Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тарифи на компуслуги

Німець

Рекомендовані повідомлення

Шановне панство.

 

Всім доброго дня.

Маємо ситуацію: новозбудований ЖК в к.-Святошинському районі і ним же організована управляюча компанія. Так от тариф за метр був 6 грн, а тепер став 7 грн (це без ліфту! Якщо включать ліфт всі 8 грн за м. Кв). Це занадто високий тариф, як на мене. Чи є можливість перевірки ЗАКОННОСТІ або ОБГРУНТОВАНОГО пояснення такого тарифу і як правильно це перевірити (запит/звернення? На кого? Сільрада/антимонопольне і тд). Завчасно вдячний!:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Управляючу компанію хто винаймав ОСББ чи Міськрада?

 

ЗАБУДОВНИК організував свою ОСББ і тут теж питання: на яких правах він це зробив без зборів інвесторів, але якщо повертатися до вашого питання і початкового мого, то забудовник організквав ОСББ або ж кправляючу компанію. Тобто в нас немає як такої ОСББ, а управляюча компанія в особі ТОВ з назвою нашого комплексу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗАБУДОВНИК організував свою ОСББ і тут теж питання: на яких правах він це зробив без зборів інвесторів, але якщо повертатися до вашого питання і початкового мого, то забудовник організквав ОСББ або ж кправляючу компанію. Тобто в нас немає як такої ОСББ, а управляюча компанія в особі ТОВ з назвою нашого комплексу.

Читайте законодавство про ОСББ. Створюйте його ра***те тариф. До цього держава підштовхує. Зараз можна виграти конкурс з управління навіть з одним учасником. Тарифи вже не регулюються.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читайте законодавство про ОСББ. Створюйте його ра***те тариф. До цього держава підштовхує. Зараз можна виграти конкурс з управління навіть з одним учасником. Тарифи вже не регулюються.

 

Іншими словами все вони роблять законно і тариф можуть встановлювати на компослуги який заманеться?:( Мда.. печаль

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗАБУДОВНИК організував свою ОСББ і тут теж питання: на яких правах він це зробив без зборів інвесторів, але якщо повертатися до вашого питання і початкового мого, то забудовник організквав ОСББ або ж кправляючу компанію. Тобто в нас немає як такої ОСББ, а управляюча компанія в особі ТОВ з назвою нашого комплексу.

 

Застройщик не мог организовать "свою ОСББ". Ибо, согласно ЗУ Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2866-14

об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі - об’єднання) - юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна;

 

Разбирайтесь- кто Вас обслуживает, на каком основании, какие услуги Вам оказывают( что входит 7 грн). Подумайте, может не все услуги Вам нужны- соответственно их можно убрать.

 

А, тариф складывается согласно ПКМУ від 1 червня 2011 р. № 869

Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги zakon3.rada.gov.ua/laws/show/869-2011-п/page

 

 

Здесь расписано всё, и в частности ПОРЯДОК формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/869-2011-п/page3

 

Разбирайтесь , вникайте- всё в ваших руках- ВЫ СОБСТВЕННИКИ!! ВСЁ ЗАВИСИТ ОТ ВАС!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Застройщик не мог организовать "свою ОСББ". Ибо, согласно ЗУ Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2866-14

об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі - об’єднання) - юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна;

 

Разбирайтесь- кто Вас обслуживает, на каком основании, какие услуги Вам оказывают( что входит 7 грн).

 

Дякую Вам!

 

А чи міг забудовник зібрати 10 чоловік з першої черги (свої так сказати) і організувати управляючу компанію?

 

І на предмет дізнатися на основі чого нас обслуговують: це до кого звертатися? Забудовника/сільської ради/управляючої компанії?

 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи міг забудовник зібрати 10 чоловік з першої черги (свої так сказати) і організувати управляючу компанію?

Міг організувати ОСББ і заключити контракт з якоюсь УК (читай ЖЕКом), або просто ці 10 людей проголосували за ЖЕК забудовника.

У другому випадку треба рік чекати. У першому випадку треба читтати закон Тасі Бойко.

 

І на предмет дізнатися на основі чого нас обслуговують: це до кого звертатися? Забудовника/сільської ради/управляючої компанії?

При покупці ж докумети підписували? ЧИ як завжи не читали?

За звичай всі хто купують квартири в новобудовах (читай кота в мішку), так і постпупають. Ніби люди не дурні, але таку херню роблять.

 

Щодо самого першого запитання, пишіть заяву в АМКУ. Тому що ЖЕК забудовника, в даному випадку монополіст.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міг організувати ОСББ і заключити контракт з якоюсь УК (читай ЖЕКом), або просто ці 10 людей проголосували за ЖЕК забудовника.

У другому випадку треба рік чекати. У першому випадку треба читтати закон Тасі Бойко.

 

 

При покупці ж докумети підписували? ЧИ як завжи не читали?

За звичай всі хто купують квартири в новобудовах (читай кота в мішку), так і постпупають. Ніби люди не дурні, але таку херню роблять.

 

Щодо самого першого запитання, пишіть заяву в АМКУ. Тому що ЖЕК забудовника, в даному випадку монополіст.

 

Справа в тому, що в мене попередній договір і в нас немає альтернативи вибору управляючої компанії. Хочеш воду/світло/газ- підписуй договір на обслуговування. Таке от.

Ініціативи від інвесторів немає на створення осбб, тому чує моя опа, що платитимемо те, що вимагають

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це класична картина. Тому так живемо.

І це одна з причин чому я остаточно вирішив в свій час жити на землі.

 

Ні один забудовник просто так не віддасть будинок. Це ж яка халява - вкладати нічого не треба, робити нічого не треба, а бабло стрижеться.

 

Якщо зумієте зібрати адекватних людей навколо себе і створити ОСББ - честь Вам і хвала буде. А так готуйтесь до війни.

І ще одне, якщо правовстановлюючих документів ще не маєте, то знайте що забудовник може не передати вашу квартиру. І буде правий. Тож бажано цим займатися коли матимете всі доки на руках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую Вам!

 

А чи міг забудовник зібрати 10 чоловік з першої черги (свої так сказати) і організувати управляючу компанію?

 

І на предмет дізнатися на основі чого нас обслуговують: це до кого звертатися? Забудовника/сільської ради/управляючої компанії?

 

Дякую!

 

С нашими людьми могло произойти всё что угодно. Для того, чтобы узнать, что к чему , а не гадать- обратитесь в "ваше" ОСББ. Согласно ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку

zakon5.rada.gov.ua/laws/show/417-19

 

Стаття 6. Права співвласників багатоквартирного будинку

 

1. Співвласники мають право:

 

1) вільно користуватися спільним майном багатоквартирного будинку з урахуванням умов та обмежень, встановлених законом або рішенням співвласників;

 

2) брати участь в управлінні багатоквартирним будинком особисто або через представника;

 

3) одержувати інформацію про технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку, умови його утримання та експлуатації, витрати на утримання спільного майна багатоквартирного будинку та надходження, отримані від його використання;

 

4) безоплатно одержувати інформацію про суб’єктів права власності на всі квартири та нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку і площу таких квартир та приміщень у порядку і межах, визначених законом;

 

5) ознайомлюватися з рішеннями (протоколами) зборів співвласників, листками опитування, робити з них копії;

6) на відшкодування винною особою збитків, завданих спільному майну багатоквартирного будинку, у розмірі, що відповідає частці кожного співвласника;

 

7) інші права, визначені законом.

 

2. Реалізація співвласником своїх прав не може порушувати права інших співвласників.

 

3. У разі відчуження квартири чи нежитлового приміщення новий власник набуває усіх прав попереднього власника як співвласника.

 

Добавлено через 3 минуты

Справа в тому, що в мене попередній договір і в нас немає альтернативи вибору управляючої компанії. Хочеш воду/світло/газ- підписуй договір на обслуговування. Таке от.

Ініціативи від інвесторів немає на створення осбб, тому чує моя опа, що платитимемо те, що вимагають

 

Так Вы, наверное, пока не собственник?! Для того, чтобы не нагулять приключений на свою "мадам сижу", сначала станьте собственником, а потом пускайте "волны", иначе сами себе нагуляете....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Вы, наверное, пока не собственник?! Для того, чтобы не нагулять приключений на свою "мадам сижу", сначала станьте собственником, а потом пускайте "волны", иначе сами себе нагуляете....

 

А чи стаю я співвласником після набуття власності, якщо це не ОСББ?

В документах немає жодного написання ОСББ, а саме ТОВ "..........", яке співзвучне з самим ЖК. Здається мені не все там гладко... А може видумую. Ну побачимо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи стаю я співвласником після набуття власності, якщо це не ОСББ?

В документах немає жодного написання ОСББ, а саме ТОВ "..........", яке співзвучне з самим ЖК. Здається мені не все там гладко... А може видумую. Ну побачимо.

 

Если Вы купили квартиру- Вы собственник!! Собственником Вы станете после регистрации, согласно ЗУ Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1952-15

Стаття 4. Речові права та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації

 

1. Державній реєстрації прав підлягають:

 

1) право власності;

 

Стаття 5. Нерухоме майно, щодо якого проводиться державна реєстрація прав

 

1. У Державному реєстрі прав реєструються речові права та їх обтяження на земельні ділянки, а також на об’єкти нерухомого майна, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення, а саме: підприємства як єдині майнові комплекси, житлові будинки, будівлі, споруди, а також їх окремі частини, квартири, житлові та нежитлові приміщення.

 

Пока У Вас нет ОСББ, а, так как Вы подписываете бумажки,

... Хочеш воду/світло/газ- підписуй договір на обслуговування...
то Вы подписали договор с обслуживающей компанией, условно, "Рога и копыта", которая полностью созвучна с Вашим ЖК. Совпадение- нет, это другой "карман на брюках застройщика/заказчика". Оформляйте собственность, поднимайте народ, создавайте ОСББ и будее совладельцем/співвласником. А співвласником ТОВ"Рога и копыта " застройщик/заказчик вас не сделает!!!!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пока У Вас нет ОСББ, а, так как Вы подписываете бумажки, то Вы подписали договор с обслуживающей компанией, условно, "Рога и копыта", которая полностью созвучна с Вашим ЖК. Совпадение- нет, это другой "карман на брюках застройщика/заказчика". Оформляйте собственность, поднимайте народ, создавайте ОСББ и будее совладельцем/співвласником. А співвласником ТОВ"Рога и копыта " застройщик/заказчик вас не сделает!!!!

 

О! Оце самий цимєс, який я в майбутньому спробую розплутати. Мені не зрозуміло ЯК в ЖК, який на момент заснування УК мав народу ну 20 чоловік від сили, зміг організувати цю саму управляючу компанію - питання!

Але тут є інше АЛЕ.... Люди трохи гудуть, але їх все влаштовує і тут мої потуги будуть нульові, якщо я навіть захочу.

Але я вам ще напишу! Обов'язково з приводу консультації на форму запиту і правильність... Якось так. ДЯКУЮ!:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...