Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір газоблоків і товщина стін

kruvanya

Рекомендовані повідомлення

Прошу поради у товаришів-форумчан. Стою перед вибором матеріалу для зведення стін під магазин у 2 поверхи, 2-ий поверх буде мансардного типу. Питання максимального теплозбереження не стоїть. Не буде ніяких утеплень фасаду. Розміри побудови - 17м*5м (детальний план з внутрішніми стінами скину за потреби). Розглядалися різні варіанти побудови - це і з цегли, і шлакоблоків, і піноблоків. Зупинився на газоблоках через швидке зведення. Армування горизонтальне буде проведено + армопояс, перекриття між поверхами дерев"яне, криша металочерепиця або профнастил. До слова, фундамент планую шириною 30 см, глибиною 90см і цоколь 30см.

Так ось думаю:

1). Чи достатньо буде товщини стіни 25см чи всетаки робити 30см?

2). Стіни робити з блоків Д400 з вертикальним армуванням на углах чи з блоків Д500 без армування?

3). Якої марки газоблок порадите? Я знаю,що АЕРОК найкращий, Стоунлайн трохи гірший, є ще львівський газоблок ВЕТО, який виходить трохи дешевше ніж навіть Стоунлайн, але про нього ніхто на форумах не згадує. Хто щось може про цей ВЕТО щось сказати?

Ціни з доставкою на даний час такі:

Стоунлайн - 1180грн/м3, АЕРОК - 1375грн/м3, ВЕТО - 1100грн/м3.

Дякую тим хто відгукнеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не стоїть питання теплозбереження, чи не буде дешевше побудувати з бетонних чи шлакобетонних блоків? Міцність в них достатня щоб не армувати взагалі. Якщо по довжині більшої стіни плануються внутрішні стіни, що дасть жорсткість, то можливо і без поясів монолітних обійдетесь. Це так, для роздумів.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а какой смысл строить с газоблока? лично я не выжу ,тёплые керам блоки почти в одну цену

в керамики плюсов больше чем у газоблока

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не стоїть питання теплозбереження, чи не буде дешевше побудувати з бетонних чи шлакобетонних блоків? Міцність в них достатня щоб не армувати взагалі. Якщо по довжині більшої стіни плануються внутрішні стіни, що дасть жорсткість, то можливо і без поясів монолітних обійдетесь. Це так, для роздумів.

Думав про шлакоблок, лиш не знати чи достатньо буде стіни в 20 см чи треба буде робити в цілий блок (40см)? І фундамент потрібен буде для нього більш міцний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав про шлакоблок, лиш не знати чи достатньо буде стіни в 20 см чи треба буде робити в цілий блок (40см)? І фундамент потрібен буде для нього більш міцний.

 

Фундамент буде однаковий, а може у випадку газоблока - навіть міцніший. Є стінові блоки 30см, такої товщини буде достатньо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...