Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення сходової клітки в багатоповерхівці

WWWovan

Рекомендовані повідомлення

Потрібно утеплити бетонну стіну(будинок - панельна новобудова), з боку сходового маршу(додаю план з позначенням даної стіни стрілкою). Почали штукатурити і дана стіна покрита бетоноконтактом стала мокрою(її майстри, поки не штукатурять і хочуть залишити до весни, а мені б затягувати ремонт дуже не хотілось. вже втомився жити на оренованих квартирах. хочеться, нарешті вселеитись в свою).

 

1. Порадьте, будь ласка, як краще її утеплити(враховуючи поточну погоду в Києві).

2. Буду вдячний якщо запропонуєте свої поcлуги або порекомендуєте бригаду, яка виконає дані роботи з гарантією, що на весну утеплення не "стане коржом"(на жаль, мої майстри, які виконують внутрішні роботи, не беруться за дану роботу).

 

Дякую наперед.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібно утеплити бетонну стіну(будинок - панельна новобудова), з боку сходового маршу(додаю план з позначенням даної стіни стрілкою). Почали штукатурити і дана стіна покрита бетоноконтактом стала мокрою(її майстри, поки не штукатурять і хочуть залишити до весни, а мені б затягувати ремонт дуже не хотілось. вже втомився жити на оренованих квартирах. хочеться, нарешті вселеитись в свою).

 

1. Порадьте, будь ласка, як краще її утеплити(враховуючи поточну погоду в Києві).

2. Буду вдячний якщо запропонуєте свої поcлуги або порекомендуєте бригаду, яка виконає дані роботи з гарантією, що на весну утеплення не "стане коржом"(на жаль, мої майстри, які виконують внутрішні роботи, не беруться за дану роботу).

 

Дякую наперед

 

На даний момент свою квартиру штукатурю Тепловером зі сторони під'їзду. Навіть, якщо на дворі -7, то в під'їзді плюсова температура. У нас є бригади які виконують роботи по нанесенню. Якщо Вам цікаво - можу передати Ваш телефон людині з тех. нагляду.

 

p.s. Кому цікаво - можу скинути фото :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На даний момент свою квартиру штукатурю Тепловером зі сторони під'їзду. Навіть, якщо на дворі -7, то в під'їзді плюсова температура. У нас є бригади які виконують роботи по нанесенню. Якщо Вам цікаво - можу передати Ваш телефон людині з тех. нагляду.

 

p.s. Кому цікаво - можу скинути фото :)

 

Цікаво, але, боюсь, до весни в моєму випадку не актуально. В під'їзді температура мінусова. Будинок не опалюється... :-(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання досі актуальне...

Надає хтось дані послуги?

Якщо стінку не утеплити - майстри грозяться до весни тягнути з продовженням робіт після того як стяжку залиють.

 

ukrvermiculit,

Надішлете фото?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обов'язково надішлемо, але зараз немає на місці людини яка робила знімки. Самі з нетерпіннням чекаємо:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задача дещо трансформується.

Утеплюватись пінопластом не можна згідно вимог забудовника.

Можна лише базальтовою ватою.

Все ще в пошуку бригада, яка виконає дане замовлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось на днях закінчили роботи по утепленню стіни зі сторони сходової клітки будинку.

Як і обіцяв фото:

 

DSC04227JP_2058124_24327594.jpg

 

Доречі, за кордоном такий спосіб використання теплоізоляційних сумішей Тепловер є чи не найпоширенішим, оскільки матеріали негорючі та мають хороші звукоізоляційні властивості, а міцність системи забезпечує цілісність стін, оскільки для сходових кліток характерна велика кількість ударів протягом експлуатації:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось на днях закінчили роботи по утепленню...

 

Утеплили говорите? Ну-ну, как штукатурка может быть и пойдёт, но не более того, тепловизор Вам в помощь... и не пудрите людям мозг.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шоб нормально утеплить такой штукатуркой какой слой нужен? 50 см?

Почему проходит реклама?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Основною перевагою наших матеріалів є монолітність нанесення без утворення "містків холоду" та повітряних камер між стіною і теплоізоляційним шаром, а в цих місцях є найбільші ризики збирання конденсату. Доречі тепловізор це якраз і покаже...:)

 

Шоб нормально утеплить такой штукатуркой какой слой нужен? 50 см?

 

Для зовнішнього утеплення будинків, в основному, товщина нанесення від 5 до 10 см, в залежності від матеріалу стінової конструкції. Для цього спеціаліст робить конкретний тепловий розрахунок.

 

Так, є об'єкти, де пиріг фасадної системи складав і 25см, але це було пов'язано з нерівністю самої стіни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5см-10см тепловером это цена будет космос. Все таки традиционно пенопластом в разы дешевле.

Я этот тепловер пробывал на одном обьекте 1-2см ничего не дают. Толстый слой не плох. Но цена !

Я рекомендую другие перлитовые штукатурки коих сейчас множество. как минимум в базе на 20% дешевле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно кожен обирає сам. Наші матеріали не можуть бути настільки дешеві як пінопласт. Екологічність, монолітність, негорючість, паропроникність, а найважливіше довговічність такої системи утеплення впливають на ціну в загальному, як і те що суміші Тепловер виготовляються та фасуються на сучасній автоматизованій лінії.

 

Я этот тепловер пробывал на одном обьекте 1-2см ничего не дают. Толстый слой не плох.

Зрозуміло, що ефективність теплоізоляційного шару насамперед залежить від товщини нанесення, але хотів би уточнити:

- з яких матеріалів стіна на яку наносили суміші?

- мається на увазі в середині чи ззовні приміщення?

- як Ви оцінили ефективність взагальному?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всередине помещения торцевая стена из бетонного блока.

Эффективность хорошая.

Но есть ньюансы.

 

А кстати тепловер не самый дорогой, вспомнил. И В эпике он есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі, партнери в Польщі сьогодні відправили нам фото з об'єктами де виконувались роботи по нанесенню теплоізоляційних сумішей Bauwer (Тепловер). В загальному, обсяг виконаних робіт наближається до 15000м2!!! Переважно це якраз доутеплення сходових кліток.

 

Кому цікава будова:) в наших сусідів:

 

975af8976ab9.jpg

 

57644554bc84.jpg

 

1a69aca74f5c.jpg

 

f8a39d5fdd97.jpg

 

b40030fb7ca8.jpg

 

3bb4673eeb9b.jpg

 

dca617a7a824.jpg

 

f7bedd2bcd00.jpg

 

e77ad27d19ca.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...