Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

чи включиться daikin ftxs при -20?

Lember

Рекомендовані повідомлення

питання для спеціалістів daikin. кондиціонер стоїть на тижневому таймеру, працює на обігрів в нічний час. питання як себе поведе кондиціонер при температурі -20? запрограмовано що він включиться в 6 ранку і виключиться в 7.00

 

монтажник що встановював і встановлює daikin, але більш дорожчі моделі казав що якщо температура нижче -15 то кондиціонер не включиться.

 

щоб виключити тижневий таймер потрібно їхати 200км. комплектація кондиціонера стандартна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання для спеціалістів daikin. кондиціонер стоїть на тижневому таймеру, працює на обігрів в нічний час. питання як себе поведе кондиціонер при температурі -20? запрограмовано що він включиться в 6 ранку і виключиться в 7.00

 

монтажник що встановював і встановлює daikin, але більш дорожчі моделі казав що якщо температура нижче -15 то кондиціонер не включиться.

 

щоб виключити тижневий таймер потрібно їхати 200км. комплектація кондиціонера стандартна.

 

Не переймайтесь, все буде працювати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кондиционер запустится, лишь бы снегом крыльчатку вентилятора не замело.

Если там есть интернет, подумайте чтобы поставить онлайн-контроллер для подобных случаев.

 

А как это он работает на обогрев в ночное время включаясь в 6 утра и выключаясь через час?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кондиционер запустится, лишь бы снегом крыльчатку вентилятора не замело.

Если там есть интернет, подумайте чтобы поставить онлайн-контроллер для подобных случаев.

 

А как это он работает на обогрев в ночное время включаясь в 6 утра и выключаясь через час?

 

наставлений тижневий таймер, кондиціонер стоїть в нічному режимі, тобто його не чути коли він працює. включається тільки на годину щоб підігріти квартиру до певної температури по нічному тарифу. а в 7.00 програматор включає газовий котел який нагріває до нормальної температури всю квартиру.

 

інтернет є, немає контролера. питання стояло чи нічого не буде з кондиціонером якщо він буде працювати при таких температурах. основний обігрів за рахунок газового котла, кондиціонер як домоміжний недорогий варіант обігріву і для охолодження літом.

 

Газовий котел працює з 7.00 - 22.45, після 22.45 програматор включає котел тільки якщо температура впаде нижче 20 градусів

Кондиціонер працює з 5.50 - 6.50

 

Мета такої схеми:

1. Вночі комфортніше спати при нижчій температурі.

2. Економія газу

3. Електрика по нічному тарифу в 2 рази дешевша.

4. Якщо газ стане дуже дорогим то буде можливість перейти на опалення кондиціонерами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наставлений тижневий таймер

Недельный таймер работает только неделю?? Если Вы не приедете на очередных выходных, кондер больше не включится?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання стояло чи нічого не буде з кондиціонером якщо він буде працювати при таких температурах. основний обігрів за рахунок газового котла, кондиціонер як домоміжний недорогий варіант обігріву і для охолодження літом.

Компрессору в инверторном блоке сильный мороз не страшен, при условии что все в порядке с автоматикой, теплообменники чистые и нет утечки.

 

Основная проблема при работе длительное время на тепло в сильные морозы - скопление льда в поддоне наружного блока, из-за чего может пострадать крыльчатка, или сам двигатель вентилятора. Если блок включается только на час в сутки то по идее льда много быть не должно.

Желательно регулярно осматривать блок на предмет забитых дренажных отверстий в поддоне. Помогает установка гибкого нагревателя, и еще желательно ставить наружный блок в месте где нет воздействия ветра, иначе возможны проблемы с оттайкой.

 

Добавлено через 1 минуту

Недельный таймер работает только неделю?? Если Вы не приедете на очередных выходных, кондер больше не включится?

Недельный таймер не прекращается после первой недели. Он называется недельный, потому что можно задать индивидуальное расписание для каждого дня недели, при условии что не будет пропадать питание.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Он называется недельный, потому что можно задать индивидуальное расписание для каждого дня недели, при условии что не будет пропадать питание.

Аналогично ли работает суточный таймер? Он ежедневно работает на вкл-выкл??

А если выключение питания при неработающем кондее, то таймера обнулятся?Это не с пульта сигнал исходит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аналогично ли работает суточный таймер? Он ежедневно работает на вкл-выкл??

А если выключение питания при неработающем кондее, то таймера обнулятся?Это не с пульта сигнал исходит?

 

Аналогично.

Если пропало питание, то при его возобновлении кондиционер не знает точное время, пока вы ему не скажете об этом с пульта. Сам по себе пульт с кондиционером не общается. По крайней мере я не знаю о таких системах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аналогично.

Если пропало питание, то при его возобновлении кондиционер не знает точное время, пока вы ему не скажете об этом с пульта. Сам по себе пульт с кондиционером не общается. По крайней мере я не знаю о таких системах.

 

мені здається у мене коли пропадало світло в квартирі таймер не збивався, тобто він працював по графіку. кондиціонер при цьому перезагружався. підозрюю що всередині внутрішнього блоку стоїть якась батарейка яка при виключенні електрики певний період зберігає налаштування.

Змінено користувачем Lember
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені здається у мене коли пропадало світло в квартирі таймер не збивався, тобто він працював по графіку. кондиціонер при цьому перезагружався. підозрюю що всередині внутрішнього блоку стоїть якась батарейка яка при виключенні електрики певний період зберігає налаштування.

 

Сбивается.

См. инструкцию по эксплуатации, раздел настройки таймеров, там внизу примечания есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...