Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Накрытие для бассейна

DJADJA

Рекомендовані повідомлення

Чаша 8 на 4метра,надо накрыть на зиму. Долго бились над вопросом как и чем накрывать. Городили Леса и огороды,мучали архитекторов. Они в свою очередь рисовали какие-то проекты, которые невозможно воплотить в жизнь. В итоге пришли к пониманию, что все таки наверное Shieldscover, это батутный тент. Ищем поэтому исполнителя, который предложит самую конкурентную цену или предложит аналог дешевле.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чаша 8 на 4метра,надо накрыть на зиму. Долго бились над вопросом как и чем накрывать. Городили Леса и огороды,мучали архитекторов. Они в свою очередь рисовали какие-то проекты, которые невозможно воплотить в жизнь. В итоге пришли к пониманию, что все таки наверное Shieldscover, это батутный тент. Ищем поэтому исполнителя, который предложит самую конкурентную цену или предложит аналог дешевле.

 

Шилд звичайно річ непогана ,але при його ціні і мінусах (брудна дощова і снігова вода все одно в басейні, від сонця починає розлазитись через пару сезонів) щось не дуже замовляється останнім часом.А тому шилдовики "путают берега" регулярно-а саме: можуть дати більшу знижку випадковому клієнту ніж фірмі дилеру.Тож якщо бажаєте саме шилд то "заклюйте" їм моцк на всю-повинні поступитись.

Якщо хочите щось дешевше-продумуєте коструктив і замовляєте тент (як на фурах,газелях) в любій тентовій конторі.Ціна десь гривень з 200 за м2.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 лет. По крайней мере так декларируют. С тентовиками общался - они видят решение исключительно в металлическом каркасе, который будет тентоваться. Конструкцию разбирать -собирать, где-то харанить. Тент тяжеленный. Короче, все это тупик.

Ролета очень красиво, но дорого. Хотя если какие-то суперусловия межсезонные, то я готов;-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 лет. По крайней мере так декларируют. С тентовиками общался - они видят решение исключительно в металлическом каркасе, который будет тентоваться. Конструкцию разбирать -собирать, где-то харанить. Тент тяжеленный. Короче, все это тупик.

Ролета очень красиво, но дорого. Хотя если какие-то суперусловия межсезонные, то я готов;-)

 

Ролета це виключно літній варіант-захист дітей від падіння,теплозбереження.На зиму ролета скручується і бас консервується без неї.Завтра пошукаю фото як тентувати.

ЗІ.На жаль я займаюсь тільки виробництвом ролет-якщо цікавить то в личку будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С тентовиками общался - они видят решение исключительно в металлическом каркасе, который будет тентоваться. Конструкцию разбирать -собирать, где-то харанить. Тент тяжеленный. Короче, все это тупик.

А якщо так:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То, давайте обсуждать цену. И ещё пару тройку желающих организую

 

Нажаль займаюсь тільки ролетами: aquaroll.com.ua .Я хочу робити свою роботу якісно , а це можливо займаючись тільки одним.

ЗІ. Доречі дійсно непогана ідея для маленького бізнесу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так наберите поставщика, у них и установщики есть.

Из другого города никто не поедет, это только местных надо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...