Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

продам или обменяю на авто до 3000$

РОманич

Рекомендовані повідомлення

продам или обменяю на авто до 3000$ земельний участок под жил. строительство 10 соток в г. Березань, коммуникации рядом, 1мин. ж/д остановка "Жовтневый", 5мин. до остановки маршрутного автобуса, магазину. Хороша транспортная розв'язка - рядом траса Березань- Баришевка, хороший выезд на трасу Киев- Харьков, в недалеко находится лес,речка, чистый воздух, в частной собственности. Больше интересует обмен на Газельку грузовую или груз- пас.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

продам или обменяю на авто до 3000$ земельний участок под жил. строительство 10 соток в г. Березань, коммуникации рядом, 1мин. ж/д остановка "Жовтневый", 5мин. до остановки маршрутного автобуса, магазину. Хороша транспортная розв'язка - рядом траса Березань- Баришевка, хороший выезд на трасу Киев- Харьков, в недалеко находится лес,речка, чистый воздух, в частной собственности. Больше интересует обмен на Газельку грузовую или груз- пас.

 

В продаже !! за наличку 2500$

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В продаже !! за наличку 2500$

 

куплений дачний участок 6 сот літом рядом. аж 9000грн заплатили :)

приват, світло рядом. це дачі що біля жд.мосту через Недру...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

куплений дачний участок 6 сот літом рядом. аж 9000грн заплатили :)

приват, світло рядом. це дачі що біля жд.мосту через Недру...

 

Молодець, там в том болотi вам i жить!)) Рядом?)) Ну да 7 -10км)) зимою там не заiхать не зайти)) i там кооператив дачний. Там i з дачками продають але чогось нiхто не бере! Не думав? Хорьок не доросток! Не задовбуй людей! В кожну тему зайдеш i насреш !

Змінено користувачем РОманич
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Молодець, там в том болотi вам i жить!)) Рядом?)) Ну да 7 -10км)) зимою там не заiхать не зайти)) i там кооператив дачний. Там i з дачками продають але чогось нiхто не бере! Не думав? Хорьок не доросток! Не задовбуй людей! В кожну тему зайдеш i насреш !

 

ти шо наркоман? які 7-10 км???

там до електрички пішки 10хв.

я сам з Березані і знаю РЕАЛЬНІ ЦІНИ тут....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ти шо наркоман? які 7-10 км???

там до електрички пішки 10хв.

я сам з Березані і знаю РЕАЛЬНІ ЦІНИ тут....

 

Мда, точно ти дуеш)) ти хоть уточнив де мiй участок находиться?)) Длинна чорнобильського скiльки? Не хрена ти Не знаеш ! Залiзьте в свою темку про реальнi цiни i сидiть фантазуйте))

1) у мене не кооперативна земля, це немало значить

2) асфальтований пiдiзд до участка.

3) рядом остановка автобуса та електрички.

Ну i тд i тп.,)) якщо знаэш ти реальнi цiни та орiэнтуешся ))

Змінено користувачем РОманич
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мда, точно ти дуеш)) ти хоть уточнив де мiй участок находиться?)) Длинна чорнобильського скiльки? Не хрена ти Не знаеш ! Залiзьте в свою темку про реальнi цiни i сидiть фантазуйте))

1) у мене не кооперативна земля, це немало значить

2) асфальтований пiдiзд до участка.

3) рядом остановка автобуса та електрички.

Ну i тд i тп.,)) якщо знаэш ти реальнi цiни та орiэнтуешся ))

 

весною був проданий участок в Березані на заріччі біля ветлікарні. 15 сот, асфальт, всі комунікації рядом, на участку типу кирпичний сарай-гараж, 10 хв до центру пішки. ледве за 1000 баков продали. на олх була ця пропозиція.

зараз там же на олх продається кирпичний дом з комунікаціями в стадії ремонту на заріччі та сот 20 землі за 7000у.е. теж майже центр міста...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

весною був проданий участок в Березані на заріччі біля ветлікарні. 15 сот, асфальт, всі комунікації рядом, на участку типу кирпичний сарай-гараж, 10 хв до центру пішки. ледве за 1000 баков продали. на олх була ця пропозиція.

зараз там же на олх продається кирпичний дом з комунікаціями в стадії ремонту на заріччі та сот 20 землі за 7000у.е. теж майже центр міста...[/quote

 

Може хтось i бесплатно отдасть у кожного своi проблеми i жуки в головi)) в кожного своя цiна i свое бачення)) ну зарiччя стало майже центром мiста це добре)) на мiй погляд краще чистий участок а не з типа сарай-гараж якого немаэ в доках i стоiть як попало)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.olx.ua/m/berezan/79059025

що скажеш умнік?

вже рік не можуть продати.

теж рядом електричка, слідуюча зупинка за Березанню

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.olx.ua/m/berezan/79059025

що скажеш умнік?

вже рік не можуть продати.

теж рядом електричка, слідуюча зупинка за Березанню

 

А так ось чого ти як прокажений кидаэшся на людей якi виставляють своi участки на продаж)))) ну можу аж тисячу назвати причин))) тiльки одна банальна причина : у людей нема грошей) а якщо i э то витрчати не спiшать. Тi хто маэ грошi таке не купить тому що там тiльки бульдозер поможе а потiм ще купа бумаг i тд. Витрачати на ремонт данного антикварiату таким людям не рентабельно)) да й що такого в тому селi? Навколо поля i все. От тобi

i РЕАЛЬНIСТЬ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А так ось чого ти як прокажений кидаэшся на людей якi виставляють своi участки на продаж)))) ну можу аж тисячу назвати причин))) тiльки одна банальна причина : у людей нема грошей) а якщо i э то витрчати не спiшать. Тi хто маэ грошi таке не купить тому що там тiльки бульдозер поможе а потiм ще купа бумаг i тд. Витрачати на ремонт данного антикварiату таким людям не рентабельно)) да й що такого в тому селi? Навколо поля i все. От тобi

i РЕАЛЬНIСТЬ))

 

ще раз тобі повторю! я з Березані :)

що Хмельовик, що зупинка Жовтневий біля кладбища - однакові епеня:flag1:

памятаю у 2007 чи 2008рр знайомий купляв ділянку на Поліському, в САМИЙ ПІК ЦІН:fool: то віддав 4000 у.е за 12 сот.

а ти зараз так просиш...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще раз тобі повторю! я з Березані :)

що Хмельовик, що зупинка Жовтневий біля кладбища - однакові епеня:flag1:

памятаю у 2007 чи 2008рр знайомий купляв ділянку на Поліському, в САМИЙ ПІК ЦІН:fool: то віддав 4000 у.е за 12 сот.

а ти зараз так просиш...

 

Я прошу 2500 це не 4000)), в принципi тобi не понять для тебе зарiччя майже центр)) а участки в пик як ти говориш стартували вiд 8000 а тi що в зажопиньську то так i коштували. Да менi всерiвно звiдки ти)) рядом клвдбмще? )) ти чув що таке охоронна зона навколо кладбища??)) По друге моя земелька далеченько звiдти))

а ти що земелькою торгуеш , так не дуже йде??)) Так вирiшив показати що знаток, торгуй на здоровья тuльки на людей не кидайсЯ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я прошу 2500 це не 4000)), в принципi тобi не понять для тебе зарiччя майже центр)) а участки в пик як ти говориш стартували вiд 8000 а тi що в зажопиньську то так i коштували. Да менi всерiвно звiдки ти)) рядом клвдбмще? )) ти чув що таке охоронна зона навколо кладбища??)) По друге моя земелька далеченько звiдти))

а ти що земелькою торгуеш , так не дуже йде??)) Так вирiшив показати що знаток, торгуй на здоровья тuльки на людей не кидайсЯ))

 

от із за таких шизіків як ти - колапс на ринку нерухрмості!

хоч продати? став реальну ціну!!!

не хоч продавать? сади там картошку і не мусорь на сайтах нерухомості та форумах...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от із за таких шизіків як ти - колапс на ринку нерухрмості!

хоч продати? став реальну ціну!!!

не хоч продавать? сади там картошку і не мусорь на сайтах нерухомості та форумах...

 

Колапс)) мусор це ти, льеш свое г...., скажи з якоi теми на цьому сайтi тебе ще не посилали?)). Якщо захочу то й картошечку посаджу, да менi пшеничка на цiй землi заробить твою так звану Реальну цiну але таким як шаровикам з реальними цiнами)) не продам! Хоч купляй хоч нi, за яку цiну я хочу за таку i продаю хоч i за 1000000$ тебе це не колише!! Продавай своi сараi i не кулупай людям мозги, якщо у тебе iх нема :o ! Якщо в тебе не продаэться то це не означаэ що хтось тобi винен)) удачi тобi пане з реальними цiнами!)) :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от із за таких шизіків як ти - колапс на ринку нерухрмості!

хоч продати? став реальну ціну!!!

не хоч продавать? сади там картошку і не мусорь на сайтах нерухомості та форумах...

 

 

www.olx.ua/obyavlenie/prodam-uchastok-15sot-v-g-berezan-IDwV3Fo.html ось це колопс)) 15 сот 7000$)) хорьок шо скажеш?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.olx.ua/obyavlenie/prodam-uchastok-15sot-v-g-berezan-IDwV3Fo.html ось це колопс)) 15 сот 7000$)) хорьок шо скажеш?))

 

там пацієнт втік з Павловки:D

а ось реальний варіант за 500у.е і не беруть:(

www.olx.ua/obyavlenie/dachnyy-uchastok-6-sotok-IDrvfKo.html#32204a8f44

а це не ти продаєш?www.olx.ua/obyavlenie/prodam-uchyastok-IDdeDw3.html#3b34e655f7

і всього на 1000 баков дешевше ніж на форумі...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol: хоть поржал с утра) а ник все таки много значит на форумах))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там пацієнт втік з Павловки:D

а ось реальний варіант за 500у.е і не беруть:(

www.olx.ua/obyavlenie/dachnyy-uchastok-6-sotok-IDrvfKo.html#32204a8f44

а це не ти продаєш?www.olx.ua/obyavlenie/prodam-uchyastok-IDdeDw3.html#3b34e655f7

і всього на 1000 баков дешевше ніж на форумі...

 

Не то не моэ )) почитай текст )) "учясток" :good: я не продаю!)) так павловка вiдпочива))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После длинных разговором продолжим)) мой участок в продаже, с реальним клиентом говорим после осмотра участка. :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС, не обращайте внимания на это чучело - это его работа и самоудовлетворение - гадить в темах на форуме. Соответственно, в жизни это недоразумение даже нагадить не в силах ))))
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После длинных разговором продолжим)) мой участок в продаже, с реальним клиентом говорим после осмотра участка. :beer:

 

Переведем у грн)). Нова цiна 50 000грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обменяю на авто

Тему можно закрыть!!))

 

Хорьок-убийца парься зi своими РЕАЛЬНИМИ цiнами ДАЛЬШЕ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тему можно закрыть!!))

 

Хорьок-убийца парься зi своими РЕАЛЬНИМИ цiнами ДАЛЬШЕ))

 

www.olx.ua/obyavlenie/uchastok-berezan-15-sotok-pd-zabudovu-deshevo-ID9YAK3.html#f504147b28

це нереальні ціни???Ж-)

www.olx.ua/obyavlenie/srochno-deshevo-uchastok-IDq6IAO.html#05c2b09872

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.olx.ua/obyavlenie/uchastok-berezan-15-sotok-pd-zabudovu-deshevo-ID9YAK3.html#f504147b28

це нереальні ціни???Ж-)

www.olx.ua/obyavlenie/srochno-deshevo-uchastok-IDq6IAO.html#05c2b09872

Ну давай прикольно))):lol: участок в районі курятника

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...