Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір котла: (б/у) Vaiilant t5 чи (новий) IMMERGAS Mini Eolo 24 3 E

HotTeaLover

Рекомендовані повідомлення

Всім хорошого!

 

Постав перед вибором: потрібно у 3х-кімнатну квартиру (50кв) поставити котел. Цінова категорія ~500$.

 

Зупинився на ось таких двох варіантах:(б/у) Vaiilant t5 чи (новий) IMMERGAS Mini Eolo 24 3 E

 

Vaiilant - новий дуже круто по ціні, а б/у доступно і марка, наскільки мені відомо, провірена часом.

 

IMMERGAS - теж непоганий авторитет на ринку, але за ті ж самі гроші можна новий купити.

 

Гарантія на обидва - рік.

 

Буду вдячний за будь-які поради, так як перший день як почав цікавитись котлами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім хорошого!

 

Постав перед вибором: потрібно у 3х-кімнатну квартиру (50кв) поставити котел. Цінова категорія ~500$.

 

Зупинився на ось таких двох варіантах:(б/у) Vaiilant t5 чи (новий) IMMERGAS Mini Eolo 24 3 E

 

Vaiilant - новий дуже круто по ціні, а б/у доступно і марка, наскільки мені відомо, провірена часом.

 

IMMERGAS - теж непоганий авторитет на ринку, але за ті ж самі гроші можна новий купити.

 

Гарантія на обидва - рік.

 

Буду вдячний за будь-які поради, так як перший день як почав цікавитись котлами.

 

За б/у Т5 500$ как-то космос, на OLX полно предложений за 3000-5000 грн.

 

Что касаемо выбора между б/у и новым, то это уже Вам решать. Т5 сняли с производства достаточно давно соответственно и котел менее технологичен нежели новый Immergas. Если ценовая политика одинакова я бы на Иммергазе остановился. А если за 3000-5000 можно Т5 взять и у Вас по близости есть сервис, который будет его обслуживать и даст на него гарантию, то почему бы и нет. Еще есть вопрос с газ. конторой - они должны прописать ваш котел у себя в проекте, соответственно на него должна быть вся необходимая документация (что это сертифицированное оборудование в Украине с четкими тех. характеристиками и т.д.) или хотя бы ее видимость.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...