Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зовнішній сповіщувач

Ростислав

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

порадьте будь ласка обладнання (датчик руху ...) для вирішення задачі зовнішнього сповіщення. Внутрішня сигналізація та пультова охорона вже вирішені. Вимоги:

1. розміщення датчика руху зовнішнє, під навісом, навісне

2.живлення 220

3.кут огляду , близько 180град

4.датчик буде розміщено обличчям ДО будинку, напроти стіни 12 м.

5.розміщення сирени приховане, живлення 220

6. сирена повинна продовжувати працювати після пошкодження датчика. Варіант обрізання живлення самої сирени не розглядається.

 

можливо є подібні теми, але не знайшов((

 

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

люди, піскажіть датчик руху, невже ніхто не знає((

сирену обрати вже не складно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

примерно 100 у.е . или больше - готовы отдать за ОХРАННЫЙ датчик с дополнительной схемой-платой работы подобной связки с сиреной? Именно за охранный а не за датчик движения для включения света. Последний ночью и от сквозняка сам по себе включается.

Но у вас же будет сирена, вы же ложных включений сирены ночью не хотите, верно ?

Если готовы на такую сумму - то могу рассмотреть вопрос изготовления. Если считаете, что это сильно много (а охранные уличные датчики дорогие) - то миритесь с ложными сработками ночью.

 

ну и питание бесперебойное вы не предусмотрели - если 220в выключить - то все?

питание тоже недешево стоит плюс к сумме выше.

 

И да - пульт охраны внешний датчик не подключит к себе, по причинам названым выше, им лишний геморой не зачем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на бюджет готовий. потрібно два комплекта, бажано з монтажем. Підключення на пульт не потрібне, зачача інша.

безперервне живлення забезпечене на рівні 220, вже. Розташування сирени та проводки приховане, є можливість. датчик само собою видно.

бачив охоронні датчики дещо з меншим прайсом, приблизно 1,5-2к, але оцінити мені їх складно.

до речі, горизонтальний кут може бути менший, 120 наприклад.

можливо є сенс оглянути об`єкт та скоригувати тех завдання щодо кута та\або місця монтажа (стіна\стеля)

телефон зкинув в приват

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не, я монтажем и осмотрами уже не занимаюсь.

Датчик охранный срабатывает на 2 сек разрывая цепь, а вам нужно замкнуть контакты на 2 мин включив сирену, для этого или централь тулить или специальную плату. ну и как ее еще будут отключать - ту сирену?

И да - если вы все сами знаете, то зачем спрашиваете? берите то что видели и ставьте, но не все так просто - верно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И да - если вы все сами знаете, то зачем спрашиваете? берите то что видели и ставьте, но не все так просто - верно?

 

так якби знав, зробив би. є тільки вимоги щодо того, як має працювати.

основна ідея така

ohrana.ua/prosteyshie-signalizatsii/nabor-express-220.html

вимикатись - вимиканням живлення(вимикач всередені будинку). Слабо віриться, що за 400 грн можна отримати якісний продукт. зазвичай такі коробочні варіанти живуть недовго.

цікаво, з чого ви взяли, що я знаю? розумію, що знайки дістали, але я лише знаю, що має бути на фініші і то це можливо деведеться коригувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тот по ссылке - когда они то даже у меня спрашивали как сделать чтобы сирена на пищала тихо в выключенном состоянии (была такая проблема)... Ну купите этот вариант..

Я не вижу у вас желания получить или надежное, или лиж бы включалось - все равно ложняк или нет.

Первое - я вам цены обозначил, второе - вы ссылку написали.

А что вам нужно - выбирайте сами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що неподобається в ілюстрації ідеї? ставлення до бюджетного коробочного варіанту висловлене чітко. Бюджет в принципі погоджено.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при чем тут идея, не вижу определенности в желании: купить велосипед, или купить мотоцикл. Выходит вы и на то и на другое смотрите, и не можете выбрать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мабуть у мене проблеми з формулюванням. не хочете , могли б прямо сказати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
люди, піскажіть датчик руху, невже ніхто не знає((

сирену обрати вже не складно

 

просто датчик руху з реле і все нічого більше)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто датчик руху з реле і все нічого більше)))

 

пипец совет.. даже не вникнув в суть проблемы, абы написать...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...