Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стройпаспорт, и несоответствие назначения земли по ДПТ и Генплану

moto.k

Рекомендовані повідомлення

Вопрос такой.

Имею ли я право получить стройпаспорт на садовый дом если Акт на инд.садоводство, но земля этого массива в Генплане села указана как под забудову? Т.е. назначение участка "не відповідає містобудівній документації"?

 

История.

Есть земля под садоводство, вошла в межи села во время его расширения. Согласно генплану, который был принят одновременно с расширением села, в этом месте земля - под забудову.

 

Сельрада говорит, чтобы делали ДПТ и переводили землю под забудову - иначе ни построиться, ни газа, ни света, ни почтового адреса.

 

Конечно, это слегка вранье, т.к. свет уже ведем. А мне и соседям не нужна прописка, и повышенный налог на землю тоже. Нужно только законно построить "дачу", садовый дом. Один из полученных мною советов: не слушать сельраду, т.к. перевод - это только трата денег и "процент" им. Хочу спросить об этом и здесь.

ДПТ мы сделали/утвердили - не знаю правда для чего :), и там написано, что в настоящее время здесь находятся участки под инд.садоводство, про забудову ни слова

И теперь получается, что утвержденный ДПТ тоже не соответствует Генплану?:o

 

Имеет ли право архитектор отказать в стройпаспорте на садовый дом?

С другой стороны многие люди на форуме пишут о переводе своей земли с ОСГ в забудову. Я не думаю, что при этом каждый меняет генплан своего села! Как-то же эта процедура удаётся?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос такой.

Имею ли я право получить стройпаспорт на садовый дом если Акт на инд.садоводство, но земля этого массива в Генплане села указана как под забудову? Т.е. назначение участка "не відповідає містобудівній документації"?

 

История.

Есть земля под садоводство, вошла в межи села во время его расширения. Согласно генплану, который был принят одновременно с расширением села, в этом месте земля - под забудову.

 

Сельрада говорит, чтобы делали ДПТ и переводили землю под забудову - иначе ни построиться, ни газа, ни света, ни почтового адреса.

 

Конечно, это слегка вранье, т.к. свет уже ведем. А мне и соседям не нужна прописка, и повышенный налог на землю тоже. Нужно только законно построить "дачу", садовый дом. Один из полученных мною советов: не слушать сельраду, т.к. перевод - это только трата денег и "процент" им. Хочу спросить об этом и здесь.

ДПТ мы сделали/утвердили - не знаю правда для чего :), и там написано, что в настоящее время здесь находятся участки под инд.садоводство, про забудову ни слова

И теперь получается, что утвержденный ДПТ тоже не соответствует Генплану?:o

 

Имеет ли право архитектор отказать в стройпаспорте на садовый дом?

С другой стороны многие люди на форуме пишут о переводе своей земли с ОСГ в забудову. Я не думаю, что при этом каждый меняет генплан своего села! Как-то же эта процедура удаётся?

 

Согласно ЗКУ zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2768-14/page2

Стаття 35. Земельні ділянки для садівництва

 

3. Земельні ділянки, призначені для садівництва, можуть використовуватись для закладання багаторічних плодових насаджень, вирощування сільськогосподарських культур, а також для зведення необхідних будинків, господарських споруд тощо.

 

Согласно ІНСТРУКЦІЇ про порядок проведення технічної інвентаризації

об'єктів нерухомого майна zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0582-01

 

2.4. Садові та дачні будинки, гаражі

 

Садовий будинок - будинок для літнього (сезонного)

використання.

На ділянках садових (дачних) будинків можуть бути розміщені також господарські будівлі (у тому числі для утримання домашньої птиці, кролів тощо).

 

Согласно ДБН 360-92** Містобудування. Планування і забудова міських і

сільських поселень kga.gov.ua/files/doc/normy-derjavy/dbn/Mistobuduvannja-Planuvannja-i-zabudova-miskyh-i-silskyh-poselen-DBN-360-92.pdf

 

3.48* Граничні розміри площі забудови і поверховості садового будинку та господарських будівель на ділянці встановлюється статутом садівницького товариства чи кооперативу за погодженням з місцевими органами архітектури та містобудування (районними чи обласними). Ці розміри встановлюються за умови забезпечення необхідної площі для ведення господарської діяльності на ділянці та дотримання вимог нормативної тривалості інсоляції територій суміжних ділянок.

 

Строиться Вы можете, с учётом вышеизложенных моментов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, конкретизирую вопрос.

Вот цитата из

НАКАЗ

05.07.2011 № 103

 

 

Зареєстровано у Міністерстві

юстиції України

22 липня 2011 р.

за № 902/19640

 

Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки

Пункт 1.4. "Порядку":

 

1.4. Розроблення будівельного паспорта здійснюється:

в межах населених пунктів - відповідно до наявної містобудівної документації на місцевому рівні;

за межами населених пунктів - відповідно до детальних планів територій та планувальних рішень проектів садівницьких та дачних товариств.

Наш случай- это "в межах населених пунктів" - и согласно Генплану это територія індивідуальної житлової забудови.

 

Есть ДПТ, оно вообще нужно хоть для чего-нибудь в межах села, кроме возможности смены целевого назначения земли?

 

Архитектор год назад сказал как и в сельраде, переводите землю, чтоб не было проблем. Мол, как вы стройпаспорт будете получать? Вопрос был вот такой риторический от него, я тогда не стал эту тему развивать, а сейчас актуально. Не хочется идти на прием неподготовленным, тем более что архитектура в Вышгородском районе это еще те м**...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...