Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як виправити недоліки зовнішнього утеплення

MLV

Рекомендовані повідомлення

Коротко опишу ситуацію. Я маю перебудований вже майже 10 років тому балкон, там жестяний дашок під невеликим кутом, наді мною живе старенька жінка, якій кілька років тому утеплили балкон пінопластом. Якість робіт (((

Судячи з усього після стартової штукатурки вони пройшлися фінішкою і все. Як тільки йде дощ, фінішка змивається, стартова намокає і до мене біжить сусідка сваритися, нині вже погрожує скаржитися, шантажує. Мовляв Винний мій балкон, що в неї "грязюкою все обляпується і буде цвісти і т.д.".

Чоловіка, котрий робив балкон й домовлявся з сусідкою, уже давно нема, а живу сама з маленькою дитиною і мати ще більше проблем (і так час од часу замість сну слухаємо її телевізор) від сусідки не хочу.

 

Тому буду надзвичайно вдячна за відповіді на питання і поради.

1. Чи правильно я зрозуміла ситуацію і проблему: штукатурка не була закрита атмосферостійким покриттям і що дашок мого балкону сам по собі не погіршує ситуацію?! Я поробила фото, таких самих балконів, як у мене, скрізь жодних проблем у сусідів вище нема (перше фото), а балкон моєї сусідки (друге фото) і навіть той бік, де нема дашку (останнє фото) так само мокрий, а ось той бік, де лишився клей (там давно вже відпав пінопласт), то просто білий, без змін (передостаннє фото)

 

2. Як залагодити цю ситуацію. Чи можна якось допомогти (щось доробити, в розумних межах), щоби сусідка більш-менш залишилася задоволеною??

Наперед всім-всім вдячна:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

b1a3f375a90a.jpg

 

335d5d1f6705.jpg

 

9fdf2f15ae59.jpg

 

76694a32845b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я маю перебудований вже майже 10 років тому балкон, там жестяний дашок під невеликим кутом, наді мною живе старенька жінка, якій кілька років тому утеплили балкон пінопластом. Якість робіт (((

Дашок робили до утеплення? Якщо так то які можуть бути претензії? Просто є сусіди яких потрібно ставити відразу на своє місце, а то буду їздити на Вас весь час. Я би на Вашому місці ніц би не робив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дашок робили до утеплення? Якщо так то які можуть бути претензії? Просто є сусіди яких потрібно ставити відразу на своє місце, а то буду їздити на Вас весь час. Я би на Вашому місці ніц би не робив.

 

Так, до утеплення. Вміти ставити на місце, на жаль, не мій коньок :(

Вона почала рівно рік тому претензії, коли сухо, то і тихо, а як дощ чи сніг, так і вимагає, щоби я щось робила, грозить жалітися на наш балкон (він самобуд)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

грозить жалітися на наш балкон (він самобуд)...

А сусідка в курсі про це? Хоча якщо така бойова, то може ходити гундосити в жек. Зрозумійте одне, якби вона хотіла то вже давно накатала заяву в жек чи в суд. Просто ігноруйте її, а коли буде перегинати палку дзвоніть в поліцію, якщо самі не може її приструнити. До суду вона навряд чи піде це додаткові витрати, а судячи з того як вона утеплилась явно шукала майстра з дешевших варіантів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...