Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скляна конструкція на терасу

bogdansmc

Рекомендовані повідомлення

Шукається варіант як засклити терасу для закривання і використання (з опаленням, можливо тільки на вихідні наприклад) зимою + 100% (хочется, зменшити цей процент ніколи не пізно якщо не буде варіантів) відкриття на літо.

Хотілося б без порогу або з мінімальним порогом.

 

Висота: 3.34м

Ширина: 3.84м + 8м + 1.6м

 

Прикріплена частина проекту, єдина різниця що ширина планується на 1м більша (4.2м замість 3.2 як в проекті).

Скло можна ставити або ззовні колон (там є зараз 10см по проекту), або всередині від них (там скільки треба стільки виділиться).

 

Широку частину можна зробити більшу (для повного відкривання, щоб зсовувати двері вліво до вхідної групи).

 

Можливо взагалі зробити таку систему теплою? Бо якщо ні, то можна зробити безрамну систему (холодну) і просто при потребі більше тратити грошей на прогрів приміщення на день-два

674351423_ScreenShot2016-06-28at3_46_28PM.thumb.jpg.907e1608f31f6b44a279e5c21e6b98b9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міняти конфігурацію (закрите/відкрите скло) планується рідко, тобто потрібна надійна парковка дверей в відкритому положенні
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власне, бачу 2 варіанти.

 

Варіант перший - зсувна система (3 штуки).

Схематично відобразив відкриту і закриту систему

1891152856_ScreenShot2016-06-30at1_13_38AM.thumb.jpg.ed0d9a9aba33ef0b58d22e18de718e66.jpg

1204579968_ScreenShot2016-06-30at1_14_30AM.thumb.png.b4a2946a97c6a901d60a8d67dea15912.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто може запропонувати виконання таких рішень?

Потрібно зараз вибрати, щоб в проекті закласти потрібні відступи від несущих колон.

 

По першій системі не зрозуміло які максимальні ширини дверей можуть бути і яка при цьому буде ширина направляючих (хочаться максимально широкі двері для мінімуму горизонтальних профілів).

 

По другій системі не зрозуміло яка максимальна довжина можлива, скільки дверей потрібно, як виконувати кутовий перехід

 

Ну, також цікаво було б зрозуміти порядок цін на кожен з варіантів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіант другий - гармошка

В "гармошке" ограничения по ширине. Примерно 800мм створка должна быть. По цене, что "шармошка", что раздвижка практически в одну цену. Учитывая высоту кнструкций - это будет алюминий. По цене Руслан больше подскажет. Не меньше 500у.е./м.кв. Безрамное остекление немного дешевле, но оно холодное, т.к. между стеклами будет зазор, который закрывается уплотнителем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В "гармошке" ограничения по ширине.

 

Хотілося б великими-великими вікнами все зробити, щоб було красиво :beer:

Метри по 2 в ширину (можна і більше). Щось такого плану:

56550dbfa861d0c6b17bed6d1a22346f.jpg

Я правильно зрозумів що таке може тільки розсувна система?

 

Куди взагалі дивитися, які виробники? Потрібно визначитися скільки місця потрібно під направляючі залишити, як колони опорні для криші запроектувати, щоб можна було вже починати будівництво...

 

 

По холодному алюмінію - наскільки великі зазори там залишаються?

Наскільки можливо комфортно провести взимку день на террасі з холодним алюмінієм при умові нормального опалення в приміщенні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По холодному алюмінію - наскільки великі зазори там залишаються?

Наскільки можливо комфортно провести взимку день на террасі з холодним алюмінієм при умові нормального опалення в приміщенні?

Про зазоры я писала не о холодном алюминии, а о безрамном остеклении.

Такое можно изготовить из Reynaers CP 155 LS

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про зазоры я писала не о холодном алюминии, а о безрамном остеклении.

Такое можно изготовить из Reynaers CP 155 LS

 

Вибачте, я просто "плаваю" поки в цих питаннях :)

Так, я теж мав на увазі безрамне скло. Мені воно подобається, менше (як на мене) мороки з проектуваннями, менше місця будуть займати направляючі.

Але не впевнений що можна буде зимою в такому приміщенні приймати гостей (планується таке використання тераси пару раз в місяць, в плані протопили - погуляли - виключили опалення). Можливо таке при безрамному в принципі?

 

По Рейнарсу - яка максимальна ширина створки? У нас получається ширина десь 10 метрів, бачу що є 3х рельсові направляючі. це получається 3.30 має бути одна створка. Це можливо?

Ще візуально подобається HI-FINITY :rolleyes:

 

Добавлено через 20 минут

Знайшов що для 155ої системи є 8ми рельсові варіанти, так що ним точно можна закрити :)

Питання залишається тількив максимальній ширині створки (щоб зрозуміти скільки їх буде мінімально) і в ціні :)

 

Скільки десь обійдеться конструкція 10м на 3м висоти (крайня створка може бути глухою)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

По Рейнарсу - яка максимальна ширина створки? У нас получається ширина десь 10 метрів, бачу що є 3х рельсові направляючі. це получається 3.30 має бути одна створка. Це можливо?

Ще візуально подобається HI-FINITY :rolleyes:

 

Скільки десь обійдеться конструкція 10м на 3м висоти (крайня створка може бути глухою)?

По цене точно не скажу. Давно не интересовалась. Когда-то было 600-700у.е/м.кв.

3300мм по ширине - вряд ли. 2000мм - точно можно.

Вы не забывайте, что при таких размерах надо и соотвественную формулу стеклопакета подбирать и стекла должны быть закаленными.

С безрамкой особо не позимуешь и я не уверена, что на такую высоту безрамное можно сделать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С безрамкой особо не позимуешь и я не уверена, что на такую высоту безрамное можно сделать.

 

висоту 3м безрамну точно зустрічав на багатьох сайтах.

 

На рахунок зими. Може я не досить детально описав потреби.

Приміщення планується як літня тераса з барбекю. Взимку хотілося б мати можливість при приїзді великої кількості гостей (це буде рідко, може 1-2 рази в місяць максимум) проводити день на цій терасі, жарячи м'ясо і п'ючи 100 грам за столом :)

 

Для цього там буде тепла підлога (можна буде включити за день до приїзду гостей + якісь варіанти швидкого обігріву (УФО, конвектори, тощо).

 

Цікавить наскільки некомфортно буде при безрамному склі сидіти за столом потягуючи коктель (буде протяг, чи треба буде обігрівачів 40кВт бо все буде відразу втікати на вулицю, чи це щось що мені важко уявити)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мою думку, при наявності теплої підлого та УФО безрамка буде достатньо комфортною, але комфорт - все ж таки поняття індивідуальне. Протягу не повинно бути - між торцями панелей мають бути силіконові ущільнювачі, якщо не помиляюся. Зі скла 8 мм на 10 метрів виходить 13 панелей, з 10 мм мало би бути менше. Тисячі три у.о. може потягнути, але можу дещо помилятися, такі речі розраховуються конструкторами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Вибачте, я просто "плаваю" поки в цих питаннях :)

Так, я теж мав на увазі безрамне скло. Мені воно подобається, менше (як на мене) мороки з проектуваннями, менше місця будуть займати направляючі.

Але не впевнений що можна буде зимою в такому приміщенні приймати гостей (планується таке використання тераси пару раз в місяць, в плані протопили - погуляли - виключили опалення). Можливо таке при безрамному в принципі?

 

По Рейнарсу - яка максимальна ширина створки? У нас получається ширина десь 10 метрів, бачу що є 3х рельсові направляючі. це получається 3.30 має бути одна створка. Це можливо?

Ще візуально подобається HI-FINITY :rolleyes:

 

Добавлено через 20 минут

Знайшов що для 155ої системи є 8ми рельсові варіанти, так що ним точно можна закрити :)

Питання залишається тількив максимальній ширині створки (щоб зрозуміти скільки їх буде мінімально) і в ціні :)

 

Скільки десь обійдеться конструкція 10м на 3м висоти (крайня створка може бути глухою)?

 

По рейнарсу 155 - навіщо вам аж 8 рельс? це ж здоровенна ширина самих направляючих.

HI-FINITY - дуже дорого.

155 - на порядок дешевша і на ваші 10м можна зробити або 6 створок (3-рельсова) або на 4 - двохрельсова, але в залежності від склопакету буде важкуваті створки. Роздвигаються створки в дві сторони від центру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересует раздвижная система для террасы под навесом.

Высота 2,7. Несколько пролетов длинной от 3,9 до 4,5.

Подскажите кто занимается ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...