Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Идеи для первого этажа

wins

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, хочется построить энергоэффективный дом. Подскажите план первого этажа на участке который расположен углами к сторонам света, примерно как на аттачменте, вход на участок со стороны юговостока, должны быть кухня столовая, зал, санузел, спальня, лестница. Предполагаю гараж присоединенный к северовосточной стороне, сзади гаража подсобное помещение. Спасибо

Screenshot_2016-12-02-02-48-49-936.jpeg.12035a24de27cbfb1c53ff5a671d244d.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На данный момент интересует лишь расположение помещений при таком участке, получится ли эффективно их расположить с точки зрения эргономики и энергоэффективности.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вход на участок со стороны юговостока, должны быть кухня столовая, зал, санузел, спальня, лестница. Предполагаю гараж присоединенный к северовосточной стороне, сзади гаража подсобное помещение.
Как-то так:

150_1.thumb.jpg.da806286b521dde27ff7c7d13952edbb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На данный момент интересует лишь расположение помещений при таком участке, получится ли эффективно их расположить с точки зрения эргономики и энергоэффективности.

 

Конечно получится, для этого есть все шансы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На данный момент интересует лишь расположение помещений при таком участке, получится ли эффективно их расположить с точки зрения эргономики и энергоэффективности.

 

1. Ергономіка (від греч.(грецький) érgon — робота і nómos — закон), наукова дисципліна, що комплексно вивчає людину (групу людей) в конкретних умовах його (їх) діяльності в сучасному виробництві.

2. Енергоефективність - це галузь знань, що знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції та соціології. Означає раціональне використання енергетичних ресурсів, досягнення економічно доцільної ефективності використання існуючих паливно-енергетичних ресурсів при дійсному рівні розвитку техніки та технології та дотриманні вимог до навколишнього середовища.

 

Я все вірно зрозумів - Ви вважаєте, що для вирішення таких "велетенних пластів" Вам буде достатньо простої поради в короткому повідомленні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как-то так:

 

Пока что у меня тоже так получается, но хочется кухню и санузел вывести на северо-западную сторону, а спальню на юго-восток.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочется кухню и санузел вывести на северо-западную сторону
Кухню - запросто. Смотрите планировку Игорехи. С санузлом сложнее.

а спальню на юго-восток.
Так там жеж гараж. Ж-)

Разве что на юго-запад, как у Игорехи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ДОКС

Ні, я вважаю що по-перше треба уявити для себе чи є сенс, а зробити це я можу тільки серед людин які мають досвід проживання чи будування, тому що я не маю аби ніякого досвіду

 

Добавлено через 11 минут

Так там жеж гараж.

ниже гаража. Думаю её можно короткой стороной по фасаду, а лестницу уже за ней, затем санузел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...