Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір виробника збк панелей

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

колись давненько була тема тут на форумі про пустотні панелі перекриття, якщо пам"ять мене не підводить, то там сварилися на якість панелей від Ковальської. Мене цікавить, які панелі перекриття кращі чи дешевші? Регіон київський. Поруч ЗБК березань, Ковальська в києві, може ще є якісь виробники???!!! Зорієнтуйте будьласка. Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки знаю , Ковальська плити возить з Рівного . Плити непогані . Сам ними перекривав. Товариш перекривав хмельицькими плитами , вони йдуть типу папа-мама , потолок получається ідеально рівним. Вечером подивлюсь їх контакти і вам напишу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не раз перекривав плитами ковальської, мені не сподобалося те, що плити були скручені, тобто як не рівняй, а виходить криво.

Також важливе питання ціни, хочеться купити те що вкладатиметься в компроміс ціна/якість. Незнаю як зараз, та раніше плити від ковальської обходилися дорожче ніж інших виробників (тут ще ж питання доставки - звідки ближче везти)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кращі в Україні!

 

та мабуть доставка з хмельницька панелей золота буде

я ж живу в Переяслав-Хмельницькому

а це київська область

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в 2010р. брав в панелі в Хмельницьку на ЗБК (гречани), замовляв індивідуальні розміри. Під час монтажу виявився зальот в 400 мм. по ширині. По факту я з завода забрав панелі не перевіривши розміри. Кожна панель була на 20 мм менша... Я веду до того що "довіряй але перевіряй!"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...