Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

облицовка шамота

chbz

Рекомендовані повідомлення

и возможно такое что благодаря 3.2метра термоаккумулятора мощность топки возрастает с 8 до 22 квт как указано в характеристиках hoxter?
дизайн трохи пострадае але надiюсь теплоаккумулятор цього коштуе якщо вiн дiйсно додасть акумуляцiю тепла

22 кВт зможе дати збільшена разова закладка дров до 5,5 кг, а теплоакумулятор правильний зможе зняти це тепло, накопичити і потім віддавати довший час. Це більш комфортний варіант ніж робити кожної години закладки по 2,5 кг дров. На практиці я очікую такого: закинув 5 кг дров, за години півтора на номіналі вони прогоріли, потім роблю ще одну закладку 4,5 кг, вони теж прогорають. Тобто камін працює в номіналі години три, я зробив всого дві закладки, закриваю димоборот, а потім ще кілька годин отримую тепло. Все звичайно залежить від тепловтрат зони каміну. А без теплоакумулятора доведеться робити 4 закладки для досягнення того ж результату

 

Добавлено через 18 минут

по схемі я б робив так, над топкою виходите в сторону під прямим кутом, входите в димоборот, канал якого опускається вниз десь на 1,4м потім розвертаєте канал вверх на 180 десь на висоту 1,7м і під прямим кутом вертаєтесь в димохід. Між входом і виходом з каналів на трубі вертикальній ставите заслонку прямого ходу.

Десь вище по темі володимир вогнистий скидав схему колпака, тільки там повернення в димохід треба дотягнути до Вашого димоходу над топкою.

сподіваюсь не заплутав) і знову ж таки, якщо неправильно раджу, виправляйте, поки я хоча б свій камін не запустив і не потестував, до моїх порад треба ставитись критично

Змінено користувачем reslato
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нет. длинна дымохода не зависит от наличия аккумулятора

Ну грубо кажучи так, тому я й написав, що топка працювала і до теплоблоку, і після його встановлення. Видно, комусь здалось, що це міряння піськами.

Я сподіваюсь, GIM, що Ви знаєте всі нюанси обидвох монтажів, тому даєте такі короткі і прості відповіді. Я от, наприклад, довго б думав про те, чи робити так, після фарсу з жалюзі. Зокрема, у сусідній темі Ви вказали, що падіння температури залежить тільки від довжини каналів. Ну якщо зафіксувати решта змінних, то без сумніву, так. Я не знаю, як Ви це визначили і чому вважаєте масову витрату величиною, що не впливає на це. Може в мене інші формули, а виробники подають ці дані просто так? Може не суттєво, що тут вагу завантаження ототожнюють з витратою палива? Я навіть переконаний, що якось воно точно буде працювати, навіть якщо зробити як-небудь: підбирати закладку і положення шибера ніхто не забороняв. Ви могли б сюди, для кращого розуміння форумчанами і мною суті справи, привести формули та залежності для акумуляційних мас, що стосуються довжин каналів та температур?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може не суттєво, що тут вагу завантаження ототожнюють з витратою палива?

чи не могли б Ви пояснити помилку? грузимо кг множимо приблизно на 4кВт з кілограма віднімаємо кпд, отримуємо приблизну потужність, що не так?

Ви могли б сюди, для кращого розуміння форумчанами і мною суті справи, привести формули та залежності для акумуляційних мас, що стосуються довжин каналів та температур?

З формулами і графіками по довжинам каналів і січенням, по паскалям і потокам димових газів пересічному споживачу розібратись важкувато по ТРОЛ, тому я відштовхуюсь від даних виробника по конкретній топці, тут правда треба враховувати різні фізичні властивості використовуваних матеріалів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви могли б сюди, для кращого розуміння форумчанами і мною суті справи, привести формули та залежності для акумуляційних мас, що стосуються довжин каналів та температур?

Увольте меня от теоретических выкладок.Все они хороши для не стандартных ситуаций. Для стандартных случаев можно пользоваться для упрощения либо весом активной массы, либо условной длинной для каминных топок 3м ,для печных 5м, либо условным падением на 1м на 50гр. Все эти прикидки условны , но достаточны для предварительной оценки системы в целом.Для более точного просчёта существуют специальные печные проги,в которых и считают западные печные фирмы.Для систем на базе каминных топок это не актуально. Такие системы не могут претендовать на основной источник отопления. На базе таких топок можно только проектировать системы для более эффективной утилизации тепла от сгоревшего топлива.Как бы проблема скрыта в весе разовой закладки. Вот этот вес и рулит всем

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я розумiю треба робити десь так

 

Примерно так. Заслонку желательно поставить-это будет тройник с двумя шиберами связанными между собой. Зазор желательно сделать под каналами(шанцы). Пол в тепловоздушной камере тоже можно утеплить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Примерно так. Заслонку желательно поставить-это будет тройник с двумя шиберами связанными между собой. Зазор желательно сделать под каналами(шанцы). Пол в тепловоздушной камере тоже можно утеплить

спасибо

1 каналы из шамота на ребро 6.5см или лучше тоньшим?

2зазор под каналами выполнить используя сварную конструкцию из железного уголка? 5см достаточно?

3 по заслонке надо дополнительное разъяснение конструкции

4 нужны ли какие-то технологические отверствия в воздушных каналах для чистки и т п?

5 чем клеить шамотный кирпич глина или из асортимента эпицентр огонек артисан

6 использовать черные трубы 2 мм? как герметизировать стык трубы с шамотным каналом?

может много вопросов но хотелось бы все себе уяснить чтобы избежать ошибок буду признателен

Змінено користувачем chbz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я розумiю треба робити десь так

в принципі так, тільки GIM пропонує один ричаг на дві заслонки на виході з димоходу www.kaminin.ua/product/troynik-trm-90-150-dvuhpriplyvnyy-3013.html?lang=ru

але я не розумію як конденсат буде збиратись і чиститись, якщо це одна пряма труба. Загалом було варто змістити топку відносно труби, бо конденсат в топку буде текти, бо якщо у Вас є відвід то я не розумію як він працює. З топки здається має йти труба по диму, а димохід вже по конденсату.

 

Добавлено через 26 минут

спасибо

1 каналы из шамота на ребро 6.5см или лучше тоньшим?

2зазор под каналами выполнить используя сварную конструкцию из железного уголка? 5см достаточно?

3 по заслонке надо дополнительное разъяснение конструкции

4 нужны ли какие-то технологические отверствия в воздушных каналах для чистки и т п?

5 чем клеить шамотный кирпич глина или из асортимента эпицентр огонек артисан

6 использовать черные трубы 2 мм? кагерметизировать стык трубы с шамотным каналом?

может много вопросов но хотелось бы все себе уяснить чтобы избежать ошибок буду признателен

1. я для себе вибрав варіант шамот ША-6 на ребро 4+4 см, по ТРОЛ

2. теж цікаво, завтра починає майстер мурувати, подивлюсь що порадить

3. моє повідомлення вище

4. так потрібні, внизу точно

5. я тим самим аустрофламом буду що і стінки

6. я беру чорні 2мм, а навколо входу труби в шамот уплотняти шнуром уплотняючим жаростійким

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в принципі так, тільки GIM пропонує один ричаг на дві заслонки на виході з димоходу www.kaminin.ua/product/troynik-trm-90-150-dvuhpriplyvnyy-3013.html?lang=ru

але я не розумію як конденсат буде збиратись і чиститись, якщо це одна пряма труба. Загалом було варто змістити топку відносно труби, бо конденсат в топку буде текти, бо якщо у Вас є відвід то я не розумію як він працює. З топки здається має йти труба по диму, а димохід вже по конденсату.

 

Добавлено через 26 минут

 

1. я для себе вибрав варіант шамот ША-6 на ребро 4+4 см, по ТРОЛ

2. теж цікаво, завтра починає майстер мурувати, подивлюсь що порадить

3. моє повідомлення вище

4. так потрібні, внизу точно

5. я тим самим аустрофламом буду що і стінки

6. я беру чорні 2мм, а навколо входу труби в шамот уплотняти шнуром уплотняючим жаростійким

коли встанавлювали топку представник магазину сказав що вертикальний вихiд в димар нормальна схема при наявностi конденсатозбирача який ставиться прямо на вихiд топки конденсатозбирач представляе собою 40см нержав труби з спецiальним розпилювачем всерединi завдяки йому конденсат випаровуеться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли встанавлювали топку представник магазину сказав що вертикальний вихiд в димар нормальна схема при наявностi конденсатозбирача який ставиться прямо на вихiд топки конденсатозбирач представляе собою 40см нержав труби з спецiальним розпилювачем всерединi завдяки йому конденсат випаровуеться

не чув про таке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в принципі так, тільки GIM пропонує один ричаг на дві заслонки на виході з димоходу www.kaminin.ua/product/troynik-trm-90-150-dvuhpriplyvnyy-3013.html?lang=ru

але я не розумію як конденсат буде збиратись і чиститись, якщо це одна пряма труба. Загалом було варто змістити топку відносно труби, бо конденсат в топку буде текти, бо якщо у Вас є відвід то я не розумію як він працює. З топки здається має йти труба по диму, а димохід вже по конденсату.

 

Добавлено через 26 минут

 

1. я для себе вибрав варіант шамот ША-6 на ребро 4+4 см, по ТРОЛ

2. теж цікаво, завтра починає майстер мурувати, подивлюсь що порадить

3. моє повідомлення вище

4. так потрібні, внизу точно

5. я тим самим аустрофламом буду що і стінки

6. я беру чорні 2мм, а навколо входу труби в шамот уплотняти шнуром уплотняючим жаростійким

4+4 це як товщина стiнки 8см?

я стiнки шамотного каркасу ложив клеем розрахованим на300 гр знаю по практицi вiдкритих камiнiв топочну i камеру для виходу газiв мурують на глину iз-за високих температур в епiцентрi бачив пiчнi cумiшi розрахованi 1000 гр представник магазину де купував топку звичайно хвалив европейськi сумiшi вiд 60евро i вище але рекомендував не викидати грошi а використовувати нашi провiрених виробникiв

 

Добавлено через 9 минут

4+4 це як товщина стiнки 8см?

я стiнки шамотного каркасу ложив клеем розрахованим на300 гр знаю по практицi вiдкритих камiнiв топочну i камеру для виходу газiв мурують на глину iз-за високих температур в епiцентрi бачив пiчнi cумiшi розрахованi 1000 гр представник магазину де купував топку звичайно хвалив европейськi сумiшi вiд 60евро i вище але рекомендував не викидати грошi а використовувати нашi провiрених виробникiв

то я розумiю достатно поставити один такий тройник на виходi з димових каналiв i в одному положеннi це лiтнiй режим в iншому прохiд через димовi канали

 

Добавлено через 13 минут

а що використовувати в якостi технологiчного отвору? мабуть вiн мае бути герметичним

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то я розумiю достатно поставити один такий тройник на виходi з димових каналiв i в одному положеннi це лiтнiй режим в iншому прохiд через димовi канали

так розумію, що так

 

4+4 це як товщина стiнки 8см?

я буду так пробувати, там де примикає канал до зовнішньої стінки то це вже буде товщина разом зі стінкою. Якщо буде гарячою спинка лавочки зовні, то придумаю якусь кахельну спинку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я буду так пробувати, там де примикає канал до зовнішньої стінки то це вже буде товщина разом зі стінкою. Якщо буде гарячою спинка лавочки зовні, то придумаю якусь кахельну спинку

а сам канал буде з 4см?

 

Добавлено через 3 минуты

а зрозумiв товщина стiнки каналу 8см а 6.5 стандартний що замало?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а зрозумiв товщина стiнки каналу 8см а 6.5 стандартний що замало?

так теж роблять, але чомусь в ТРОЛ є кілька варіантів і вони всі двохконтурні, не знаю чому, думаю це непринципово

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так потрібні, внизу точно

що використовувати в якостi технологiчних отворiв димових каналiв?

 

Добавлено через 13 минут

Это конструкция называется не гипокауст. Это теплоёмкий камин.Не нужны Вам там жалюзи. В закрытом варианте Вам порвёт короб, если будете так же топить. Я у себя на короб делал декоративку обычными фасадными составами. 80гр держит без проблем

а что использовать для кладки теплоаккумулятора из шамотного кирпича глиняные смеси или достаточно термоклея? на какую температуру расчитывать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Пике до 600 гр

тоесть надо использовать глиняные смеси?

 

 

и еще с теплоаккумулятором использовать жалюзи или оставлять открытыми ви писали что может порвать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Топить надо будет согласно мануала,в противном случае жалюзи надо будет открывать,так как у Вас площадь теплопроводящей облицовки не соответствует мощности топки.Аккумулятор здесь не причем. Просто Вы поимеете дополнительно съем тепла с дымовых газов
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Топить надо будет согласно мануала,в противном случае жалюзи надо будет открывать,так как у Вас площадь теплопроводящей облицовки не соответствует мощности топки.Аккумулятор здесь не причем. Просто Вы поимеете дополнительно съем тепла с дымовых газов

но согласно мануала с теплоаккумулятором допускается загрузка 5кг дров и площадь обогреваемой облицовки будет увеличена где-то на 0.8м2.всеравно эксплуатировать без жалюзей?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На многие Ваши вопросы однозначных ответов не существует.Как впрочем и мне неизвестны тунельные угловые решётки с жалюзи.

Основная функция жалюзи это превращать открытую теплоёмкую систему в закрытую а отсюда и все нюансы связанные с работой таких систем, как и особенностей эксплуатации топок в закрытых системах

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но согласно мануала с теплоаккумулятором допускается загрузка 5кг дров и площадь обогреваемой облицовки будет увеличена где-то на 0.8м2.всеравно эксплуатировать без жалюзей?

а звідки такі дані? чому саме +0.8? яка у Вас загальна площа шамотної зовнішньої стінки зараз? і яку Ви плануєте після встановлення теплоакумулятора? рахувати потрібно десь від висоти нижньої рамки топки

потрібно так, якщо площа стінок буде менша 4-5 м2, то відкривати жалюзі, хоча б частково, і закривати їх, коли вже прогорять дрова до вугілля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а звідки такі дані? чому саме +0.8? яка у Вас загальна площа шамотної зовнішньої стінки зараз? і яку Ви плануєте після встановлення теплоакумулятора? рахувати потрібно десь від висоти нижньої рамки топки

потрібно так, якщо площа стінок буде менша 4-5 м2, то відкривати жалюзі, хоча б частково, і закривати їх, коли вже прогорять дрова до вугілля.

зараз маю 4.1 м2 шамотного короба добавляю теплоаккумулятор розширяю короб мiн на 50 см рахуемо 0.5х1.7м=0.85м2 друга стiнка з суперiзол загальна площа виходить 4.95м2.може й маловато може треба буде проконтролювати температуру внутрi короба i тодi орiентуватись з жалюзями до речi яка температура критична i в якому мiсцi замiряти?

Змінено користувачем chbz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

до речi яка темперетура критична i в якому мiстi замiряти?

я чув про 250градусів, але це для механізму гільйотини, а так самому цікаво

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я чув про 250градусів, але це для механізму гільйотини, а так самому цікаво

щиро вам дякую якщо ще щось накопаете подiлiться на форумi окрiм вас нiхто не дае конкретних вiдповiдей то это сложный вопрос то много нюансов то якесь вiдео вставляе i ти сидиш 24 хв ждеш допомоги а вiдео про те як красиво горить його топка форум для того щоб допомагати один одному а не показувати свою звездную болезнь а дилерiв прочитавших пару статей по опаленню i втюхиваючих свiй товар i хаячих чужий видно зразу до речi вам почали ложити димовi канали? як вирiшуються повiтрянi зазори пiд теплоаккумулятором

 

Добавлено через 40 минут

Якщо буде гарячою спинка лавочки зовні, то придумаю якусь кахельну спинку

а ви не цiкавились жидким камнем що роблять столешнi? у мене була iдея зробити рамки навколо дверцят топки та повiтряних отворiв коштуе 200-250$ за метр2 не погонний! виливають любу форму колiр матерiал видержуе 200гр правда я взяв кусочок проексперементувати поклав прямо на чугунний купол пiсля протопки де на куполi було звичайно бiльше 200гр матерiал не змiнив форми але почав видiляти хiмiчний запах я побоявся використокувати як рамку навколо дверцят а вам на лавочку думаю пiдiйшло б

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...