Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

vadimv

Пользователи
 • Публікації

  36 184
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  117

Усі публікації користувача vadimv

 1. Скільки вовка андрофага не годуй - все одно отримаєш ...
 2. Це питання розлядалося на лекціях Сапольського. Там не все так просто. В двох словах - геї вміють не просто виживати, а дуже непогано влаштуватися за рахунок негеїв. Навіть в стаді шимпанзе або бабуїнів.
 3. За 406, якщо бути точним ) Розраховує жити в пішій доступності до всього необхідного. Це в Сумах без авто нормально жити було практично неможливо. А тут воно тижнями стоїть без надобності...
 4. Питання: навіщо за 750 € встановлювати ГБО, щоб один раз проїхати 3500 км, коли проїхати їх на бензині коштує вдвічі дешевше? Питання друге: якщо зайняти місце під запаску балоном для ГБО, куди класти запаску, коли багажник повністю заповнений?
 5. При тому, що проїхати 3500 км коштувало вдвічі дешевше, а тут багато їздити взагалі не планується ) Mercadona через дорогу, пляж в 5 хвилинах пішки ))
 6. К тому же всегда можно добавить слой извукоизоляции изнутри со своей стороны. В чем проблема...
 7. Здоровий глузд. При пробігах ≈10 000 км на рік воно не має сенсу. Плюс місце в багажнику, яке важливіше за балон.
 8. Вынужденно? И кто именно вас вынудил жить в этих узких рамках, которые вы сами себе выбрали? На этой планете есть страны, где люди не выживают, а просто живут в свое удовольствие. Об этом Портников тоже говорил. Щось він такого не казав у 2014, коли був віце-президентом і коли все це почалося...
 9. а навіщо там пробувати жити?
 10. Правильно понимаете - это вполне конкретная машина на ДВС, Suzuki SX4 ) Оно так себе выглядит и в других странах. )) А если вместо унитазика с расходом 7 л/100 км взять другой с расходом 4 л/100 км - так вообще )))
 11. У новому дослідженні британського видання The Sun підтвердили наявність кількох Володимирів Путінів. Дослідження, проведене за допомогою штучного інтелекту, що аналізує риси обличчя, ходу та промову Путіна, показало, що принаймні два двійники виступали на його місці, пишуть журналісти Sun. Передбачається, що двійники навіть з'являлися на зустрічах високого рівня, викликаючи роздратування у людей, які особисто знали президента.
 12. Це цілком логічно - життя в несприятливому середовищі змушує бути розумнішими. Але гарним таке життя дуже важко назвати. Тому я й кажу - ну його нафіг вирушати на Донбас. Краще на Захід. Можливо там учні не найрозумніші, але значно щасливіші. Це точно.
 13. Якщо кудись хочеться вирушити - це можна зробити і в 50. І вік не завадить. Але особисто я професорку розумію - ну його нафіг вирушати на Донбас. Краще на Захід.
 14. Так, автору респект 👍 Та й взагалі - будуватися протягом 10 років - не для слабаків. Я б не потягнув. )
 15. Сам Камерон рассказывал, что места там хватило бы обоим. Т.е. он сознательно заведомую хуцпу снимал ) Але вовчицям сподобалося і вони йому за те добряче грошенят насипали ))
 16. "Отучаемся говорить за всех!" (с)
 17. Якщо дуже цікаво - в мережі можна знайти його "сємінари", там багато кейсів тих "бабусь".
 18. Она еще к тому же выбрасывает в море бриллиант, продав который, можно обеспечить своей семье безбедную жизнь на долгие годы.
 19. "Ничто не выдавало в нём советского разведчика — разве что волочившийся сзади парашют да ушанка с красной звездой могли привлечь к нему внимание случайного прохожего". Американский предприниматель, владелец компаний Tesla и SpaceX, а также соцсети X Илон Маск выступит на проводимой в России международной конференции по искусственному интеллекту AI Journey, которая пройдет 22-24 ноября.
 20. Короче, на первый взгляд получаются такие цифры: - зарядка дома от розетки по цене 0,16 € за кВт*ч электрички с расходом 17 кВт*ч/100 км дает 0,16*17=2,72 € за 100 км - быстрая (самая быстрая) зарядка = 0,59*17=10,03 € за 100 км - заправка унитазика = 1,7 € * 7 л/100 км = 11,9 € за 100 км Как-то так... Где заряжать - не проблема: wenea.com/localizador-de-estaciones-de-carga/
 21. Та ладно, якшо втопити педальку в підлогу - то можна розвернутися майже на місці )
×
×
 • Створити...