Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Свой Дом (Дневник строительства или Начало конца)

111zerg111

Рекомендовані повідомлення

В 29.11.2023 в 01:22, ykrbud сказал:

Для такого фундаменту обов'язково котлован потрібно на всю площу вибирати? Я думав можна обійтися звичайними траншеями скажімо, бо у мене по проекту такий самий фундамент тільки 2 ряди блоків, бетонна подушка 30см і верхній армопояс 20см

Доречі, у Вас був договір дарування за ділянку? Якщо так то податок на дарчу повинно в році коли подарували сплатити в податкову???

Не обов'язково, мій вибір був лише обумовлений зручністю робіт, так як в траншеї виконувати монтаж фбс і гідроізоляцію  як на мене , таке собі задоволення, + я хотів зробити підсипку і ущільнення у всьому пятні забудови. Також за рахунок котлавану зміг глибше забити контур заземлення. А ще у мене такий нюанс, що я робив то все сам і за допомогою рідних і друзів, тому спрогнозувати роботи було складно, тобто домовлявся а потім замовляв наприклад бетон. Так от у випадку з траншеями, поки я б організовув би якісь роботи була велика ймовірність опадів, які б спричинили обвал цих траншей , а це все знову час розчистити да і плюс вирахувати кількість бетону в нерівній траншеї теж як на мене важко. Але якщо ви вже маєте досвід або роботи виконує бригада, то не бачу проблем , сьогодні викопали завтра залили, ну а гідроізоляція і утеплення можна зразу закласти напевно перед заливкою. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.11.2023 в 01:22, ykrbud сказал:

 

Доречі, у Вас був договір дарування за ділянку? Якщо так то податок на дарчу повинно в році коли подарували сплатити в податкову???

Так, дарування. Можу помилятись, але здається цей податок сплачується відразу, і там здається не податок а типу держ мито, і без нього нотаріус не реєструє право власності. Але то вже було давно, можу й помилитись. Я думаю що будь-який нотаріус вам біль компетентно розкаже

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 111zerg111 сказал:

Так, дарування. Можу помилятись, але здається цей податок сплачується відразу, і там здається не податок а типу держ мито, і без нього нотаріус не реєструє право власності. Але то вже було давно, можу й помилитись. Я думаю що будь-який нотаріус вам біль компетентно розкаже

Мій нотаріус взяв 11 тис грн наскільки пам'ятаю і все, і просто сказав що потрібно буде податок заплатив бо дарувальник не родич, рієлтор також сказав потім щоб не забув податок заплатити бо накрутять пеню, треба мабуть в податкову заїхати спросити краще 🤔

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...