Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Ростислав

Пользователи
 • Постов

  1 476
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Ростислав

 1. доброго дня, потрібні гаражні секційні ворота з автоматикою і монтажем. дешево сердито занадто дорого потім)) теоретично стандартний комплект. 1)регіон 10 км від Києва 2)ширина отвору воріт чистовий 2930 3)висота отвору воріт чистовий 2440 4)від отвору до стелі 350 5)від отвору до стіни 600, до другої (перемичка зверху) 250 6)перекриття дерев'яні балки, підшито osb. стіни газобетон. перемичка над отвором воріт 400мм 7)час монтажу - приблизно за тиждень (зараз- укладка плитки на підлогу і фарбування стелі/стін 8) бажаний колір - кава, коричневий з стандартних 9)є другий вхід, калітка не потрібна Ростислав 096-916-0дев'ять-31
 2. Власне питання в заголовку. Стеля бані утеплена вся 200 мм вати, а в парній потрібно опустити на 350 мм и герметизувати фольгою по опущеній. Кріплення по периметру і на підвісах. Утеплення на цій фальшстелі не буде. Поділіться досвідом будь ласка : оцинковані профілі чи дерев'яні рейки.
 3. Придбана фольга алюмінієва 80мкм, ширина 1000мм, 50 м.п. Скотч алюмінієвий в епіцентрі
 4. На вас честно кажучи і розраховував)) Дякую! Я думав, що фольгований папір і фольга це різні продукти. І потрібно брати саме фольгу, тому що товщина алюмінію більша
 5. Доброго дня усім, Дійшов нарешті до утеплення парної) Баня руська, пирогова. Порадьте будь ласка перевірені фольга+скотч. Потрібен комплект на парну 20 м.куб.
 6. Перейшов на 8мм пелету (нарешті закінчилась 6мм, яку купував 2014 року). Висновки : 1) можна збільшити повітря на декілька відсотків, я збільшив з 51 до 53% 2) запастись запобіжниками на 5ом. В пальника їх 3 штуки. У зв'язку з більшим розміром пелети можливе легке підклинювання в шнеку в самому пальнику. Колись замінив запобіжники на 3 ом, тому що не було інших, декілька сгоріли, довелось повернутись до 5 ом. 3) на пелеті більшого розміру збільшується продуктивність шнека подачі з бункера. Зменшив "час роботи шнека" на 10%, з 20 сек до 18 сек. Пальник працює без якихось проблем, навіть чистик той самий) ООО, згадав : була проблема, пальник почав регулярно вимикатися через "перегрів котла". При цьому ніякого перегріву не було (стоїть аж три термометри і проконтролювати легко). Інколи вимикався за декілька хвилин після запуску. Зрозуміло, що збоїть вимирювання температури. Перевірив всю трасу від датчика до плати, нічого не знайшов. Доки дружина знайшла панацею - постукати по пальника біля екрану) зрозумів, що справа в платі. Зазирнув всередину і ....шар пилу між платою і верхньою кришкою пальника- там зазор біля 20мм, видування не допомогло. Почистив зубною щіткою + видування. Проблема зникла. Усім безпроблемно сезону!
 7. цей комертар до чого відноситься? до моєї системи, так ви її не бачили. Комусь рекомендував пелєтний пальник в газовий котел? Продаж або сервіс також не до мене)) тема про лібератор, розкрийте очі.
 8. це тема про котли Liberator, ви тут до чого?(( після таких продаванів неможливо знайти будь-яку корисну інфо, всі теми засрані
 9. цікаво, невже знаходяться люди, які купують продукцію стропуви після такої нав'язливої реклами?(( вже має з'явитись рефлекс самозбереження
 10. Вітчизняні пальники, які чудово справляються з нашою пелєтою є)) Але комплексного рішення, у вигляді котла, не має. Хоча слід визнати, що і лібератори в багатьох працюють без особливих проблем. Тому паливо є і засоби спалення також є)) Найкращий вітчизнятий комплект це котел + пальник на відміну від імпортного комплектного котла. Це і вся різниця. А аргументація продавців/монтажників/сервісменів зовсім окрема історія і вона також не може бути іншою, так як їх задача продати.
 11. є скляні двері 1700*650 стандартне виконання. Саме та висота для бані. Пошукайте, якщо хочеться саме скло. Матове мити набагато складніше, простіше взяти тоноване.
 12. +1 за додатковий горизонтальний газохід або навіть два. у вас неєфективно використовується площа теплообміну в нижній частині котла. Конструктиво вона має бути заповнена паливом. Зверніть увагу на альтепи - у них 4 горизонтальніх газоходи, у вас два. ще може бути зайве повітря з штатного шиберу - має бути повністтю закритим. з цього котла можна взяти набагато більше, не поспішайте міняти))
 13. +1 це рішення 100 років, як розбирали на форумі. будь-яка автоматика котлів або пальників через стабілізатор з правильним сінусом. Потужність до 500вт. Модель не так важлива. Або стабілізуйте всю напругу в будинку.
 14. достатньо звичайної zzory.com.ua/index.php?route=product/product&path=103_108&product_id=243 25к. найбільш важлива річ це очистка рухомим колосником. по біопрому нічого сказати не можу - не знаю. вра***те, що реальна потіжність пальника 7-30 квт. на потужностях менше 7 не працює. Режим старт-стоп це знущання над обладнанням, як на мене.
 15. обговоріть можливість докупити шнек окремо, різниця лише в цьому. виносний пульт потрібен, якщо ускладнений доступ до пальника. доречі бункер над пальником можна зробити і самому, але користуватись не зручно. окремостоячий набагато краще. виробник просто зробив дешевшу версію. а от очистка колосника річ дуже корисна))
 16. у сусіда такий котел з початку сезону. такого кошмару не має. Запуск з танцями сервісмена, це так. Купив другий такий дочці.
 17. в режимі старт-стопа пальник працює гірше ніж на оптимальному режимі. можна вмикати на період 5/6/8 годин на добу. Вмикання/вимикання нескладне, один клік
 18. електроопалення вночі за тарифом 90 коп/2= 45 коп/квтг. Дешевше ніж пелєти. Потрібно проект на електроопалення + двозонний лічильник. 3000 квтч на місяць з 01.10 по 01.05 за ціною 90 коп, вночі вдвічі дешевше. обладнання дешевше і димаря не потрібно. До тт котла через гідрострілку.
 19. різне призначення систем. пробка під стелею для сушки після паріння. басту для подання свіжого вовітря під час паріння. ще потрібна пробка над дверима для регулювання товщини парового пирога. Всього потрібно: 1) басту для подання свіжого вовітря під час паріння . подача та забор з передбанника або душової. 2) витяжка на рівні притвора дверей (одразу над дверима) 3) витяжка на самому верху для сушки. у себе буду робити між утепленням и обшивою у Олександра є багато з цього приводу
 20. а який саме утеплювач? сам зараз готуюсь до плитки.
 21. під фартухом буде утеплення?
 22. Нехай не мучать)) пароізоляція окремо, пожежна безпека окремо. Ви ж самі писали, що доробляєте ппу з точки зору герметизації/пароізоляції.
×
×
 • Создать...