Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Німець

Пользователи
 • Публікації

  180
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Німець

 1. Знову я;) Хочу подякувати Сергію (особисто!) за встановлення системи осмосу! До цього було: інсталяція сантехніки, встановлення системи водоочистки і зараз -осмос. Окрім самої системи Сергій заморочився питанням, як встановити змішувач в отвір більшого діаметру, який нам специ Franke насвердлили! Сергій-спеціаліст та Людина! Дякую!! ..... і РЕКОМЕНДУЮ!
 2. Во во. Щось такого типу! Блок буде один на два ВНУТРІШНІХ блоки! А взагалі реально (і чим?) приклеіти люміній до поліуретану? Чи не потрібно нічого клеїти? Тепер хочу послухати спеців по кондиціонерах: чи буде блок стояти під своєю вагою, чи потрібно щоб основа була нерухома і стабільна (прикручена і тд)?
 3. Всім привіт! Є дилема і предмет на подумати! Свого часу були закладені комунікації під спліт, але з часом прийшлося переробляти підлогу тераси матеріалами Гіпердесмо (поліуретан). Так от закладні не зробили в підлогу, а стіна утеплена ППС, а за нею наче стропильна система (бо закінчення тераси з металочерепиці. На см 80 піднята гідроізоляція поліуретаном. Порушувати цілісність гідроізоляції бажання ну ніякого немає! Ідея (покритикуйте/підкажіть, будь ласка?): або зробити каркас з профільованого алюмінію і його ПРИКЛЕЇТИ (???) до існуючої гідроізоляції і на нього встановити зовнішній блок або ж розрізати драбину (на фото) і теж використати в якості каркасу. Основне питання чи така ідея живуча? Спробую покликати Propeller'а для рекомендацій щодо клею. Дякую за підказки та поради!
 4. Хочу написати ДЯКУЮ компанії та людям, що працюють в компанії ЧП Ненашев (Фрам)! Замовляли східці та ліжко. Кольори підібрано майже ідентичні, як і короб з матеріалу Еггер! Спілкування та виконання на вищому рівні! Прилаштували не простий підйомний механізм TipUp! Рекомендую до співпраці і від нашої сімї Дякуємо Все підняли, занесли і допомогли підняти те, що не мали. Без заперечень! Молодці
 5. А фанеру як кріпити? Таки зупинюся на цьому варіанті. І яку фанеру потрібно брати? Не таку ж, на якій я,випалював в дитинстві Фірма, склад і тд.... Дякую, Мужі!!!!!
 6. Сижу і чухаю голову і нижче теж...... Ступор. Просто обмежений у фінансах зараз, але ви мене підкосили взагалі.....
 7. Хмм. Ідея не без се5су, але.... Все одно потрібно вирівняти буде підлогу якось.. Це перше. Друге, що може бути проти фанери, це той факт, що хочу для ковроліна використати планки з шипами (правда не факт, що їх продають в Україні, але мають же), щоб натягувати ковролін. І тут пииання до фанери: а втримає вона і чи не вирве ті планки з неї. Яку фанеру варто подивитися? Вдячний.
 8. На підлргу планую класти ковролін. Тому потрібно підняти рівень і вирівняти (останнє чисто субєктивно відчуваю. Рівень все покаже. Але підняти рівень потрібно 100%) існуючу стяжку, щоб все було в "0". Площа 18 м2
 9. Коментар-вогонь. От тепер я зрозумів! А тепер, коли буде запінений 7ов, я ж можу взяти не таку товсту ленту? Яка має бути товщина ленти між стіною та наливним? Дякую вам!!!!! Добавлено через 1 минуту Знайду десь рівень лазерний і проміряю. Самому цікаво, яка в мене максимальна висота Добавлено через 1 минуту Дивлячись на неї ОКОМ, не впевнений, що там шліфовка виручить і уявляю уей пил на першому поверсі квартири, де я живу вже)
 10. Не дуже поки вловлюю взаємозвязок між товщиною і грунтом та товщиною слою піни. В моєму розумінні я маю вивести в нуль з існуючою підлогою цей шов і заливати потім. Приділіть мені ще 5 хв щоб може якось на пальцях пояснити? Дякую!
 11. Все одно яка клей-піна? Я так розумію задув клей і в існуючий рівень підлоги обрізав? І потім заливка. І ще питання: якої фірми взяти суміш, не оглядаючись поки на товщину заливки? Дякую за допомогу вам!!! Пис.Пис. А нікого немає на 18 метрів квадратних вирівняти підлогу? Або ж зорінтуйте, скільки МУСИТЬ бути ціна за квадрат гарної якості підлоги?
 12. Я вже думав про геморність, якщо чесно. Піна-варіант? Звичайна будівельна? Чекаю ваших коментарів. Дякую!
 13. Грешно смеяться над больными людьми (с) Пригоди Шуріка.....:D
 14. Он Віталій вгадав. Я б взагалі тому майстру по внутрянці руки обломав... Але то вже минуле((( Дякую вам! Куплю і щапакую шви лентою.
 15. .... І з нею залити? Це ідея гарна і професійна (знаю, що ви профі )?
 16. Доброго дня всім! Потрібно залити підлогу самовирівнюючою сумішшю, але маю компенсаційний шов десь 1 см шириною і я так розумію під час заливки самовирівнюючою, заповнення цього шва цим розчином не є гуд. Підкажіть, бкдь ласка, як краще бути? Закрити спочатку його сумішшю (якою?) і потім самовирівнююча чи можна лити сміливо самовирівнюючу.....? Дякую всім!!!!!
 17. Дякую за пересторогу, але з цим в 5ас проблем немає. Дуже багато людей купувало за попереднім договором і потім підписували основний. Тут не має бути проблем. А ЖК називається Білий Шоколад. с. Білогородка, к.-Святошинський рн
 18. Ну, блін. Я не настільки без даху на голові. Зрозуміло, що поки виясняю ситуацію. І що дивного в тгму, що в мене квартира вже куплена по попередньгму договору, а наступні черги далі будуються. Звісно, що оформлю право власності і вже тоді щось робитиму в юридичній площині
 19. Справа в тому, що ЖК досі будується, тому всі структури поки на місці 100%.... І взяти документи не так просто. В мене особисто поки попередній договір. На кого подавати? Ну от тут я б поспілкувався з юристом. Думаю забудовник. УК до цього процесу не має відношення, а лише до тарифу в 2.80 (що на 10% вище юридичного і вони з нас беруть ЗА КОМПЕ5САЦІЮ). Питань насправді валом і в мене ні грошей ні сил в самого не вистачить. Можливо колись мої сусіди будуть більш актмвними, а не жрати Г.... , яке нам дають, нажаль..(
 20. я тут не дуже активний. Чи не знаєте аи когось на форумі, хто займається взагалі такими справами, якщо дійде діло до суду?
 21. Доброго дня, шановні земляки. Є один ЖК і ніяк не можуть нас перевести з тарифу для юридичних осіб на фізичний по причині того, що ніяк не можуть модернізувати ТП. Будинки прийняті в експлуатацію та взяті на баланс УК (споріднена компанія з забудовником). В нас була зустріч з представниками управляючої компанії і я задав питання: а як так вийшло, що прийняли в експлуатацію будинки без затвердженого проекту від Обленерго (що, як я розумію, зараз би не було перепоною переведення нас на нормальний тариф)? Відповідь мене трохи сконфузила:"до січня 2018 року затверджений проект був не обовязковим". Дайте, будь ласка, правову оцінку з законами, якщо це правда/брехня. Дякую вам!
 22. Народе, привіт! В нашому комплексі трохи бардак по електроенергії і платисо, як юридична особа по 2.80. Управляюча компанія весь час якусь ахінею несе (а може і ні) , чому ми ще не переведені на баланс ОЕ. В звязку з цим в мене питання: які процедури має пройти забудовник при НЕСТАНДАРТНОМУ підклбченні з усіма відгалуженнями і можливими етапами (узгодження, повернення, і тд). Що за чим має йти? Бо обривки документів показує і киває, що обленерго не виконує обовязки. Показав ТУ, але не повні, показав технічне рішення, але не повне... Що і як-не добєшся. Хеееелп
×
×
 • Створити...