадок читаните, в какой плоскости должна стоять голова, а потом и на фото ТС посмотрите.

 

Я надеюсь у нас система отопления непоследовательная,

А вы что не знаете какая у вас СО?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я надеюсь у нас система отопления непоследовательная, к каждому радиатору своя подача и обратка?

 

так, у кожного радіатора свої

дякую, я вже зрозумів, що треба міняти разом з кутовим клапаном

 

про температуру, я так і думав, що прийдеться просто більше відкручувати,

але там і так на термоголовці відносні величини, а не градуси, то яка різниця :) трохи більше, трохи менше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пользуюсь такой шкалой температур.

Практически у всех производителей есть в инструкции такие параметры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...