Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як заставить Вишгородський РЕС замінити 2-х тарифний лічильник

GRM

Рекомендовані повідомлення

В колл -центре могут только перевести стрелки. Вот куда переведут, туда заяву и пишите

В РЭСе точно нет специалистов по параметризации. Поэтому, все равно в Облэнерго прийдется обращаться. При этом РЭС, как бесполезного посредника из этого процесса надо исключить и привлечь лиши при составлении акта результатов параметризации

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В колл -центре могут только перевести стрелки. Вот куда переведут, туда заяву и пишите

В РЭСе точно нет специалистов по параметризации. Поэтому, все равно в Облэнерго прийдется обращаться. При этом РЭС, как бесполезного посредника из этого процесса надо исключить и привлечь лиши при составлении акта результатов параметризации[/quote

Лічильник на балансі Реса то він хай і шукає майстра на параметризацію

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лічильник на балансі Реса то він хай і шукає майстра на параметризацію

Вот они годами и шукают

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот они годами и шукают

 

Натяк вони ж не кажуть шо в нас не має майстра, а що все ми зробимо. І так 3 місяця

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все ми зробимо. І так 3 місяця

Я же говорю, что это тразные виды работ, и требуют разных трудозатрат. А вообще, у Вас уникальный случай. Обычно многотарифные приборы ставят за счет потребителя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я же говорю, что это тразные виды работ, и требуют разных трудозатрат. А вообще, у Вас уникальный случай. Обычно многотарифные приборы ставят за счет потребителя.

 

Так правильно електролічильник купляв Рес за мій рахунок. Але ж не я його їм приніс, а вони його купували. Отже хай вони його і ремонтують. Це я так пояснив простою мовою, не ципляючи технічних і юридичних термінів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так это Ваша собственность. А прибор, случайно, не на гарантии?

 

Як він може бути мій коли я його не купував. І в Ресі мені сказали шо приїдуть і без коштовні мені його замінять. Питання полягає в тому , що вони ніяк до їхати не можуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як він може бути мій коли я його не купував

Если Вы за него заплатили- значит Вы владелец. На счетчиках РЭС всегда надпись- собственность ...энерго

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если Вы за него заплатили- значит Вы владелец. На счетчиках РЭС всегда надпись- собственность ...энерго

 

Так а чого вони мені сказали, що замінять безкоштовно?. І я десь читав не пам'ятаю де, що якщо я при ношу свій лічильник то я його ремонтую за свій рахунок, а якщо скідаюсь гроші на їхній рахунок то вони

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы читали в "правилах пользования электроэнергией"- ПКЄЄ.

Они и не обязаны Вам покупать счетчик. Они могут "рекомендовать" тот или другой. Но даже настаивать не имеют право. Вы сами приобретаете, приносите в энергосбыт, пишете "заяву на параметризацию". Они выставляют счет на установку, и Вы ждете 2 недели. Затем производят установку. Вы расписываетесь в Акте- и все.Но счетчик- Ваша собственность. Мне кажется, что те, кто с Вами общался вообще не в курсе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы читали в "правилах пользования электроэнергией"- ПКЄЄ.

Они и не обязаны Вам покупать счетчик. Они могут "рекомендовать" тот или другой. Но даже настаивать не имеют право. Вы сами приобретаете, приносите в энергосбыт, пишете "заяву на параметризацию". Они выставляют счет на установку, и Вы ждете 2 недели. Затем производят установку. Вы расписываетесь в Акте- и все.Но счетчик- Ваша собственность. Мне кажется, что те, кто с Вами общался вообще не в курсе.

 

Ось будь-ласка

 

 

Преимущества заказа комплексной услуги по замене многозонного счетчика в КИЕВЭНЕРГО

Электросчетчики, приобретенные в КИЕВЭНЕРГО, уже прошли обязательную дополнительную проверку

метрологических характеристик — входной контроль.

Работы выполняют высококвалифицированные специалисты КИЕВЭНЕРГО.

 

 

 

 

Если Вам нужен электросчетчик без услуги по замене, Вы можете приобрести его в магазине КИЕВЭНЕРГО

Счетчик электроэнергии (без дополнительных услуг) можно приобрести в магазине КИЕВЭНЕРГО по

реализации приборов учета электрической энергии, который находится по адресу: г. Киев, ул. Мельникова, 31 (ст.м. Лукьяновская).

 

График работы магазина:

пн - чт 8:00 - 17:00,

пт 8:00 - 16:00 (летом до 15:00),

перерыв 12:00 - 12:45

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот и добрались до истины. Киевэнерго себе кормуху устроил. Поэтому и придумал комплексную услугу. А выполнять обещания по ремонту и не спешат- бесплатно же. Но счетчик все равно Ваш. Поверьте. Просто Вы за ремонт уже переплатили в этой "комплексной услуге"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот и добрались до истины. Киевэнерго себе кормуху устроил. Поэтому и придумал комплексную услугу. А выполнять обещания по ремонту и не спешат- бесплатно же. Но счетчик все равно Ваш. Поверьте. Просто Вы за ремонт уже переплатили в этой "комплексной услуге"

 

Мені вся послуга обійшлась 1700 грн. В листопаді прошлого року мені встановили його. Я думаю що ціна не велика була на той час

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если учесть, что сам счетчик стоит 800-900 грн, то конечно...Он у Вас однофазный?

 

Да однофазний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отож, я й кажу,звертайтесь до тих, хто виконував "комплексну послугу", та вимагайте виконання обіцянок
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отож, я й кажу,звертайтесь до тих, хто виконував "комплексну послугу", та вимагайте виконання обіцянок

 

Це все робив Вишгородський Рес.

Замкнутий круг:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Всім доброго дня. Ситуація ось в чому. На електро лічильнику (2х тарифному) замигав символ батарейки. Тобто я так зрозумів, що електро лічильник перейшов в аварійний режим роботи. Після цього кіловати почали не ділитись на ніч-день,а почалися щитатись на третій циферблат, в общий( так як щитає простий лічильник). Я подзвонив в Рес і пояснив їм так мов і так. Дівчина мене вислухала і каже:

- я вас зрозуміла,заявку прийняла, на протязі 2х місяців ми приїдемо і заміним лічильник.

Я їй:

- добре чекаю.

Прочекав два місяця і зрозумів що потрібно їхати в Рес. В Ресі у віконичку на мене подивились і кажуть:

- це добре що ви звонили, але потрібно писать заяву. І ми до вас приїдемо на протязі 2 місяців.

Я все зробив як вона каже і поїхав додому. Проходить другий місяць і сиджу дома і думаю, як в том анекдоті:

-чувствую що десь наі...ли тільки не можу зрозуміти де.

Дякую що до читали до кінця

В кого є які думки по цьому поводу.?

Завчасно вдячний

 

Ось нарешті мені замінили електро лічильник. Замінили на новий, нічого не платив не за пломбу, не за сам лічильник також і не давав " на каву".а за ті кіловати що на бігли за 3 місяці( майже 1000Квт) то сказали перерахують 50/50. Тобто 500 Квт за плачу по тарифу день,500Квт по тарифу ніч. Ось такі справи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...