Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вытяжка на кухне "в стену"

alex7702

Рекомендовані повідомлення

....Хорошое не может стоить дешево.

 

Посмотрите еще вентиляторы S&P и Systemair если захотите реализовать снаружи.

 

Кухонные зонты с неплохими моторами (некоторые модели) - Cata, Elica, Siemens

__________________

VRB.com.ua

 

Рекомендации и подпись точно никак не связаны??? ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на якій висоті від чистової стяжки, переважно роблять такий отвір?

Щоб коліна зіграли?

І чи можна вставити зразу 150мм білу трубу, і чи ставити зразу клапана. Зараз тільки мурують стіни із цегли. Чи потім сверлити отвір?

я хочу сделать под потолком, что бы сразу из вытяжки выводить в стену, без длинных каналов.. А Вы хотите повесить вытяжку, а канал опускать вниз?? И выводить ближе к полу? чем это обусловлено? Хотя логично, чем ниже к земле тем меньше шанс испачкать стену) но при этом будут большие потери на коленах..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на якій висоті від чистової стяжки, переважно роблять такий отвір?
У мене десь на висоті 2 м.

І чи можна вставити зразу 150мм білу трубу, і чи ставити зразу клапана.
Трубу я б поставив відразу (якщо знаєте, де буде витяжка), а клапан можна потім.

Або можна поставити трохи більшу коричневу або сіру трубу, а потім у неї вставити білу.

Зараз тільки мурують стіни із цегли. Чи потім сверлити отвір?
Сверлити отвір у цеглі буде важкувато - це ж не газоблок.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я хочу сделать под потолком, что бы сразу из вытяжки выводить в стену, без длинных каналов.. А Вы хотите повесить вытяжку, а канал опускать вниз?? И выводить ближе к полу? чем это обусловлено? Хотя логично, чем ниже к земле тем меньше шанс испачкать стену) но при этом будут большие потери на коленах..

Так у вас що стеля (потолок) на висоты 2х метрів? У мене зараз у квартирі висить витяжка. Так чорний патрубок (був в комплекті із витяжкою) виходить на рівні 2х метрів. Після нього планую коліно на 90, і через стіну на вулицю.

То відповідно треба до 2 метрів додати висоту коліна. А тепер хто знає скільки коліно має висоти?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендации и подпись точно никак не связаны??? ;)

 

Совсем не связаны, я по Vilpe. :) Рекомендовать хорошие вещи, никогда не было зазорным.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так у вас що стеля (потолок) на висоты 2х метрів? У мене зараз у квартирі висить витяжка. Так чорний патрубок (був в комплекті із витяжкою) виходить на рівні 2х метрів. Після нього планую коліно на 90, і через стіну на вулицю.

То відповідно треба до 2 метрів додати висоту коліна. А тепер хто знає скільки коліно має висоти?

нет.. не на высоте 2х метров, но от места крепления вытяжки до стяжки очень далеко... "под потолком" я имел ввиду вверху будет отверстие для вытяжки... а Вы я так понял хотите его опустить вниз, на уровень пола?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нет.. не на высоте 2х метров, но от места крепления вытяжки до стяжки очень далеко... "под потолком" я имел ввиду вверху будет отверстие для вытяжки... а Вы я так понял хотите его опустить вниз, на уровень пола?

Вже зробив отвір на висоті 2,4 від чистової стяжки. Фото вечором :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже зробив отвір на висоті 2,4 від чистової стяжки. Фото вечором :)

понял Вас тогда))) просто меня ввела в заблуждение фраза о стяжки) у Вас получается под потолком)) :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...

alex 7702,

как установили вытяжку? Если можно, по-подробнее. А фото есть? Плиз!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

alex 7702,

как установили вытяжку? Если можно, по-подробнее. А фото есть? Плиз!

постараюсь сегодня не забыть сделать фото)))

если на словах то:

Я решил перебдеть - взял три обратных клапана -два соединил друг с другом и они стоят со стороны улицы, третий прямо со стороны кухни. Сделал все к сожалению без гильзы, сразу вставил трубу в отверстие, так получилось что гильза не влезла..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...