Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

нанесення масло-воску на підлогу

germes

Рекомендовані повідомлення

доброго дня усім.

 

переді мною повстало питання нанесення масло-воску (OSMO POLYX® HARTWACHS-ÖL RAPID) на соснову дошку (перший відбірний сорт, 35мм) підлоги.

загальна площа підлоги - 77 м.кв.

 

я маю кошторис від однієї бригади, але він здається мені завеликим.

 

якщо ваша ласка, проінформуйте мене щодо актуальних цін на ці роботи та іх структуру.

а якби був орієнтовний перелік матеріалів (окрім, власе, масло-воску), то було б взагалі шикарно.

вхідний статус - підлога цикльована та відшліфована, себто - готова до шпатлювання та масловоскування :)

 

завчасно дякую усім небайдужим.

 

в аттачі план поверху, дошка лежить всюди, окрім приміщень 3,5,11

2-new.png.64139c7af4ed8e78b541052182c76d9b.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знал что для этого нужна бригада. Жена масловоск от Реммерса легко и быстро втерла кистью в подобную площадь. Процесс ей понравился, хотела в этом году повторить :) Но затоптать пол еще не успели, живучая штука. Правда, моет пол с их фирменной присадкой.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго дня усім.

 

переді мною повстало питання нанесення масло-воску (OSMO POLYX® HARTWACHS-ÖL RAPID) на соснову дошку (перший відбірний сорт, 35мм) підлоги.

загальна площа підлоги - 77 м.кв.

 

я маю кошторис від однієї бригади, але він здається мені завеликим.

 

якщо ваша ласка, проінформуйте мене щодо актуальних цін на ці роботи та іх структуру.

а якби був орієнтовний перелік матеріалів (окрім, власе, масло-воску), то було б взагалі шикарно.

вхідний статус - підлога цикльована та відшліфована, себто - готова до шпатлювання та масловоскування :)

 

завчасно дякую усім небайдужим.

 

в аттачі план поверху, дошка лежить всюди, окрім приміщень 3,5,11

 

Ненанесение масла это самый лёгкий этап, самое тяжёлое пошлифовать качественно для этого дела.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...