Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

vadimv

Пользователи
 • Постов

  31 610
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  100

Весь контент vadimv

 1. Зате кеш не світиться у банку
 2. Во время взрывов на крымской авиабазе Саки россия понесла наибольшую потерю авиации в течение дня со времен Второй мировой войны, - CNN
 3. Ніт. Якраз куЧМО спробував створити щось назразок монархії, назначивши "приёмника". І якщо комусь хочеться доїбатися до когось із президентів, то потрібно починати з самого початку.
 4. Это смотря где. В Карпатах - ровно 1 раз за сезон. Причем и это можно отдать на аутсорс - соседи залюбки скосят и соберут. Кстати, 1) хату в каком-либо другом регионе лично я бы даже не рассматривал. Особенно в районе Бучи... 2) Связь - 4G + оптика 3) Ровный асфальт хотя бы в 150 м от хаты. 4) Печка на дровах 5) Колодец, ручная скважина или струмок с горы
 5. А чи відбувся повномасштабний напад рашки, якби вКравчук не віддав кацапам Севастополь і ЯЗ разом з ракетами та бомбардувальниками? А чи відбувся повномасштабний напад рашки, якби куЧМО не почав пхати двічі несудимого на своє місце? А чи відбувся повномасштабний напад рашки, якби ющенко не віддав двічі несудимому своє місце? А чи відбувся повномасштабний напад рашки, якби двічі несудимий не віддав кацапам керівництво армією? А чи відбувся повномасштабний напад рашки, якби турчинов не віддав кацапам Крим? А чи відбувся повномасштабний напад рашки, якби шоколадний не віддав кацапам Донбас?
 6. Працівник макдональдса розказує про здорове харчування?
 7. Навіть до німців вже дійшло:
 8. Кійосакі стверджує, що передається - він згадував за своїх предків-самураїв.
 9. Да просто еще одно подтверждение, что пойти убивать людей без особой причины готовы именно что 5%.
 10. То ті психологи про Потрошителя не чули.
 11. Це лікується, хоча й дуже дорого - кому сотнею тисяч доларів, а кому і ціною життя. Двічі на рік можна і з Гоа прилетіти. Якщо поряд ракети не літають.
 12. Маккартни тоже красавчик, жениться на одногогой Хизер Миллс - это он слегка погорячился.
 13. Починаючи з 30 листопада 2013 не було жодного дня, коли б я не хотів виїхати з Сум.
 14. Слушал тут на речке аудиокнижку Кийосаки "Чему военные могут научить бизнес-лидеров". Цитата оттуда: Те же самые 5%. Именно у такого процента популяции голова работает немного по-другому.
 15. Судячи з того, що я зараз живу краще, ніж в Сумах - то я все (майже все) робив правильно.
 16. Просто у вас не знайшлося жодної цитати з цього форуму, де б я підтримував мордор.
 17. 4-й энергоблок Запорожской АЭС отключён от энергосистемы, — глава Запорожской ОВА Александр Старух. По его словам, вчера вечером рашисты обстреляли магистраль которая транспортирует водород на ЗАЭС. Возник пожар. Кроме этого повреждена линия электропередач из-за чего 4-й энергоблок вынуждено отключили.
 18. Даремно. За те, що він запрошував на ефір Мураєва з Шуфричем, прикриваючись свободою слова, треба виганяти підсрачниками.
×
×
 • Создать...