Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кам'янка вата в кімнаті можливо чи ні?

GRM

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть хто знає. Є дім, фасад утеплений кам'яною ватою Технониколь .Хочу пристрої ти одну кімнату. Питання в тому чи потрібно обдирати кам'яну вату з фасаду.Чи можна залишити вату в кімнаті. І закрити наприклад- гіпсокартоном чи вагонкою.???

Р.S минваті 2 роки під короєдом не крашеним

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут скорее вопрос в короеде для наружных работ - он может быть умеренно токсичен. А вата в помещениях практически у всех, где перемычки из гипрока.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут скорее вопрос в короеде для наружных работ - он может быть умеренно токсичен. А вата в помещениях практически у всех, где перемычки из гипрока.

 

Тоді можна спробувати обдерти короед, а вату лишити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді можна спробувати обдерти короед, а вату лишити?

 

Короед это такое понятие как ксерокс. Есть наружные, есть внутренние. Вы не знаете чем у вас поштукатурено?

Не встречал ограничений на применение внутри.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Короед это такое понятие как ксерокс. Есть наружные, есть внутренние. Вы не знаете чем у вас поштукатурено?

Не встречал ограничений на применение внутри.

 

Не пам'ятаю, в мішках не в відрах.

 

Добавлено через 1 минуту

Не встречал ограничений на применение внутри.

 

Тобто не має проти показань що до застосування в середині жилого приміщення ?

 

Добавлено через 25 минут

Не встречал ограничений на применение внутри.

 

Тобто не має проти показань що до застосування в середині жилого приміщення ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Тобто не має проти показань що до застосування в середині жилого приміщення ?

 

Не знаю. Я не встречал. Проверяйте составы. Ройте инфу. это проще , чем шкрябать. Это очень непросто. Обычно перешпаклевывают.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю. Я не встречал. Проверяйте составы. Ройте инфу. это проще , чем шкрябать. Это очень непросто. Обычно перешпаклевывают.

 

Ураааааа. Знайшов пів мішка короеда. Написано що можна застосовувати як ззовні і в середині приміщення .

Всім дуже вдячний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут скорее вопрос в короеде для наружных работ - он может быть умеренно токсичен.

Если сухая смесь - то не факт.

А если готовая, с полимерными компонентами - то не исключено. Но, как правило, штукатурки такие делают универсальными. В отличии от красок, там всё проще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы вам порекомендовал прошпаклевать поверхность и сверху отделку как по всему помещению (обои,покраска), если нравится фактура - оставляйте как есть. По поводу ваты в помещении короеда и т.д. можете особо не заморачиваться, там химии не больше чем в вашем холодильнике)

Удачи)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы вам порекомендовал прошпаклевать поверхность и сверху отделку как по всему помещению (обои,покраска), если нравится фактура - оставляйте как есть. По поводу ваты в помещении короеда и т.д. можете особо не заморачиваться, там химии не больше чем в вашем холодильнике)

Удачи)

 

Дякую за пораду.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...