Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Металопластиковые двери

kolobokkiev

Рекомендовані повідомлення

Кто где заказывал себе входные металопластиковые двери , подскажите хороших мастеров. На какую стоимость можно расчитывать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто где заказывал себе входные металопластиковые двери , подскажите хороших мастеров. На какую стоимость можно расчитывать?
Дайте хотя бы ориентировочные размеры и желаемую комплектацию двери. Уверен, получите массу достойных предложений.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ставив двері виробника Епсілон. Вартість півторачних стала порядка 7 тис.грн. Монтаж проводив сам, якістю задоволений. Фурнітура Мако, алюмінієва накладка порога, склопакети 2-х камерні енерго, хром, тонування графіт.

 

 

3945403f8393.jpg

 

 

 

431977e856b4.jpg

 

 

 

a2ec4273349e.jpg

 

2debfcd63ca3.jpg

 

b7ac2c2f67f8.jpg

 

860d4fce338f.jpg

 

76a6aa919cc2.jpg

 

a7df73059e7e.jpg

 

3c5c1dfe30ce.jpg

 

 

 

be64078bddec.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
тонування графіт

Шановний, а як поводить себе дане тонування ввечері, коли світло із середини? На вилиці видно в яких тапочках хто ходить?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видно, але все що там рухається як би в чорно-білому відображенні. Не сильно та видно. Я пізніше як буду вселятись то куплю матову плівку та поклею її зсередини, ззовні буде графіт, а от уже з надвору в темноту то точно нічого не побачиш.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Ищу производителя пластмассовых / металлических дверей для:

1.) входа в парадное многоквартирного дома. Нагрузки на входную дверь большие. Около 300-400 открываний-закрываний каждый день. Те, что установил застройщик уже 10 раз ремонтировались, менялись петли, ручка, доводчик, замок. Просели, и сейчас зияет щель в 10 мм вверху между дверью и рамой. Должны быть энергосберегающими, иметь стеклопакет. Кругом одни металлические пуленепробиваемые, без окон, или пластиковое дерьмо а-ля то же самое что и "от застройщика". На двери есть магнит (контроль входа), установлен вверху, и когда люди дёргают за ручку дверь выкручивает винтом, поэтому пайка пластика должна быть очень хорошей + иметь дополнительное армирование в углах, если такое у нас уже делают.

2.) для выхода из общего коридора на общий балкон (не застеклен) и входа на лестничную клетку многоквартирного дома. Те что установил застройщик - дрова. За 7 лет развалились в труху. Нагрузка минимальная, но требования к энергосбережению есть, ибо платим за отопления дома мы все и греть улицу зимой - не охота.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Ставив двері виробника Епсілон. Вартість півторачних стала порядка 7 тис.грн. Монтаж проводив сам, якістю задоволений. Фурнітура Мако, алюмінієва накладка порога, склопакети 2-х камерні енерго, хром, тонування графіт.

a7df73059e7e.jpg

 

3c5c1dfe30ce.jpg

 

 

 

be64078bddec.jpg

 

и как откосы, целые?:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ставив двері виробника Епсілон. Вартість півторачних стала порядка 7 тис.грн. Монтаж проводив сам, якістю задоволений. Фурнітура Мако, алюмінієва накладка порога, склопакети 2-х камерні енерго, хром

 

 

У меня к Вам вопрос - если будет необходимо снять дверь с навесов

( у металлопластиковых это бывает периодически )

ВАШИ ДЕЙСТВИЯ

1 расковыряете откос , то есть испортить

2 снимете декоративные накладки с петли и будете срывать винты - очень затруднительно вернуть назад

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є такий момент над яким я буду працювати, а саме під петлі будуть робитись вирізи в які буде влаштовано накладки з металу покритого порошковою фарбою. Знімати двері гадаю потреби не буде, оскільки петлі я замовляв відразу на велику вагу + додатково понапихав туди солідолу. Питання з просіданням вирішується регулюючими петлями. Так вийшло що сперш замовив двері, а пізніше утеплили фасад де питання відкосів було уже вирішено. Тут мій промах:fool:, цілком погоджуюсь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є такий момент над яким я буду працювати, а саме під петлі будуть робитись вирізи в які буде влаштовано накладки з металу покритого порошковою фарбою. Знімати двері гадаю потреби не буде, оскільки петлі я замовляв відразу на велику вагу + додатково понапихав туди солідолу. Питання з просіданням вирішується регулюючими петлями. Так вийшло що сперш замовив двері, а пізніше утеплили фасад де питання відкосів було уже вирішено. Тут мій промах:fool:, цілком погоджуюсь.

Тут дело в чем

иногда дверь начинает "затирать" и проблема вовсе не в регулировке- она в расклинивании стеклопакета , а исправлять лучше на снятой и уложеной плашмя , происходит чаще из-за не соблюдения технологии , вибрации (банально от грузовика по улице)

так что принимайте меры заранее дабы избежать сюрпрайза

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...